Gwiazdy

Aleksandra Żebrowska w subtelnej sesji ciążowej z mężem. Pokazała efekty

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
Instagram @olazebrowska
Aleksandra Żebrowska pokazała sesję ciążową

Aleksandra i Michał Żebrowscy spodziewają się właśnie czwartego dziecka, o czym poinformowali na początku lutego. Niedawno Aleksandra Żebrowska opublikowała efekty ciążowej sesji. Subtelne ujęcie małżonków zachwyca.

Małżonkowie są szczęśliwymi rodzicami trzech chłopców: Franciszka, Henryka i Feliksa. W wywiadzie dla "Wysokich Obcasów" Aleksandra Żebrowska wyznała, że kilkukrotnie poroniła. Pierwsze dziecko straciła mając zaledwie 24 lata. Mimo to nie poddała się i stara realizować nie tylko jako mama na pełen etat. Skupia się również na pracy zawodowej. Jest założycielką marki produktów zarówno dla matek, jak i dla noworodków.

Aleksandra Żebrowska w ciążowej sesji

Bizneswoman pochwaliła się efektami ciążowej sesji. Wzięła w niej udział razem z Michałem Żebrowskim. Zdjęcie przedstawia parę znajdującą się w cieniu. Głównym bohaterem fotografii jest brzuch Aleksandry Żebrowskiej, którą czule obejmuje mąż. Subtelne zdjęcie zachwyciło fanów, którzy tłumnie komentowali wpis gwiazdy. Trzeba przyznać, że autor zdjęcia trafnie zobrazował przyszłych rodziców, niejako "przyłapanych" w intymnej sytuacji. Zachwycające!

Barbara Kurdej-Szatan o powiększeniu rodziny
Barbara Kurdej-Szatan o powiększeniu rodziny Barara Kurdej-Szatan w rozmowie z nami powiedziała, czy razem z mężem myślą nad powiększeniem rodziny. Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski - historia miłości

Zanim Aleksandra i Michał Żebrowscy stanęli na ślubnym kobiercu, aktor musiał trochę poczekać. Gdy się poznali, jego przyszła żona miała zaledwie... 5 lat! Ich rodziny się przyjaźniły, toteż 18-letni Michał Żebrowski spędzał z małą Aleksandrą wakacje. Przez lata drogi przyszłych państwa Żebrowskich kilkukrotnie się przecinały, ale chemia pojawiła się dopiero wtedy, kiedy Aleksandra Żebrowska była już po studiach.

"Wpadliśmy na siebie i od tego się zaczęło. Pijąc kawę, spojrzałem na nią i zrozumiałem, że naprzeciw mnie siedzi moja przyszła żona" - powiedział w wywiadzie dla magazynu "Elle" dodając, że najwyraźniej wcześniej Aleksandra Żebrowska nie była gotowa na ślub "ze starym dziadem".

Para szybko się zaręczyła, a ślub odbył się już w 2009 roku na polanie Rynias w Tatrach. Świadkiem aktora miał być wieloletni przyjaciel Rafał Trzaskowski, natomiast świadkową - siostra Aleksandry Żebrowskiej. Na ceremonii obecni byli jedynie bliscy małżonków. Para doczekała się trójki dzieci: Franciszka, Henryka i Feliksa. Na początku lutego Aleksandra Żebrowska poinformowała, że spodziewają się czwartego dziecka, choć dla niej jest to ósma ciąża - cztery razy poroniła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: Instagram @olazebrowska

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości