Andrzej Wrona napisał wiadomość do Beyoncé. Zwrócił się do niej z prośbą. "Z góry dzięki"

Andrzej Wrona i Beyoncé
Andrzej Wrona napisał do Beyoncé
Źródło: Mwmedia/Getty Images
Beyoncé zaśpiewała dla Polaków 27 czerwca, ale 28 również da popis wokalnych i tanecznych umiejętności. Bilety na dwa koncerty amerykańskiej diwy wyprzedały się jak świeże bułeczki. Andrzej Wrona napisał do piosenkarki na Instagramie. Wiadomość rozbawiła fanów sportowca.

Beyoncé to legenda światowej sceny muzycznej. Jej nowy album zachwycił krytyków i słuchaczy. Wokalistka odwiedziła Polskę w ramach trasy "Renaissance World Tour". Wiele polskich gwiazd uczestniczyło w koncercie piosenkarki i relacjonowało w sieci podekscytowanie na widok artystki nominowanej do nagród Emmy, Grammy, Oscarów czy Złotych Globów.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Zofia Zborowska nie chciałaby wystąpić z Andrzejem Wroną w jednym filmie. "Nie, nie, nie!"
Zofia Zborowska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą odniosła się do debiutu filmowego Andrzeja Wrony.

Beyoncé w Polsce. Andrzej Wrona skontaktował się z artystką

Szał na Beyoncé w Polsce trwa. 27 czerwca na PGE Narodowym można było w tłumie fanów dostrzec wielu polskich artystów i ludzi związanych z show-biznesem. Natasza Urbańska na tę okazję założyła luźny kombinezon, a całość jej stylizacji dopełniała rzucająca się w oczy srebrna torebka. Jessica Mercedes bawiła się na płycie pod sceną tak świetnie, że wraz z koleżankami zaprezentowały własny układ taneczny do jednej z piosenek Beyoncé. Olga Bołądź przyszła posłuchać piosenek diwy wraz ze swoim partnerem Jakubem Chruścikowskim. Julia Wieniawa zabrała na koncert Beyoncé swojego kolegę. Gwiazda i jej towarzysz postawili na rzucające się w oczy, a przy tym oryginalne outfity. Nie zabrakło również Roksany Węgiel, Pauliny Smaszcz oraz Soni Bohosiewicz.

Zobacz: Stylizacje gwiazd na koncercie Beyoncé. Kto bawił się pod sceną?

Andrzej Wrona chyba pożałował, że nie było go na koncercie, bo udostępnił na Instagramie wiadomość, którą wysłał do Beyoncé na Instagramie.

"Hej, masz może jakiś wolny bilet na dziś lub jutro, bo jednak jestem w Warszawie?" - napisał mąż Zofii Zborowskiej.

Aby podkręcić żart Andrzej Wrona dodał: "z góry dzięki" i dosłownie przetłumaczył ten zwrot na język angielski, czyli: "Thanks from the mountain". Podpisał się "Anżej".

Andrzej Wrona napisał do Beyoncé
Andrzej Wrona napisał do Beyoncé
Źródło: Instagram @w_kracze

Andrzej Wrona martwi się z żoną o ukochanego pupila

Tydzień temu Zofia Zborowska-Wrona poinformowała, że z jej ukochanym pieskiem Wiesią nie jest dobrze. Sytuacja była na tyle poważne, że pupilowi aktorki została przetoczona krew. Andrzej Wrona również relacjonuje w sieci stan zdrowia czworonoga.

"Trzymajcie dziś po południu kciuki za Ciputka. Najmocniej, jak tylko możecie. Będzie tego potrzebować. Każda dobra myśl w jej kierunku, medytacja, modlitwa... Jako rodzina jesteśmy rozdarci fizycznie i psychicznie, ale całym sercem wierzymy, że już niedługo znowu będziemy razem" - napisała aktorka i sportowiec na Instagramie.

Zanim Andrzej Wrona pokazał wiadomość do Beyoncé, relacjonował, że z Wiesią jest już trochę lepiej. Piesek karmiony jest specjalną sondą. "Wszystko zmierza w dobrą stronę" - uspokoił fanów, którzy szczerze zaangażowali się we wspieranie przerażonych właścicieli.

"Tony zdrowia dla Wiesi" - napisała Aleksandra Kwaśniewska.

"Co za historia. Trzymajcie się" - skomentowała Grażyna Wolszczak.

Andrzej Wrona poinformował o stanie zdrowia Wiesi
Andrzej Wrona poinformował o stanie zdrowia Wiesi
Źródło: Instagram @w_kracze

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Mwmedia/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości