Aleksandra Żebrowska wybrała imię dla dziecka? "Sprawa jest skomplikowana"

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski
Aleksandra Żebrowska poinformowała o kolejnej ciąży
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski spodziewają się czwartego dziecka. W mediach niedawno zawrzało, gdy pojawiły się doniesienia, że para spodziewa się syna. Kilka dni temu do plotek odnieśli się sami zainteresowani. Odpowiedzieli w swoim stylu.

Para w swoim żartobliwym stylu ucięła doniesienia sugerujące, że właśnie teraz na świat przyjdzie chłopiec. Udało się wybrać imię? Aleksandra Żebrowska zaskoczyła odpowiedzią. 

Aleksandra Żebrowska wybrała już imię dla dziecka? Odpowiedziała

Gdy w mediach pojawiły się informacje, że Aleksandra i Michał Żebrowscy spodziewają się czwartego syna, na przekór poprosili internautów o pomoc w wyborze imienia dla córeczki. W komentarzach pojawiały się setki propozycji. Zaledwie 3 dni później, żona aktora podziękowała za wszystkie głosy i wyjaśniła, dlaczego nie jest im z ów wyborem łatwo. Zażartowała też z ostatniej "afery" z Rafałem Trzaskowskim w tle, który w podcaście "Wojewódzki&Kędzierski" przyznał, że za młodu był... "dupiarzem".

"Dziękujemy za wszystkie propozycje imion! Niestety, większość odpada (w tym popularna Helena), musimy bowiem wybrać imię, które mojemu Mężowi z nikim nie kojarzy się nazbyt dobrze (ani nazbyt źle). Sprawa jest skomplikowana, bo jak wiadomo, w czasach młodości, Michał też był niezłym dupkiem, czy tam dupiarzem" - napisała Aleksandra Żebrowska w poście na Instagramie. 

x B K-Sz i 4 dziecko żebrowskich
Barbara Kurdej-Szatan o powiększeniu rodziny
Barara Kurdej-Szatan w rozmowie z nami powiedziała, czy razem z mężem myślą nad powiększeniem rodziny.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski - dzieci i rodzina

Michał Żebrowski poślubił Aleksandrę Żebrowską w 2009 roku. Związek z młodszą o 15 lat partnerką wywołał w polskim show-biznesie spore zamieszanie. Choć wiele osób wróżyło parze rychłe rozstanie, ci nie zważają na plotki i nieżyczliwe komentarze i udowadniają, że połączyło ich prawdziwe uczucie. 

"Jako młoda studentka dorabiała uczeniem języka angielskiego, a ja zapisałem się do niej na lekcje. Miała 18 lat, chłopaka i nie była zainteresowana umizgami starego "dziada". Po miesiącu nauki zrezygnowałem z lekcji i każde z nas poszło w swoją stronę (...) Spotkaliśmy się ponownie po trzech latach, na rodzinnej imprezie. Po miesiącu podjęliśmy decyzję o zaręczynach i ślubie" - powiedział o swojej relacji Michał Żebrowski w wywiadzie dla wp.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości