Joanna Krupa o miłości, Grażyna Torbicka o braku dzieci i muzyk zaatakowany w więzieniu. Tym żyły media!

Joanna Krupa, Ian Watkins, Grażyna Torbicka
Podsumowanie dnia — poniedziałek 07.08.2023 r.
Źródło: MWMEDIA/Getty Images
Redakcja cozatydzien.tvn.pl przygotowała zestawienie najważniejszych newsów z poniedziałku. Tym razem w mediach aż huczało od nowych informacji ze świata polskiego i zagranicznego show-biznesu. Nie zabrakło zaskakujących wyznań i szczerych wywiadów, w których gwiazdy poruszały ważne tematy. Grażyna Torbicka opowiedziała o tym, jak w Polsce żyje się bezdzietnej kobiecie, a Matylda Damięcka zdradziła, czy planuje kiedykolwiek zostać matką. Sprawdź najgorętsze newsy z show-biznesu z poniedziałku 7 sierpnia.

Co nowego działo się w polskim i zagranicznym show-biznesie? Redakcja cozatydzien.tvn.pl codziennie przygotowuje dla was newsy ze świata gwiazd. Opisujemy najważniejsze wydarzenia, których nie można przegapić! Poniżej zestaw najważniejszych wiadomości z poniedziałku 07.08.2023 roku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

TOPMODEL_KRUPA_MILOSC
"Top Model". Joanna Krupa o miłości. Czy da szansę nowemu uczuciu?
Joanna Krupa ma za sobą wyjątkowo trudny czas. Rozstała się z mężem Douglasem Nunesem, z którym doczekała się ukochanej córki. Mimo to modelka nie przekreśla szansy na kolejną miłość. Jak przyznaje w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą, nie postrzega ostatnich wydarzeń w kategorii porażki i z odwagą patrzy w przyszłość.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Nowe informacje o stanie zdrowia Hanny Lis

Hanna Lis podzieliła się swoim aktualnym stanem zdrowia po lipcowym wypadku, w wyniku którego złamała obie ręce. Dziennikarka, która miała obecnie wypoczywać w Hiszpanii, aktualnie musi się mierzyć z konsekwencjami niefortunnego zdarzenia. Kilka dni temu Hanna Lis zaniepokoiła swoich fanów informacją o poważnym wypadku, w efekcie którego doznała złamania obu rąk. Dodatkowo dziennikarka doznała urazu żebra i kolana. Przyczyną zaistniałego zdarzenia były jej modne, przydługie spodnie, w które dziennikarka się zaplątała i upadła.

Czytaj więcej: Hanna Lis wyszła ze szpitala. Nowe informacje o zdrowiu dziennikarki

Joanna Krupa czeka na nową miłość?

Joanna Krupa ma za sobą wyjątkowo trudny czas. Rozstała się z mężem Douglasem Nunesem, z którym doczekała się ukochanej córki. Mimo to modelka nie przekreśla szansy na kolejną miłość. Jak przyznaje w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą, nie postrzega ostatnich wydarzeń w kategorii porażki i z odwagą patrzy w przyszłość.

Czy Joanna Krupa w zawodowym zamieszaniu ma czas na miłość? Modelka w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą nie ukrywa, że nie zamknęła się na uczucia i nie wyklucza, że da szansę, gdy ktoś pojawi się w jej życiu.

Czytaj więcej: Joanna Krupa jest gotowa na nową miłość? "Trzeba dalej walczyć"

Grażyna Torbicka o braku dzieci

Grażyna Torbicka opowiedziała, jak żyje się bezdzietnej kobiecie w Polsce. W szczęśliwym małżeństwie jest już od 42 lat, jednak nigdy nie zdecydowała się na powiększenie rodziny. Choć dziś w tym temacie jest już nieco lepiej, na przestrzeni lat dziennikarka musiała mierzyć się z ciągłymi komentarzami. "Dziś to już się trochę zmieniło, ale jeszcze kilka lat temu w pewnych środowiskach występowała stygmatyzacja kobiety z powodu tego, że nie ma dzieci – nie chce, czy tak się jej życie ułożyło, że ich nie ma [...]. Są różne przyczyny takiego stanu, ale jedno jest pewne – tylko od ciebie zależy, czy będziesz z tego powodu sfrustrowana i nieszczęśliwa. Trzeba odciąć się od tych szeptów za plecami" – stwierdziła dziennikarka w rozmowie ze "Zwierciadłem".

Czytaj więcej: Grażyna Torbicka o życiu bezdzietnej kobiety. "Nie jestem instytucjonalną żoną"

Narzeczona Mateusza Murańskiego zabrała głos

Na początku 2023 roku media obiegła smutna wiadomość o śmierci 29-letniego Mateusza Murańskiego. Aktor znany z paradokumentów i walk w klatkach zmarł nagle, pozostawiając rodzinę, znajomych i ukochaną narzeczoną w wielkiej żałobie. Po kilku miesiącach od tej tragedii kobieta postanowiła zabrać głos. Wyznała, że walczy o każdy dzień. "Pytacie, jak żyję, jak się czuję... I szczerze... Uczę się żyć na nowo... Nazwałabym to bardziej walką o przetrwanie... Walkę z samym sobą. A kto walczył z samym sobą, wie doskonale, jakie to ciężkie. Mat zostawił nasze dzieci i dla nich próbuję codziennie się podnieść" - napisała. Czytaj więcej: Narzeczona Mateusza Murańskiego zabrała głos. Jak radzi sobie po śmierci ukochanego?

Matylda Damięcka nie chce mieć dzieci?

Matylda Damięcka w najnowszym wywiadzie odniosła się do własnych epizodów depresyjnych. Przyznała, że w przepracowywaniu życiowych trudności pomaga jej sztuka. Teraz fani doszukują się drugiego dna w tekstach piosenek artystki. Okazuje się, że mają dużo racji. Czytaj więcej: Matylda Damięcka w szczerze o macierzyństwie. "Nie zostanę mamą"

Ian Watkins dźgnięty nożem w więzieniu

W miniony weekend media obiegła informacja o szokujących zdarzeniach w jednym z angielskich więzień. Odsiadujący karę za przestępstwa seksualna wobec dzieci muzyk Ian Watkins został zaatakowany przez współwięźniów. Zagraniczne media dotarły do nowych informacji dotyczących stanu zdrowia byłej gwiazdy rocka. Muzyk trafił do jednego z angielskich więzień noszącym miano "Monster Mansion" - ze względu na odsiadujących tam wyroki morderców i przestępców seksualnych, a media na prawie 10 lat zapomniały o jego istnieniu. Aż do 5 sierpnia, kiedy to świat obiegła informacja o napaści w placówce. Jak informują zagraniczne media, mężczyzna został zaatakowany w sobotę w godzinach porannych.

Czytaj więcej: Popularny muzyk dźgnięty nożem w więzieniu. Nowe fakty o stanie zdrowia Iana Watkinsa

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości