Gwiazdy

Anna Lewandowska planuje trzecie dziecko? Odpowiedziała na pytanie fana

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Anna Lewandowska o kolejnym dziecku

Anna Lewandowska postanowiła porozmawiać z fanami w mediach społecznościowych. W tym celu zorganizowała na Instagramie popularną wśród internetowych twórców zabawę w Q&A (pytania i odpowiedzi). Poza oczywistym pytaniem o dalsze losy kariery Roberta Lewandowskiego pojawił się również temat powiększenia rodziny. Co na to Anna Lewandowska?

Anna i Robert Lewandowscy są małżeństwem od 2013 roku. Doczekali się dwóch córek: Klary oraz Laury. Piłkarz chroni swoją prywatność, toteż w mediach społecznościowych nie publikuje zbyt wielu treści dotyczących codziennego życia. Zdecydowanie bardziej aktywna jest Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska o kolejnym dziecku

W środowe popołudnie Anna Lewandowska zorganizowała na swoim profilu na Instagramie Q&A. Tym razem skierowała je nie tylko do polskich fanów, ale również do zagranicznych - pytania można słać również w języku angielskim. Wśród licznych pytań znalazło się jedno wyjątkowo intymne. Internauta zapytał Annę Lewandowską, czy wraz z Robertem Lewandowskim mają w planach kolejnendziecko. Trenerka zdecydowała się na nie odpowiedzieć, rozwiewając wszelkie wątpliwości.

"Szczerze? Zastanawiam się co odpowiedzieć. A tak serio, dziewczynki zapewniają nam atrakcji za czwórkę" - przyznała.

Anna Lewandowska o kolejnym dziecku Anna Lewandowska o kolejnym dziecku Źródło: Instagram @annalewandowskahpba/https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/

Anna Lewandowska o przeprowadzce do Hiszpanii

Fani Roberta Lewandowskiego wciąż wypatrują wskazówek, które świadczyłyby o transferze piłkarza do Barcelony. Zorganizowane przez Annę Lewandowską Q&A nie mogło odbyć się bez pytania o dalsze rodzinne plany. Odpowiedź raczej nie zadowoliła internautów.

"Też chciałabym to wiedzieć" - przyznała.

Anna Lewandowska o kolejnym dziecku Anna Lewandowska o kolejnym dziecku Źródło: Instagram @annalewandowskahpba/https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/
Anna Lewandowska o wiosennym wyzwaniu sportowym
Anna Lewandowska o wiosennym wyzwaniu sportowym Anna Lewandowska kolejny raz zorganizowała wyzwanie sportowe. Wiosenne spotkanie odbyło się we Wrocławiu.

Anna Lewandowska - kariera

Anna Lewandowska nie jest jedynie żoną sławnego piłkarza. To sportowczyni, trenerka i bizneswomen, która ma na koncie liczne osiągnięcia w karate tradycyjnym. Swoją przygodę ze sportem rozpoczęła, mając zaledwie 11 lat. W ciągu całej swojej kariery zdobyła łącznie 38 medali mistrzostw Polski, Europy i świata w federacji World Fudokan Federation. Później skupiła się na pomaganiu ludziom w drodze ku wymarzonej sylwetce. Prowadzi bloga o zdrowym stylu życia, wydała kilka płyt DVD z ćwiczeniami, a w 2016 roku stworzyła markę Foods by Ann, pod której szyldem produkowane są zdrowe przekąski. To jednak nie wszystko. Anna Lewandowska założyła również markę Phlov z wegańskimi kosmetykami.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości