Gwiazdy

Agata Rubik pokazała świadectwo córki. Jedna ocena jest prawdziwym zaskoczeniem

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Agata Rubik pochwaliła się świadectwem córki

Rok szkolny, ku uciesze najmłodszych, nareszcie dobiegł końca. Z tej okazji Agata Rubik postanowiła podzielić się ze światem informacją o wyjątkowych zdolnościach córki. Żona Piotra Rubika zwróciła uwagę na jedną ocenę. Ten przedmiot nie powinien sprawiać dziewczynce problemów! Teoretycznie...

Jak wiadomo koniec roku szkolnego to czas podsumowań i rachunków sumienia. Dla uczniów moment najmilszy, rodzice niekiedy mają zgoła odmienne zdanie. To też czas, w którym pociechy przynoszą do domów świadectwa. Nie inaczej jest w przypadku dzieci sławnych rodziców. Agata Rubik i Piotr Rubik doczekali się dwóch córek - starszej Heleny oraz młodszej Alicji i to z nimi świętują właśnie początek wakacji.

Agata Rubik chwali się świadectwem

Córka Helena, urodzona w 2009 roku, przyniosła do domu zaskakujące świadectwo. Na tyle, że Agata Rubik zdecydowała się podzielić tym niebywałym odkryciem z internautami. Oczywiście, trzeba przyznać, że oceny końcowe nastolatki robią wrażenie - na świadectwie widnieją same oceny celujące! Jednakże, ku zaskoczeniu rodziców, jedna z ocen się różni. Jak się okazuje, córka kompozytora Piotra Rubika ma niższą ocenę z muzyki.

Agata Rubik pokazała świadectwo starszej córki Źródło: Instagram @agata_rubik

Dumna mama komentuje to oczywiście w żartobliwy sposób, jednocześnie pokazując, jak bardzo zadowolona jest z osiągnięć córki Heleny. Najwyraźniej muzyka jeszcze jej w duszy nie gra!

Majka Jeżowska o synu Wojciechu Jeżowskim
Majka Jeżowska o synu Wojciechu Jeżowskim

Agata Rubik - Instagram

Agata Rubik jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie publikuje wiele treści, które dotyczą jej życia prywatnego i rodzinnego. Żona Piotra Rubika nie boi się pokazywać córek w Internecie. Jak przyznali w ostatnim wywiadzie, starają się uczyć je bezpiecznego korzystania z dobrodziejstw XXI wieku. Gwiazdy całą rodziną nagrywają filmiki, na których tańczą do największych hitów z platformy TikTok, czym zjednali sobie serca tysięcy internautów.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości