Bruce Willis na nowym zdjęciu z wnuczką. Wzruszający widok

Bruce Willis
Bruce Willis
Źródło: Getty Images
Bruce Willis, legendarny aktor znany między innymi z roli w filmie "Szklana pułapka", znajduje się obecnie w trudnej sytuacji. Zmaga się z demencją czołowo-skroniową, co sprawia, że czasami traci pamięć i nie poznaje nawet własnej rodziny. Ostatnie zdjęcie aktora trzymającego w ramionach wnuczkę Louellę, córkę Rumer Willis, wzbudziło wiele emocji i rozgrzało serca fanów aktora na całym świecie.

Informacje o problemach zdrowotnych Bruce'a Willisa wstrząsnęły opinią publiczną w 2022 roku. Początkowo media obiegły doniesienia, że aktor zakończył swoją karierę ze względu na stan zdrowia. Jednak później pojawiły się kolejne informacje, ujawniające, że Bruce Willis cierpi na postępującą demencję i afazje. W tych trudnych chwilach aktor może liczyć na wsparcie najbliższych, włączając w to ukochaną Emmę Heming, byłą żonę Demi Moore oraz ich córki.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

#SZAFYGWIAZD Majka Jeżowska o wnuczce. To dla niej zmieniła całe mieszkanie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Bruce Willis na zdjęciu z wnuczką

Louella, córka Rumer Willis, właśnie skończyła roczek. Z tej okazji jej matka podzieliła się poruszającym postem na Instagramie. Wpis ten, opatrzony ujmującymi fotografiami rodzinnych chwil, sprawił, że uwaga mediów skierowała się znowu w stronę Bruce'a Willisa.

W urodzinowym poście dla Louelli Rumer Willis wyznała swoją radość z bycia mamą i podziękowała najbliższym partnerowi Derekowi Thomasowi oraz pozostałym członkom rodziny za wsparcie oraz podkreśliła siłę więzi rodzinnych w tej trudnej sytuacji.

"Podziękowania dla Demi Moore za bycie najlepszą babcią, o jakiej mogłabym marzyć. Lou bardziej cię kocha. Mabel i Evelyn - za bycie najlepszymi ciociami i Emmie za bycie bonusową babcią. Dziękuję też mojemu tacie i Ericowi za to, że jesteście najlepszymi dziadkami. Dziękuję, Derek, za najlepszy prezent mojego życia. Ma takie szczęście, że jesteś jej tatą. Nie mogę uwierzyć, że nasza córeczka ma już rok" - czytamy w poście.

Obraz Bruce'a Willisa trzymającego w ramionach wnuczkę Louellę poruszył fanów. Jeden z obserwatorów zdecydował się na osobiste wyznanie.

"Dorastałem na twoich filmach [...] Wydajesz się być cudowną osobą i każdy, kto ma cię blisko w swoim życiu, jest uprzywilejowany. Siedzę, płaczę, jestem wzruszony. Cieszę się, że widzę tak dużo miłości w twojej rodzinie. Wszystko, co teraz dla ciebie robią, jest odbiciem wszystkiego, co ty dla nich robisz. To piękne i wzruszające widzieć, jak silną, dużą rodziną jesteście [...] Najważniejszą rzeczą na koniec dnia jest spędzenie czasu z tymi, których kochasz. [...] Chcę, żebyś wiedział, że zawsze będziesz moim idolem..." - czytamy w sekcji komentarzy.

Żona Bruce'a Willisa przerwała milczenie na temat stanu zdrowia męża

Emma Heming, żona Bruce'a Willisa, nieustannie informuje obserwatorów na Instagramie o stanie zdrowia męża, który zmaga się z demencją. Ostatnio wyjaśniała, że życie z chorobą neurodegeneracyjną nie oznacza końca radosnych chwil.

"Nagłówki w mediach głoszą, że w moim mężu nie ma już radości. Zapewniam, że to dalekie od prawdy. Niektórzy mogą jednak poczuć przerażenie, czytając coś takiego. Społeczeństwo i wszyscy ci, którzy tworzą te głupie nagłówki, powinni przestać straszyć innych ludzi. Przez to osoby, które usłyszą diagnozę jakiejś choroby neurodegeneracyjnej, są przekonane, że to koniec, że ich życie właśnie się skończyło. A to nieprawda" – stwierdziła stanowczo Emma Heming.

Żona Bruce'a Willisa podkreśliła, że życie z osobą cierpiącą na demencję to nie tylko wyzwanie dla chorego, ale również dla całej rodziny. Dlatego stara się pokazywać zarówno trudne chwile, jak i te pełne miłości i radości.

"Z mojego doświadczenia wynika, że smutek i miłość mogą iść ze sobą w parze, podobnie jak trauma i odporność, rozpacz i głębokie zrozumienie drugiej osoby. W tej historii jest tyle piękna i duchowości. Podczas swojej osobistej podróży zrozumiałam, że edukują nas niewłaściwi ludzie. Ludzie, którzy polegają nie na doświadczeniu, lecz własnych opiniach" - podsumowała.

Emma Heming otwarcie przyznała również, że czasami trudno jest jej udźwignąć chorobę męża, zwłaszcza że wychowuje jeszcze dwie córki.

"Właśnie rozmawiałam przez telefon z moją drogą przyjaciółką, przy której mogłam się porządnie popłakać [...] To naprawdę ważne, aby móc mieć kogoś, komu możesz zaufać i wylać swoje uczucia, zamiast je trzymać w sobie. Ale wiecie, święta są trudne. Rocznice są trudne. Ale w tym roku tak naprawdę chodziło mi o społeczność – budowanie społeczności i więzi. Chcę tylko powiedzieć, że to było moje koło ratunkowe i po prostu dziękuję za to" - wyznała.

 Bruce Willis i Emma Heming
Bruce Willis i Emma Heming
Źródło: Getty Images

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości