Joanna Jędrzejczyk chce prowadzić program śniadaniowy. "Nie ukrywam tego, lubię kamerę"

Joanna Jędrzejczyk marzy o pracy w programie śniadaniowym
Joanna Jędrzejczyk marzy o pracy w programie śniadaniowym
Źródło: MWMEDIA
Joanna Jędrzejczyk oficjalnie zakończyła swoją sportową karierę. 34-letnia gwiazda ma jednak siłę na kolejne wyzwania. Dokąd prowadzi jej ścieżka zawodowa? Sportsmenka ogłosiła, że media są w jej kręgu zainteresowań. W najnowszym wywiadzie stwierdziła, że widzi swoją dalszą karierę w telewizji. Joanna Jędrzejczyk chciałaby prowadzić program śniadaniowy.

Joanna Jędrzejczyk zasłynęła jako zawodniczka MMA, muay thai, kickboxingu i boksu. Do jej sukcesów można zaliczyć wiele prestiżowych osiągnięć, w tym trzykrotne mistrzostwo świata w boksie tajskim. Zawodniczka ma też doświadczenie związane z show-biznesem. W 2017 roku uczestniczyła w 2. edycji programu "Agent – Gwiazdy". Dwa lata później zagrała gościnnie w filmie "Kobiety mafii 2", użyczała też swojego głosu postaci w grze komputerowej "Need for Speed Payback".

Joanna Jędrzejczyk w telewizji. Czy poprowadzi program śniadaniowy?

Po ogłoszeniu zakończenia kariery Joanna Jędrzejczyk otrzymała mnóstwo słów wsparcia od jej wiernych fanów. Pewna osoba napisała komentarz, który być może okaże się proroczy.

"Dziękuję za emocje, których dostarczałaś. Jesteś wielka i życzę Ci kolejnych sukcesów na nowej drodze. Wiem, że będą, bo sport nauczył Cię walki z przeciwnościami i niestraszne są dla Ciebie różne wyzwania. Powodzenia, jeszcze o Tobie usłyszymy" - czytamy na Instagramie.

Joanna Jędrzejczyk potwierdziła w wywiadzie z Jastrząb Post, że ma ochotę na nowe wyzwania, szczególnie te związane z telewizją. Gwiazda widzi się teraz w charakterze prowadzącej programu śniadaniowego. Uważa, że ma do tego predyspozycje.

Ja bardzo lubię telewizję, lubię kamerę i chciałabym poprowadzić jakiś program. Na przyszłość chciałabym pracować w śniadaniówce i nie ukrywam tego. Bardzo to lubię też poprzez to doświadczenie, które miałam z mediami w Stanach Zjednoczonych. Chciałabym to robić, bo poruszanych jest dużo różnych tematów, jest to takie bardzo lifestyle’owe, widzę się w tym, bo jestem osobą, która lubi robić bardzo dużo rzeczy. Gdzieś ten show-biznes, media, nadal mnie interesują
- wyznała. 
Patrycja Markowska o karierze muzycznej syna. "Nie zamierzam mu torować dróg"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Joanna Jędrzejczyk zakończyła karierę sportową. Wzruszenie po ostatniej walce

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Joanna Jędrzejczyk ogłosiła decyzję o zakończeniu kariery sportowej po przegranej rewanżowej walce z Zhang Weili, która miała miejsce 11 czerwca 2022 podczas UFC 275 w Singapurze. Kilka dni później opublikowała na Instagramie wzruszający post.

"Ostatni taniec. To był zaszczyt, Singapur! Takiego zakończenia niedzielnej gali się nie spodziewałam. Dni, tygodnie, a w tym campie nawet miesiące przygotowań, ciężkiej pracy, poświęcenia, inwestycji w siebie, bólu, potu, krwi i łez tylko umacnia. Umacnia zarówno fizycznie jak i psychicznie. Idzie się wtedy po nic innego jak po zwycięstwo, chodź czasem Bóg, życie, mają dla nas inną drogę. I co cenię najbardziej? Adaptację i gotowość do tych właśnie zmian. Czasami bolesnych upadków, wyboistych dróg. Nie czekając w strachu, na to co za rogiem, lecz idąc z podniesioną głową przed siebie. Czyż nie takie jest życie? Z odwagą, moi drodzy. Z odwagą. Pomimo tego strachu i nieznanego. Nie traćcie czasu. Kochajcie i celebrujcie życie. Bez tego świat by o mnie nigdy nie usłyszał" - napisała Joanna Jędrzejczyk.

Fani zasypali ją komentarzami.

"Jesteś inspiracja, kobietą o wielkim sercu. Dla nas jesteś zwycięzcą nie tej walki, ale całego życia" - napisał internauta.

"Dziękujemy ci za wszystko, jesteś legendą" - dodał ktoś inny.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości