Wywiady

Misheel Jargalsaikhan o tym, jak przyjęli ją aktorzy "BrzydUli". "Oczywiście się stresowałam"

Wywiady

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Misheel Jargalsaikhan jako Yu Phan w serialu "BrzydUla"

Misheel Jargalsaikhan rozpoczęła przygodę z aktorstwem jako mała dziewczynka. Po latach wróciła na szklany ekran w jednym z ulubionych seriali widzów TVN. W "BrzydUli 2" wciela się w postać drugiej asystentki Hu Yan Wu. Misheel Jargalsaikhan nie spodziewała się, że jej postać zyska na znaczeniu.

Misheel Jargalsaikhan nie jest zawodową aktorką, nigdy nie ukończyła studiów w tym kierunku, ponieważ fascynowała ją medycyna. Jednak występowanie przed kamerą to silna pasja. Aktorka po latach przerwy od grania w telewizyjnych produkcjach została przywitana na planie "BrzydUli". W rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z serwisu cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o swojej bohaterce. Miała być na chwilę, a jednak może jeszcze sporo namieszać!

Misheel Jargalsaikhan - jak dołączyła do "BrzydUli". Kim jest Yu Phan?

- Moja postać rzeczywiście jest dla mnie zagadką w dalszym ciągu. Ona pojawiła się niespodziewanie i bez zapowiedzi, bo w "BrzydUli" wątek pana Hu i jego asystentki jest już od jakiegoś czasu. I tak naprawdę nie potrzebuje drugiej asystentki, więc można było to tak zamknąć. Ale powstał pomysł, żeby wprowadzić mnie do obsady. Moja bohaterka miała być tylko na chwilę. Wygląda na to, że ona się rozkręca - zauważyła Misheel Jargalsaikhan.

- Tam jest intryga, ona próbuje wybadać, na jakim gruncie stoi. Ma obok siebie pierwszą asystentkę swojego pracodawcy i tak naprawdę jej dni mogą się skończyć w każdej chwili (śmiech), więc ona jest uważna - dodała aktorka.

Poniżej wideo i dalszy ciąg rozmowy z Misheel Jargalsaikhan. "Yu Phan będzie miała bardzo duży dylemat".

Misheel Jargalsaikhan o roli w "BrzydUli"
Misheel Jargalsaikhan o roli w "BrzydUli" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Misheel Jargalsaikhan o powrocie do aktorstwa. Rola w kultowym serialu

- Ja się bardzo cieszę, bo trafiłam do kolejnego kultowego serialu z cudowną obsadą, z super ekipą. Po raz kolejny mam szczęście. Przyjęli mnie pierwszego dnia tak, że prawie popłakałam się ze wzruszenia. Oczywiście się stresowałam, w końcu nowa ekipa, która pracuje ze sobą od lat [...] Bardzo się cieszę, że moja reaktywacja aktorska jest właśnie przy takiej produkcji - podkreśliła gwiazda serialu TVN.

Misheel Jargalsaikhan urodziła się w Mongolii. Gdy miała trzy lata, przeniosła się z rodziną do Polski. Dzieciństwo spędziła w Chojnicach, później przeprowadziła się do Warszawy. Z pasji aktorka, z powołania lekarka. Prywatnie przyjaźni się z Moniką Mrozowską, którą poznała na planie serialu "Rodzina zastępcza". Misheel Jargalsaikhan angażuje się w kampanie społeczne mające na celu wpajanie ludziom idei tolerancji i szacunku niezależnie od rasy i pochodzenia.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Materiał Promocyjny TVN/X-NEWS

Pozostałe wiadomości