Justyna Kowalczyk zrobiła to trzy tygodnie po śmierci męża. Przejmujące nagranie

Justyna Kowalczyk
Justyna Kowalczyk pokazała, co robi trzy tygodnie po śmierci męża
Źródło: MWMEDIA
Justyna Kowalczyk pokazała na Instagramie, jak radzi sobie w trudnym okresie żałoby po zmarłym mężu. Kacper Tekieli zginął w lawinie w szwajcarskich górach. Pozostawił po sobie nie tylko ukochaną, ale także dwuletniego syna Hugo. Oboje często towarzyszyli mu w wyprawach w góry. Justyna Kowalczyk mimo tragedii nadal zdobywa szczyty.

Kacper Tekieli od 2020 roku był mężem Justyny Kowalczyk, z którą rok po ślubie doczekał się syna Hugo. Informacja o śmierci alpinisty pojawiła się w mediach we czwartek, 18 maja. Jeszcze tego samego dnia Justyna Kowalczyk pożegnała ukochanego w krótkim wpisie w mediach społecznościowych. Kacper Tekieli zginął tuż po zdobyciu góry Jungfrau w Szwajcarii. Miał zaledwie 38 lat.

Zobacz także: Historia miłości Justyny Kowalczyk i Kacpra Tekieli. Dzielili pasję do gór i wspinaczki

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

BALBRACICOLLINS_LADOCHA_CORKI
Daria Ładocha o pomaganiu i córkach. Wspomniała o sytuacji, gdy doświadczyła trzęsienia ziemi
Daria Ładocha w szczerym wywiadzie opowiedziała o trzęsieniu ziemi, córkach i chęci pomagania

Justyna Kowalczyk znów w górach

Pomimo ogromnej tragedii, która spotkała Justynę Kowalczyk, sportsmenka nieustannie stara się być silna dla syna. Hugo skończy dwa lata za kilka miesięcy. W trakcie poruszającego przemówienia na pogrzebie Kacpra Tekielego sportsmenka złożyła obietnicę, że wraz z ich ukochanym dzieckiem nie przestaną zdobywać gór.

"Będziemy żyć tak, jak Kacper nas nauczył. Nauczył nas, że trzeba żyć, bo życie jest za krótkie, żeby się przejmować pierdołami. Będziemy zdobywać góry" - powiedziała Justyna Kowalczyk.

Przeczytaj też: Pogrzeb Kacpra Tekielego. Justyna Kowalczyk zabrała głos. "Miałam czas się z nim pożegnać"

Obecnie Justyna Kowalczyk przebywa w Tatrach, gdzie trzy tygodnie po śmierci męża pokazała, jak radzi sobie w okresie żałoby. Zawodniczka zdobyła Kępę Kondracką, wspinając się na wysokość ponad 2 tysięcy metrów nad poziomem morza. Jest to jeden z popularniejszych szczytów tatrzańskich, łatwo dostępny z różnych szlaków.

Z wierzchołka rozciągają się zapierające dech w piersiach widoki, zwłaszcza na majestatyczne szczyty Tatr Wysokich. Stojąc na szczycie Kopy Kondrackiej, Justyna Kowalczyk delektowała się wspaniałą panoramą, jednocześnie kontemplując życie po stracie ukochanego. Nagranie pokazała na InstaStories.

Justyna Kowalczyk pokazała co robi trzy tygodnie po śmierci męża
Justyna Kowalczyk pokazała, co robi trzy tygodnie po śmierci męża
Justyna Kowalczyk pokazała co robi trzy tygodnie po śmierci męża
Źródło: Instragram

Justyna Kowalczyk z synem w górach

To nie pierwsza wędrówka górska Justyny Kowalczyk po stracie małżonka. Niedawno podjęła się zdobycia Giewontu i z dumą podzieliła się, że zabrała syna na tę górską eskapadę. Od momentu potwierdzenia śmierci męża, polska biegaczka narciarska staje się coraz bardziej aktywna na platformach społecznościowych.

Ostatnio udostępniła na Instagramie kilka osobistych zdjęć, na których jest Hugo. Na jednym z nich widzimy jej synka odwróconego plecami. Na innej fotografii, na której widać twarz malucha. Justyna Kowalczyk, chodząc po górach, niosła syna na plecach.

Polecamy: Życie nie oszczędzało Justyny Kowalczyk. Przeszła przez depresję i poronienie

Wspinając się po szczytach gór, Justyna Kowalczyk oddaje hołd zmarłemu mężowi. Marzył on o zdobyciu wszystkich 82 czterotysięczników, a góra Jungfrau miała być kolejnym punktem na jego liście. Dlatego Kacper Tekieli przebywał wraz z Justyną Kowalczyk i ich synem w Szwajcarii. Niestety nie zdążył on zrealizować swojego planu, gdyż zginął tragicznie w lawinie podczas wspinaczki.

Justyna Kowalczyk z synem
Justyna Kowalczyk z synem
Źródło: screen ig

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości