Tak córka Borysa Szyca bawiła się na studniówce. Postawiła na nietypową stylizację

Autor:
Dominika
Kowalewska

Borys Szyc jest dumnym tatą 18-letniej córki. Sonia Szyc jest owocem związku aktora z poprzednią partnerką. Jakiś czas temu dziewczyna osiągnęła pełnoletność, a niedawno bawiła się na studniówce. Sonia Szyc postawiła na balową stylizację.

Borys Szyc jest dumnym tatą dwójki dzieci. Córka Sonia Szyc ma już 18 lat i na koncie pierwsze kroki w wielkim świecie filmu. Jakiś czas temu media obiegła informacja o wspólnym projekcie, przy którym pracowała wraz z ojcem. Początkowo dziewczyna nie chciała pójść w ślady Borysa Szyca, jednak sprawy przybrały zupełnie inny obrót.

"Dziś zaczęliśmy wspólnie przygodę życia, grając razem w filmie, co jest dla mnie na równi wzruszające i abstrakcyjne. Jest spokojna, uważna, skromna i totalnie przygotowana. A ja jestem w szoku i rozpływam się w ojcowskiej dumie. I zadumie nad mijającym czasem" - pisał jakiś czas temu w mediach społecznościowych aktor.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Izabela Macudzińska o początkach w pracy. Nie miała łatwo
Izabela Macudzińska o początkach w pracy. Nie miała łatwo Izabela Macdzińska jest uczestniczką nowego programu "Diabelnie boskie". Opowiedziała o drodze do osiągnięcia sukcesu.

Córka Borysa Szyca na studniówce

Rodzice często nie zauważają, jak szybko płynie czas. Podobnie jest w przypadku Borysa Szyca, któremu trudno zrozumieć, że jego mała córeczka ma już 18 lat. Sonia Borys jest owocem związku aktora z Anną Bareją. Wówczas Borys Szyc nie miał się najlepiej — zmagał się z nałogiem, który doprowadził do odebrania mu prawa jazdy aż na dwa lata.

Te czasy jednak minęły, a Borys Szyc od 2019 roku jest mężem Justyny Szyc-Nagłowskiej. Para doczekała się nawet syna Henryka. Mimo nowej rodziny Borys Szyc utrzymuje kontakt z córką i jest dumny z jej pierwszych prób w aktorstwie. Aktualnie Sonia Szyc jest w ostatniej klasie szkoły średniej. Jakiś czas temu bawiła się na studniówce. W sieci można znaleźć zdjęcia, na których uchwycono bawiącą się córkę aktora.

Na załączonej fotografii widać, jak Sonia Szyc tańczy poloneza. W tym wyjątkowym dniu 18-latka postawiła na zaskakującą i nietuzinkową stylizację. Wybrała czarną sukienkę do ziemi, bez rękawów. Gorsetowa góra podtrzymuje bogato zdobioną kreację, na której zamieszczono liczne kwiatowe elementy. Do tego Sonia Szyc dobrała prześwitujące, siateczkowe, czarne rękawiczki, prawdopodobnie sięgające do łokcia. Iście balowa stylizacja!

Córka Borysa Szyca skończyła 18 lat

W dniu 18 urodzin córki Borys Szyc opublikował sklejkę zdjęć. Fotografie pochodziły z wczesnego dzieciństwa Soni Szyc oraz z aktualnych czasów. W taki sposób dumny ojciec chciał podkreślić, że nie zauważył, jak szybko minęło 18 lat.

"Łatwo policzyć od 1 do 18., ale jak to pojąć? Że minęło już tyle czasu i moja mała córcia staje się dziś dorosłą kobietą…? Kocham Cię córeczko bezwarunkową miłością. Sprawiłaś mi tyle wzruszeń, tyle się nauczyłem dzięki Tobie… Jesteś pięknym, mądrym i wrażliwym człowiekiem. Kobietą, która ma swoje jasne plany i marzenia. Życzę ci, żebyś czuła wolność i szczęście w dorosłym życiu. Żyj!" - napisał pod zdjęciem.

Do życzeń dołączyła się aktualna żona Borysa Szyca, która nie szczędziła dziewczynie miłych słów.

"Wzruszający dzień. Córeczka mojego męża wchodzi w dorosłość. Wszystkiego, co najpiękniejsze Soniu. Bądź sobą, nie słuchaj innych, zrealizuj swój plan. Bądź szczęśliwa i wolna" - napisała Justyna Szyc-Nagłowska. Małżonkowie stworzyli patchworkowy dom. Oboje posiadają dzieci z poprzednich związków i z radością wychowują wspólnego syna Henryka. W jednym z wywiadów para podkreślała, że udało im się stworzyć dom pełen miłości.

"Moje dziewczyny czekają, aż Borys wróci z teatru. Ja mówię: 'Idziecie spać', a one: 'Nie, bo chcemy przytulić Borysa na dobranoc' [...] W uczuciowej rodzinie jest super, bo wszyscy się kochają, ale bywa też trudno, bo każdy chce się przytulić, uwiesić, mieć drugą osobę na wyłączność. Jeżeli chcesz dać coś innym, jednocześnie odbierasz coś sobie – to jest najtrudniejsze. Odmowa zawsze spotyka się z niezadowoleniem. Więc albo jesteś z gumy, albo… praktykujesz jogę w wannie. Dla mnie mega ważne jest to, że dziewczyny przychodzą do nas ze swoimi problemami, do Borysa również, pomimo że nie jest ich tatą z krwi, tylko z serca. To jest super! Choć czasem wolelibyśmy, żeby już nikt nic nie mówił (śmiech)" - opowiadali w rozmowie z "Vivą!".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości