Gwiazdy

Chrissy Teigen jest w ciąży dwa lata po osobistej tragedii. "Jestem pełna nadziei"

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Chrissy Teigen jest w ciąży. John Legend znów zostanie ojcem

Chrissy Teigen i John Legend spodziewają się kolejnego dziecka. Po tragedii, jaka spotkała ich dwa lata temu, znów są pełni nadziei, że ponownie zostaną rodzicami. Piękna modelka odsłoniła brzuszek i pokazała pierwsze krągłości. Zdobyła się na szczere wyznanie. Opisała starania o zajście w ciążę i skomplikowane emocje.

Amerykański piosenkarz i pianista John Legend w 2013 roku poślubił modelkę Chrissy Teigen. Para wychowuje już 6-letnią córkę Lunę i 4-letniego syna Milesa. Gwiazdorska para marzyła o kolejnym dziecku. Teraz znów dostała szansę na powiększenie rodziny.

Chrissy Teigen jest w ciąży. John Legend znów zostanie ojcem

Chrissy Teigen poinformowała o swojej ciąży za pośrednictwem Instagrama. Modelka opublikowała zdjęcie w bieliźnie, która odsłoniła jej brzuszek. Opowiedziała o tym, że zajście w kolejną ciążę nie było dla niej takie proste.

"Ostatnie parę lat wydają się być plątaniną emocji, ale radość ponownie zagościła w naszym domu i w naszych sercach. Miliard zastrzyków później (większość z nich w nogę, jak możecie sami zobaczyć). Kolejne dziecko jest już w drodze. Podczas każdej wizyty mówiłam sobie: 'Ok, jeśli jest zdrowe, napiszę o tym', ale później za każdym razem stwierdzałam, że nadal jestem zbyt zdenerwowana, nawet gdy słyszałam bicie serca malucha. Nie jestem pewna, czy kiedykolwiek jeszcze wyjdę ze spotkania z lekarzem bardziej podekscytowana niż przerażona, ale wszystko idzie perfekcyjnie i pięknie, jestem pełna nadziei, czuję się fantastycznie. Trudno było mi się z tym kryć" - szczerze wyznała na Instagramie.

John Legend udostępnił zdjęcie ukochanej na swoim profilu na Instagramie i podpisał je kilkoma serduszkami. Pogratulował mu Nick Jonas, który niedawno został ojcem po raz pierwszy. Wraz z jego żoną Priyanką Choprą zdecydowali się na wsparcie surogatki.

Sylwia Nowak o staraniach o dziecko. Nazywano ją karierowiczką
Sylwia Nowak o staraniach o dziecko. Nazywano ją karierowiczką Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Chrissy Teigen o utracie dziecka. "Zawsze będziemy cię kochać"

Latem 2020 roku para ogłosiła ciążę. Niestety jesienią Chrissy Teigen zaczęła krwawić i trafiła do szpitala. Lekarzom nie udało się uratować jej dziecka. Żona muzyka sprawiła, że niektórzy internauci byli w szoku, bo modelka opublikowała zdjęcie ze szpitala, na którym trzyma w ramionach owiniętego w biały kocyk martwego syna.

"Nigdy nie wybieramy imion naszych dzieci aż do ostatniej możliwej chwili: po ich narodzinach, tuż przed opuszczeniem szpitala. Ale z jakiegoś powodu zaczęliśmy nazywać tego małego człowieczka w moim brzuchu Jackiem. Już zawsze będzie dla nas Jackiem. Jack bardzo się starał, aby być częścią naszej małej rodziny i będzie nią na zawsze" - pisała wtedy na Instagramie.

Na koniec Chrissy Teigen zwróciła się do swojego nienarodzonego synka.

"Do naszego Jacka – tak mi przykro, że w pierwszych chwilach twojego życia doznałeś tak wielu komplikacji i że nie mogliśmy dać ci domu, którego potrzebowałeś, aby przetrwać. Zawsze będziemy Cię kochać" - wyznała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości