Gwiazdy

Anna Dec wyjawiła płeć dziecka. "Dzieci mają ewidentnie jakiś szósty zmysł"

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Anna Dec jest w ciąży

Anna Dec to jedna z ulubionych polskich pogodynek. W ostatnim czasie obwieściła światu, że spodziewa się kolejnego potomka, a teraz, za pośrednictwem mediów społecznościowych, wyjawiła jego płeć. "Dzieci mają ewidentnie jakiś szósty zmysł. Zuza wiedziała od początku".

Minione miesiące dla Anny Dec były wyjątkowo istotne. Zawodowo zadebiutowała na szklanym ekranie w nowej roli, jako prowadząca program rozrywkowy. Prywatnie, cieszy się z kolejnej ciąży i powiększenia rodziny. Gwiazda zdecydowała się na szczerość - jej córeczka będzie miała brata, czy siostrę?

Anna Dec wyjawiła płeć oczekiwanego dziecka

Anna Dec za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała urocze, rodzinne zdjęcie, na którym pozuje razem z partnerem i córeczką. Tym razem to jednak nie szczęśliwy obrazek wywołał największe zamieszanie a opis, który zamieściła gwiazda. Internauci w kilka chwil zasypali pogodynkę komentarzami, gratulacjami i poradami.

"Dzieci mają ewidentnie jakiś szósty zmysł. Zuza wiedziała od początku. I pierwsze co powiedziała, wiedząc, że pod moim już ktoś jest, brzmiało: 'Kocham Cię Bratku'. Zatem czekamy cierpliwe na synka" - napisała Anna Dec w swoim poście na Instagramie. 

Maja Hyży bała się o czwartą ciążę
Maja Hyży bała się o czwartą ciążę Źródło: Co za Tydzień

Anna Dec o ciąży. "Podchodzę do tego bardzo ostrożnie"

Gwiazda programu "Skarby z szafy" zdecydowała się na szczerość i przyznała, że spodziewa się synka. Niedawno w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o tym, jak dowiedziała się o ciąży, nowych zawodowych wyzwaniach i wychowywaniu córeczki.

"O ciąży dowiedziałam się jeszcze przed propozycją prowadzenia programu. Teraz już jest teoretycznie ten bezpieczny czas, ale nauczona doświadczeniem podchodzę do tego bardzo ostrożnie. Cieszę się tym stanem, ale zdaję sobie sprawę, że wszystko może się wydarzyć. Wiara pozwala nam zaufać, że damy radę zmierzyć się z każdym scenariuszem. Ze strony pracodawcy jest duże zrozumienie, duża radość. Czuję to wsparcie od samego początku, tym bardziej że dostałam szansę poprowadzenia programu. Wahałam się na początku, czy o tym mówić, ale chciałam być fair. Postawiłam jednak warunek i powiedziałam: "Błagam was, nie traktujcie mnie jak jajka. Znam swoje siły, potrafię też wszystko oszacować. Kocham swoją pracę, ale kiedy będę czuła się źle, to nie będę tego ukrywać. Nie dawajcie mi forów z tego powodu". Nie ukrywam, że nie lubię być w ciąży. Chociaż nie mam za bardzo, na co narzekać, to nie jest to mój ulubiony stan, a dzięki pracy czas płynie mi zdecydowanie szybciej. Lubię żyć aktywnie, a to w jakiś sposób wymaga jednak powściągliwości". 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Zobacz także:

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości