Wyjątkowe immunitety w programie "Azja Express". Jaka nagroda czekała na zwycięzców odcinków?

Azja Express, prod. TVN, 2023

Już od marca widzowie telewizji TVN mogą oglądać kolejny sezon programu "Azja Express". Grupa śmiałków wyruszyła na podbój tego, co nieznane, mając przy sobie jednego dolara dziennie i kilka wskazówek od prowadzącej. Turcja, Gruzja, Uzbekistan - to właśnie w tych krajach musieli pokonywać swoje słabości i stawić czoła wielu wyzwaniom. W tej edycji na naszych śmiałków czeka jednak spore udogodnienie. Żeby je zdobyć, wystarczy wola walki o wygraną i odrobina szczęścia.

Najszybsi i najwytrwalsi otrzymają dodatkowy przywilej - własne kieszonkowe, które będą mogli wykorzystać w dowolny sposób. A wszystko to w mgnieniu oka pojawi się na ich programowych kontach bankowych dzięki usłudze Przelew na telefon BLIK.

BLIK w "Azji Express". Idealne rozwiązanie niezależnie od miejsca na ziemi

Zadaniem uczestników "Azji Express" będzie dotarcie do określonego przez Darię Ładochę miejsca w jak najszybszym czasie. Nie zabraknie też ciekawych zadań i rywalizacji. Dla tych, którzy pojawią się na mecie jako pierwsi, przewidziane są wartościowe nagrody. Bohaterowie programu w każdym odcinku walczą o immunitet lub możliwość wydania dodatkowych pieniędzy. By jednak zapewnić im szybki i bezpieczny dostęp do środków, Daria Ładocha przekaże im je za pomocą usługi Przelew na telefon BLIK.

BLIK to metoda płatności, którą pokochali Polacy, a teraz i uczestnicy programu. To rozwiązanie pozwala na szybkie rozliczanie się ze znajomymi, wygodne płacenie za zakupy w sklepie i przez internet. Dodatkowo umożliwia bezpiecznie korzystanie z wpłatomatów i bankomatów bez użycia fizycznych kart. Poznajcie wszystkie zalety płatności BLIKIEM.

Płatności BLIKIEM zdominowały rynek. To dzięki nim w bezpieczny sposób, w zaledwie kilka sekund, możemy skorzystać z bankomatu lub wpłatomatu czy zapłacić kodem za zakupy internetowe. W zapomnienie przechodzą tradycyjne przelewy i oczekiwanie na sesje bankowe, opóźniające zasilenie naszych kont. Jeśli chcemy się z kimś rozliczyć za wspólne wydatki wystarczy nam… numer telefonu tej osoby, a pieniądze błyskawicznie znajdą się na jej rachunku bankowym.

W portfolio BLIKA znajduje się także nowość - płatność zbliżeniowa. Dzięki niej możemy zapłacić BLIKIEM szybko, bezpiecznie, bez podpinania karty. Warto podkreślić, że, by płacić zbliżeniowo, niepotrzebny jest zasięg czy dostęp do internetu.

Przekonali się o tym bohaterowie 5. sezonu "Azji Express", którzy swoje kieszonkowe od Darii Ładochy wydawali na nocleg, pamiątki czy ulubione jedzenie. Wszędzie tam, gdzie był terminal, mogli płacić zbliżeniowo BLIKIEM, bez obawy o zasięg. Między innymi dla takich sytuacji powstał BLIK zbliżeniowy – wystarczy odblokować telefon, przyłożyć do terminala i gotowe!

BLIK ZBLIŻENIOWY. Jak zacząć płacić telefonem? 

Konieczne jest aktywowanie tej usługi w aplikacji bankowej. Podczas aktywacji aplikacja poprosi Was o włączenie w telefonie funkcji NFC (jeśli nie wiecie, jak to zrobić, możecie wygooglować instrukcję dla swojego modelu telefonu) oraz ustawienie mocnej blokady ekranu - zabezpieczenie kodem, odciskiem palca lub biometrią twarzy). Płatności zbliżeniowe BLIK są możliwe również za granicą. Szukajcie wówczas terminali z logo MasterCard. Usługa jest dostępna na telefonach z Androidem.

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Pozostałe wiadomości