Gwiazdy

Małgorzata Ostrowska w żałobie. Pożegnała przyjaciela z zespołu Lombard

Gwiazdy

Autor:
Urszula
Grabowska
Źródło:
https://www.instagram.com/ostrowska.official/
Małgorzata Ostrowska żegna kolegę

Wokalistka Małgorzata Ostrowska opublikowała wzruszający post na Instagramie, w którym pożegnała swojego zmarłego przyjaciela Krzysztofa Szmigiero. Kim był dla niej muzyk?

Małgorzata Ostrowska, popularna rockowa wokalistka, która rzadko publikuje posty w mediach społecznościowych, postanowiła podzielić się z fanami przykrą wiadomością.

"Bardzo, bardzo smutna wiadomość dotarła dziś z rana. Zmarł jeden z pierwszych gitarzystów Lombardu, Krzysztof Szmigiero. Grał też w Turbo i kilku innych składach. Zawsze uśmiechnięty, zawsze życzliwy, dobry człowiek po prostu. Szok i żal ogromny…." - napisała.

Małgorzata Ostrowska o Krzysztofie Szmigiero 

Wokalistka znała się z gitarzystą od 1981 roku, kiedy zaczęła karierę w zespole Lombard. Gwiazda wspomina pracę z muzykiem w niezwykle pięknych słowach.   

"Graj tam Krzysiu, w tym weselszym i lepszym świecie. Chyba zawsze byłeś tak troszkę ponad ziemią".

Małgorzata Ostrowska zdradza, że Krzysztof Szmigiero był zawsze uśmiechniętym, życzliwym i dobrym człowiekiem. Zawsze był skłonny do pomocy osobom z zespołu. Podkreśliła też, że gitarzysta był wirtuozem muzyki i do końca pozostał aktywny zawodowo. 

Małgorzata Ostrowska o rockandrollowych imprezach i narkotykach
Małgorzata Ostrowska o rockandrollowych imprezach i narkotykach Małgorzata Ostrowska opowiedziała, jak wyglądały rockandrollowe imprezy w których uczestniczyła. Przyznała także jaki ma stosunek do narkotyków Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Krzysztof Szmigiero nie żyje

Krzysztof Szmigiero był gitarzystą w zespole Lombard. Miał 66 lat. Muzyk współpracował też z Michałem Wiśniewskim. Artysta był autorem muzyki do filmu "Na Całość".

 O śmierci artysty poinformowała w mediach społecznościowych jego ukochana żona, Dorota Koman Szmigiero.

"Dziś rano Krzysiek zmarł. Nie pisałabym o tym na FB, gdyby nie to, że to jedyna droga powiedzenia o tym wielu jego dobrym znajomym, kumplom, pewnie w większości znającym go jako świetnego gitarzystę. Którzy z nim grali, nagrywali, jeździli w trasy…"

Szczegóły pogrzebu nie są jeszcze znane. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Przeczytaj też:

Zespół Voo Voo znów razem. Wojciech Waglewski opowiedział o współpracy z Hanią Rani

Katarzyna Golec o małżeństwie, córkach, cieniach sławy, żalu i zazdrości

Jean-Luc Godard nie żyje. Francuski reżyser miał 91 lat

Autor:Urszula Grabowska

Źródło: https://www.instagram.com/ostrowska.official/

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości