Brat Angeliny Jolie wziął pod opiekę jej dzieci. Twierdzi, że potrzebowały męskiego wzorca

James Haven
James Haven
Źródło: WireImage
James Haven brat Angeliny Jolie przyznał, że musiał zadbać o bezpieczeństwo dzieci swojej siostry. Jak twierdzi brak im męskiego wzorca, który w ich wieku jest szalenie istotny. Gdzie podział się Brad Pitt - zastanawiają się fani hollywoodzkiej pary.

James Haven brat Angeliny Jolie zabrał głos w sprawie jej dzieci. Ujawnił, że był zmuszony zacząć dbać o bezpieczeństwo pociech sławnej siostry, gdy rozstała się z Bradem Pittem. Wyjaśnił, skąd taka potrzeba.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

czt_castorama POPR
Dorota Szelągowska o najtrudniejszym projekcie w całej jej karierze
Źródło: "Co Za Tydzień"

Brat Angeliny Jolie opiekuje się jej dziećmi

James Haven opowiedział o trudnej sytuacji rodzinnej w podcaście "90who10" Jessiki Entner. Brat Angeliny Jolie przyznał, że czuł potrzebę dostosowania swojego życia, aby priorytetem stała się dla niego rodzina.

"To właśnie od tego się zaczęło, zaczęło się od ochrony jej i jej dzieci - moich siostrzenic i siostrzeńców" - powiedział.

Przyznał też, że obecnie swoją codzienność poukładał tak, by być obecnym w każdej sytuacji. Wie, że dzieciom potrzebny jest męski wzorzec.

"To dla nich' ogromnie kształtujące lata [...]. Myślę, że to jest po prostu bardzo naturalne, i po prostu chcę być tam zawsze" - kontynuował.

Angelina Jolie i James Haven
Angelina Jolie i James Haven
Źródło: WireImage

Jakim ojcem jest Brad Pitt?

Angelina Jolie i Brad Pitt są rodzicami Maddoxa (22 lata), Paxa (20 lat), Zahary (18 lat), Shiloh (17 lat) oraz bliźniaków Knoxa i Vivienne (15 lat). Byli małżeństwem przez 12 lat, gdy nagle w 2016 roku oświadczyli, że ich związek dobiegł końca.

Po ogłoszeniu tej rewelacji pojawiły się doniesienia o sprzeczce podczas prywatnego lotu samolotem z dziećmi w 2016 roku.

Według dokumentów sądowych uzyskanych przez Page Six w październiku 2022 roku, aktor rzekomo "dusił jedno z dzieci i uderzył inne w twarz". W zgłoszeniu stwierdzono nawet, że "chwycił Angelinę Jolie za głowę i potrząsnął nią".

"W pewnym momencie polał piwo na Jolie; w innym polał piwo i czerwone wino na dzieci" - czytamy w dokumentach.

Brad Pitt później przyznał, że podniósł głos na swoje dzieci, ale zaprzeczył, jakoby stosował przemoc fizyczną. Kwestia opieki nad małoletnimi dziećmi gwiazdorskiej pary nadal nie została rozwiązana.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: WireImage

podziel się:

Pozostałe wiadomości