Księżna Kate i książę William opuścili Windsor. W sieci pojawiło się nowe zdjęcie. Wiemy, jakie mają plany

Księżna Kate i książę William
Księżna Kate i książę William
Źródło: Getty Images
Księżna Kate w końcu ujawniła, co jej tak naprawdę dolega. Żona przyszłego króla udostępniła poruszające nagranie, w którym wyjaśniła powód swojej dłuższej nieobecności. Kate Middleton ma nowotwór. Kobieta rozpoczęła chemioterapię. Wraz z mężem opuściła zamek Windsor. Gdzie się udali?

Kate Middleton ujawniła, że diagnoza była dla niej szokiem. Księżna przeszła operację jamy brzusznej, która się udała, ale dalsze badania wykazały obecność nowotworu — na szczęście we wczesnym stadium. Książęca para potrzebowała spokoju i pozbierania myśli, aby przekazać dzieciom, co dolega ich mamie.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

8022024_TAJEMNICEPRODUKCJI_NAWSPOLNEJ
Tajemnice produkcji #18 Kulisy serialu "Na Wspólnej" z Joanną Jabłczyńską i Martą Wierzbicką
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Księżna Kate i książę William opuścili Windsor

Teraz cała rodzina cieszy się swoją obecnością. Jak donosi "The Mirror", księżna Kate i książę William zostali zauważeni po raz pierwszy od czasu ujawnienia prawdy o zdrowiu kobiety. Kilka godzin po ogłoszeniu diagnozy małżeństwo wsiadło do helikoptera w pobliżu rezydencji Adelaide Cottage na terenie zamku Windsor. Książęca para poleciała do Anmer Hall w Norfolk, gdzie spędzi świąteczne ferie z dziećmi.

Kilka miesięcy temu Pałac Kensington informował, że księżna wróci do pełnienia obowiązków około Wielkanocy. Jednak teraz nie jest to takie pewne. Dla Kate Middleton istotna jest teraz chemioterapia, a to leczenie jest wyczerpujące. Ukochana księcia Williama otrzymuje mnóstwo wsparcia od bliskich i poddanych.

Z relacji "The Mirror" wynika, że niedawno przed zamkiem Windsor zgromadziły się tłumy ludzi, którzy chcieli okazać wsparcie chorej księżnej. Przed ogrodzeniem umieszczono mnóstwo kwiatów i listów.

"Wasza Królewska Wysokość, z głębi serca życzę ci pewnego i trwałego powrotu do zdrowia po leczeniu. Myślami w każdej chwili jestem z tobą" - brzmi treść jednego z listów, który cytuje "The Mirror".

Książę William wspiera żonę

Książę William w obliczu choroby ojca i żony został postawiony przed trudnym zadaniem. Mimo że jego najbliżsi cierpią, to przyszły król musi wykonywać swoje obowiązki. W imieniu Karola III występuje publicznie wraz z królową Camillą. Jego kalendarz wypełniony jest po brzegi, a przecież jest również mężem i ojcem.

Przez kilka ostatnich miesięcy książę William czuł na sobie ogromną presję. Wszyscy pytali go, co dzieje się z jego żoną, a on konsekwentnie milczał. Nie mógł zdradzić, co tak naprawdę dzieje się z jego ukochaną. W mediach społecznościowych wrzało. Internauci wymyślali teorie spiskowe. Wizerunek księcia również ucierpiał, bo plotkowano o tym, że ma romans z Lady Rose.

Sprawdź: Rose Hanbury ma być wściekła. Tak zareagowała na plotki o romansie z księciem Williamem

Kate Middleton w nagranym oświadczeniu o chorobie podkreśliła, że mąż jest dla niej bardzo ważny i czuje jego wsparcie.

"To, że mam u boku Wiliama, jest niesamowitym wsparciem i otuchą, podobnie jak miłość, wsparcie i życzliwość okazywane przez tak wielu z was. To wiele dla nas znaczy. Mam nadzieję, że zrozumiecie, że jako rodzina potrzebujemy teraz czasu, przestrzeni i prywatności" - powiedziała Kate Middleton.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości