Gwiazdy

Patrycja Markowska szczerze o tacie. "On już w ogóle nie chce śpiewać"

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Reporter:
Aleksandra Głowińska
Patrycja Markowska z ojcem Grzegorzem Markowskim

Patrycja Markowska w rozmowie z Aleksandrą Głowińską wyjaśniła, dlaczego tak rzadko występuje razem na scenie ze swoim sławnym tatą. Gwiazda podkreśliła, że mimo że kocha Grzegorza Markowskiego, początkowo nie chciała się wybijać na jego nazwisku i starała się sobie to dozować. Ostatnio jednak sprawy wyglądają zupełnie inaczej. Patrycja Markowska nie ukrywała, że jej ojciec już po prostu nie chce dłużej śpiewać. "Wyciągam go trochę za uszy, mając nadzieje, że to mu doda skrzydeł" - powiedziała.

Patrycja Markowska niedawno wystąpiła razem ze swoim sławnym tatą w magazynie programu "Co Za Tydzień". Piosenkarka nie ukrywała, że bardzo lubi koncertować z Grzegorzem Markowskim, a ich wspólny występ został bardzo ciepło odebrany przez widzów. Córka gwiazdora polskiego rocka nie ukrywała jednak, że stara się dozować współpracę z nim, ponieważ chce, by było to coś wyjątkowego. Teraz odniosła się do sprawy.

Patrycja Markowska o tacie. "On już w ogóle nie chce śpiewać"

W rozmowie z Aleksandrą Głowińską Patrycja Markowska powiedziała, co myśli o opiniach, według których rzadko występuje z ojcem, ponieważ z rodziną ciężko się dogadać w pracy. Gwiazda przyznała, że nie zawsze wszystko idzie jak po gładkiej tafli wody.

- Zgrzyty na pewno się pojawiają, bo nagraliśmy wspólną płytę dwa lata temu i tam było różnie. Np. ja chciałam, żeby tata był na czas, a on jest zawsze dwadzieścia minut wcześniej, ja znów mam wszystko poukładane. Więc mówiłam: "Boże, znów jest wcześniej" - śmiała się.

Przy okazji wokalistka zdradziła, że Grzegorz Markowski od pewnego czasu nie chce koncertować.

- To były takie drobne spięcia, ale tak szczerze powiem, że tata już w ogóle nie chce pracować, nie chce śpiewać. Wyciągam go trochę za uszy, mając nadzieje, że to mu doda skrzydeł. Natomiast na najnowszej mojej płycie jest piosenka "Kieszenie", duet z tatą i powiedziałam mu: "Słuchaj, nagraliśmy ten kawałek razem, musisz ze mną gdzieś pojechać i zaśpiewać, bo tego wymaga promocja" - mówiła.

Patrycja Markowska szczerze o tacie. "On już nie chce śpiewać"
Patrycja Markowska szczerze o tacie. "On już nie chce śpiewać" Patrycja Markowska w rozmowie z Aleksandrą Głowińską wyjaśniła, dlaczego tak rzadko występuje razem na scenie ze swoim sławnym tatą. Gwiazda podkreśliła, że mimo że kocha Grzegorza Markowskiego, początkowo nie chciała się wybijać na jego nazwisku i starała się sobie to dozować. Ostatnio jednak sprawy wyglądają zupełnie inaczej. Patrycja Markowska nie ukrywała, że jej ojciec już po prostu nie chce dłużej śpiewać. "Wyciągam go trochę za uszy, mając nadzieje, że to mu doda skrzydeł" - powiedziała.

Patrycja Markowska o pracy z Grzegorzem Markowskim. "Kocham z nim śpiewać"

Patrycja Markowska podkreśliła, że gdy mocno przekona swojego tatę do wspólnego występu, czasem się na niego zgadza.

- On czasem się na to zgadza i mam nadzieję, że w sierpniu na Festiwalu w Sopocie uda nam się zaśpiewać razem jakiś utwór, ale to są rzeczywiście niezwykle rzadkie spotkania. Życzyłabym sobie, by było ich jak najwięcej, bo ja kocham z tatą śpiewać - przyznała.

Wokalistka nie ukrywała, że śpiewanie razem z tatą jest dla niej wyjątkowym przeżyciem.

- To jest takie uczucie w moim sercu, że naprawdę bardzo trudno je z czymkolwiek porównać. My z tatą podobnie odbieramy muzykę, Mamy podobną wrażliwość, podobne rzeczy nas niosą: czy to jest rock'n'roll i szaleństwo, czy wzruszające ballady. Uwielbiam z nim wychodzić na scenę, natomiast rzeczywiście zawsze sobie to dozowaliśmy ze względu na to, że on miał swoje plany, ja nie chciałam być kojarzona tylko z nazwiskiem, a teraz wygląda to tak, że tata nie chce już za bardzo w ogólne śpiewać. Naprawdę uwierzcie mi, że to jest moje wyciąganie go, dzwonienie: "Tata, a może jednak?" i czasem daje się namówić - zakończyła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Reporter: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości