Natalia Przybysz na Clouds Fest we Wrocławiu. Zaśpiewała nieznane utwory Kory

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
"Co za Tydzień"
Clouds Fest we Wrocławiu. Natalia Przybysz zaśpiewała nieznane dotąd utwory Kory

Clouds Fest to niezwykły festiwal, który powstał w trakcie pandemii. Podczas tegorocznej, wrocławskiej odsłony na scenie wystąpiły m.in. Natalia Przybysz i Daria Zawiałow. Założycielka duetu Sistars w rozmowie z ekipą "Co za Tydzień" opowiedziała o pracy nad dotąd niepublikowanym materiałem z dorobku Kory.

We Wrocławiu imprezuje się w chmurach. Nad miastem wzniósł się balon, który był częścią niezwykłego wydarzenia. Clouds Fest zrodził się w okresie, w którym koncerty musiały odbywać się na odległość. Chcąc wynieść muzykę na zupełnie nowy, nieznany dotąd poziom, w 2021 roku po raz pierwszy zorganizowano festiwal w chmurach. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć ekipy "Co za Tydzień"

Natalia Przybysz śpiewa Korę

Podczas Clouds Festiwal na scenie wystąpiła Natalia Przybysz. Wokalistka w rozmowie z "Co za Tydzień" zdradziła, że w dobie wszechobecnej kultury obrazu, słuchacz stał się bardziej wymagający.

"Zadaniem koncertów i spotkań na żywo jest jakoś przyciągnąć słuchaczy, żeby mieli przeżycia na różnych poziomach" - powiedziała.

Poza największymi przebojami Natalia Przybysz wykonała niewyśpiewane dotychczas teksty liderki zespołu Maanam - Kory. Autorami linii melodycznych są właśnie Natalia Przybysz oraz członkowie jej grupy.

"Kamil Sipowicz zaproponował mi, bym zrobiła piosenki z jej tekstów, z jej notesów i zeszytów, które zostawiła po sobie. Nie miały melodii i nie były wcześniej zaśpiewane. Byłam zaszczycona, ale też trochę przerażona tą propozycją i ogromem odpowiedzialności" - zdradziła artystka.

Jak udało jej się pokonać strach przed zmierzeniem się z ikoną? Dowiecie się z materiału przygotowanego przez ekipę programu "Co za Tydzień".

Clouds Fest we Wrocławiu. Natalia Przybysz zaśpiewała nieznane dotąd utwory Kory
Clouds Fest we Wrocławiu. Natalia Przybysz zaśpiewała nieznane dotąd utwory Kory Źródło: "Co za Tydzień"

Natalia Przybysz - kariera

Natalia Przybysz jest współzałożycielką zespołu Sistars, który tworzyła wraz z siostrą Pauliną od 2001 do 2013 roku. Równocześnie w 2006 roku rozpoczęła karierę solową. Natalia Przybysz angażuje się społecznie, brała udział w licznych kampaniach, w tym m.in. w akcji promującej dietę wegańską. Widzowie stacji TVN mogli oglądać wokalistkę w programie "Przez Atlantyk", w którym sześcioro śmiałków, kapitanowie oraz ekipa znaleźli się na pokładzie jachtu i wyruszyli w podróż życia. Prywatnie Natalia Przybysz jest związana z Wojciechem Zagórskim, para doczekała się dwójki dzieci.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: "Co za Tydzień"

Źródło zdjęcia głównego: "Co za Tydzień"

Pozostałe wiadomości