Gwiazdy

Córka Agaty Rubik ma 13 lat. Modelka złożyła nastolatce wzruszające życzenia

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
Instagram @agata_rubik
Agata Rubik pokazała córkę

Agata Rubik jest mamą dwóch córek. Wraz z Piotrem Rubikiem chętnie dzielą się z internautami wspomnieniami rodzinnych chwil. Tym razem żona kompozytora opublikowała zdjęcie nastoletniej pociechy. Złożyła jej urodzinowe życzenia.

Małżeństwo Rubików jest bardzo aktywne w mediach społecznościowych. Para często publikuje rodzinne zdjęcia, ale również zabawne filmy. Agata Rubik nie ukrywa tożsamości swoich dwóch córek, które występują na wielu udostępnianych treściach. Niedawno jedna z pociech obchodziła urodziny. Dumna mama postanowiła publicznie się tym pochwalić.

Agata Rubik złożyła córce życzenia

Konto na Instagramie Agaty Rubik cieszy się ogromną popularnością. Śledzi ją blisko 160 tys. obserwatorów. To też złożone za pośrednictwem profilu życzenia zobaczą setki obserwujących. Aż trudno uwierzyć, że starsza córka Agaty i Piotra Rubików ma już 13 lat. Dumna mama napisała szczere życzenia:

"Moja nastolatka. Wrażliwa, empatyczna, mądra, niesamowicie bystra, ambitna i spostrzegawcza. A do tego piękna. Sto lat Córcia, życzę Ci przede wszystkim szczęścia, dobrych ludzi wokół i jak najmniej zawodów na tej krótkiej, ale pokręconej drodze do dorosłości" - napisała na swoim koncie na Instagramie dumna mama.

Michał Meyer o 11-miesięcznej córce. "Potrafi uruchomić telefon bez problemu"
Michał Meyer o 11-miesięcznej córce. "Potrafi uruchomić telefon bez problemu" Michał Meyer niedawno po raz pierwszy został ojcem. Jego narzeczona, która również jest aktorką, wydała na świat córkę, która z miejsca stała się oczkiem w głowie sławnych rodziców. W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą prowadzący "Mask Singer" opowiedział o dziewczynce i przyznał, że miałby lekkie obawy, gdyby w przyszłości chciała dołączyć do świata show-biznesu. - Nie chciałbym, żeby się nie przejmowała tym, co jakiś anonimowy świat o niej myśli, nie znając jej - powiedział.

Agata i Piotr Rubikowie - historia miłości

Poznali się podczas wyborów Miss Polonia. Kariera Piotra Rubika osiągała wówczas szczytowy moment, natomiast Agata Paskudzka zaczynała stawiać pierwsze kroki w modelingu. Kompozytor był starszy od kandydatki do tytułu miss o 19 lat. Początkowo nikt nie dawał im szans - różnica wieku wydawała się dla wszystkich barierą nie do pokonania. Tymczasem para wzięła ślub i od 2008 roku tworzy szczęśliwą rodzinę. Są rodzicami dwóch córek: Heleny oraz Alicji.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: Instagram @agata_rubik

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości