Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme to dziennikarka, redaktorka i prezenterka telewizyjna, była prowadząca program „Dzień dobry TVN”. Z wykształcenia jest psychologiem i z tą dziedziną związana jest także jej działalność poza telewizją.

Małgorzata Ohme – wiek, wykształcenie

Małgorzata Ohme ma obecnie 44 lata - urodziła się 16 maja 1979 roku. Jest absolwentką psychologii społecznej warszawskiego Uniwersytetu SWPS. Poza działalnością w mediach, to właśnie psychologia pozostaje jej głównym obszarem zainteresowań. Małgorzata Ohme jest między innymi współzałożycielką pierwszej w Polsce platformy oferującej wsparcie psychologiczne i rozwój osobisty dla pracowników. Małgorzata Ohme prowadzi również wykłady i webinary związane z tematyką zdrowia psychicznego i rozwojem osobistym.

Małgorzata Ohme została gospodynią programu „Dzień dobry TVN” w 2019 roku. Prowadziła go w duecie z Filipem Chajzerem. Zanim jednak Małgorzata Ohme została prowadzącą programu śniadaniowego, była już wcześniej związana ze stacją TVN. W 2015 roku, obok Ani Rusowicz i Piotra Rubika, Małgosia Ohme zasiadała w jury programu rozrywkowego „Aplauz, aplauz!”. Małgorzata Ohme była też jedną z prowadzących „Big Brother” – widzowie mogli oglądać ją w programie począwszy od 6 edycji, emitowanej od wiosny 2019 roku.

Małgorzata Ohme – mąż, obecny partner, dzieci

Małgorzata Ohme była żoną Rafała Ohme (ur. 1968) – psychologa specjalizującego się w zarządzaniu i marketingu oraz wykładowcy akademickiego. Para rozstała się w 2015 roku. Małgorzata Ohme ma z nim dwójkę dzieci: 20-letniego obecnie Jerzego, który jest początkującym aktorem oraz 17-letnią Klarę.

Obecnym partnerem Małgorzaty Ohme jest Rafał Jakóbiak - biznesmen związany z branżą stomatologiczną, prywatnie tata dwójki nastoletnich dzieci – Lei i Samuela. Małgorzata Ohme poznała swojego partnera za pośrednictwem jednej z popularniejszych aplikacji randkowych.

Małgorzata Ohme – Instagram

Małgorzata Ohme aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Dzieli się z internautami zarówno momentami ze swojego życia zawodowego, jak również prywatnymi przemyśleniami. Jej oficjalny profil znajdziecie pod nazwą @gosiaohme.

Małgorzata Ohme – autorka książek

Małgorzata Ohme jest również współautorką trzech pozycji książkowych:

  • „Dowód dojrzałości”;
  • „Co z tym życiem” – napisana wspólnie z Kingą Rusin;
  • „Droga do samodzielności. Jak wspomagać rozwój dzieci i młodzieży z ograniczeniami sprawności”.

Autor:Aleksandra Wolniewicz

Małgorzata Ohme o relacji z Filipem Chajzerem i porannych rytuałach
Małgorzata Ohme o relacji z Filipem Chajzerem i porannych rytuałach Małgorzata Ohme i Filip Chajzer uznawani są za jedną z najbardziej lubianych par prowadzących. W "Dzień Dobry TVN" tworzą duet od przeszło 4 lat. Małgorzata Ohme w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą zdradza, co łączy ich poza wizją. Wyjawia ponadto, czy mają rytuały, bez których nie wyobrażają sobie wejścia na antenę. Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA