Joanna Koroniewska jak Paris Hilton? Maciej Dowbor nie ma wątpliwości

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Joanna Koroniewska jak Paris Hilton?

Joanna Koroniewska pracuje obecnie nad sekretnym projektem, o którego szczegółach nie wie nawet jej mąż Maciej Dowbor. Z tej okazji aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie w skąpym stroju i mocnym makijażu. Prezenter nie pozostawił tego bez komentarza i porównał swoją żonę do... Paris Hilton. Sami zobaczcie efekt!

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są małżeństwem od wielu lat. Para aktywnie działa w mediach społecznościowych, a od marca 2020 r. prowadzą na Instagramie rozmowy na żywo z różnymi osobami pod nazwą "Domówka u Dowborów".

Joanna Koroniewska przeszła metamorfozę

Internauci mogą na bieżąco śledzić ich codzienność, troski dnia codziennego, a nawet kłótnie. Małżonkowie lubią się zaskakiwać nawzajem, a najnowszy post aktorki, właśnie taką reakcję wywołał u jej męża. Joanna Koroniewska dodała na Instagramie zdjęcie w dość mocnym makijażu, fryzurze i skąpym stroju. Internauci wcześniej nie widzieli aktorki w takim wydaniu, dlatego fotografia wywołała duże poruszenie w sieci.

"Jak Wam się podobam w takiej wersji? Bo ja jestem zachwycona. Więcej już 8 czerwca! Mogę tylko zdradzić, że Maciej Dowbor nie jest szczęśliwy, ale może chociaż jest zazdrosny... Mam taką nadzieję" - napisała aktorka.

Zobacz wideo:

Agnieszka z "Goggleboxa" walczy o lepszą figurę. "Przez pół życia byłam chudziutka"
Agnieszka z "Goggleboxa" walczy o lepszą figurę. "Przez pół życia byłam chudziutka" Agnieszka Kuszewska z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" opowiedziała o zmianach w swoim wyglądzie. - Pół życia byłam chudziutka. Ważyłam 49 kilogramów. Urodziłam dzieci i po 30. roku życia zaczął mi się zmieniać metabolizm - powiedziała w rozmowie z Aleksandrą Głowińską.

Maciej Dowbor porównał żonę do Paris Hilton

Niedługo później Maciej Dowbor postanowił zareagować na nowe zdjęcie swojej małżonki. Jej styl bardzo przypominał mu... Paris Hilton i postanowił zestawić ich dwa zdjęcia.

"Jaki kraj taka Paris Hilton. Która podoba Wam się bardziej⁉️ Hot or Not?! O dziwo, zarówno z oryginałem, jak i z nieco starszą, polską 'podróbką' mam niemal identyczne zdjęcie na tej samej imprezie, w tym samym miejscu" - napisał prezenter.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy fanów, którzy zauważyli duże podobieństwo.

"Wyglądają jak siostry", "Piękne zestawienie", "Pani Asia bije na głowę Paris", "Naprawdę podobne", "Styl ten sam, nie da się ukryć", "Asia wygląda dużo lepiej" - pisali.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA/GETTY IMAGES

Pozostałe wiadomości