Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan o seksie po urodzeniu trzeciego dziecka. "Już się tak bardzo nie przejmuję"

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Małgorzata Rozenek-Majdan o seksie po urodzeniu trzeciego dziecka

Małgorzata Rozenek-Majdan jest mamą trzech chłopców. Teraz prezenterka chce podzielić się swoim doświadczeniem. Stworzyła specjalny kurs dla kobiet, w którym dzieli się poradami dla "świadomych mam". Udzieliła wywiadu, w którym odniosła się do intymnych zbliżeń po urodzeniu trzeciego dziecka.

Małgorzata Rozenek-Majdan spędza właśnie błogie chwile u boku męża w Miami. Gwiazda zorganizowała luksusowy wyjazd z okazji 50. urodzin Radosława Majdana. Małżonkowie chcieli spędzić kilka dni razem, ale nie mieli serca zostawiać na długo swoich dzieci. Szczególnie 2-letniego Henia, który jest spełnieniem ich marzeń. Przed urodzinowym wyjazdem prezenterka zorganizowała spotkanie w ramach promocji jej specjalnego kursu, który nosi nazwę: "Macierzyństwo według Małgorzaty Rozenek". Co chciała przekazać innym kobietom?

Małgorzata Rozenek-Majdan stworzyła kurs o macierzyństwie

Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się swoim doświadczeniem w kwestii podejścia do macierzyństwa i wychowywania dzieci. Jej kurs zawiera szereg materiałów w formie nagrań wideo.

"Będąc mamą dwójki dorosłych synów w starszym wieku, rodząc Henryka, bałam się, że wszystko się pozmieniało. To tak, jak w medycynie, te informacje się update'ują, a tutaj znajdziemy najbardziej aktualny stan wiedzy, ale też przefiltrowany przez macierzyńskie doświadczenie, które ja mam. Od tylu lat już jestem mamą, że już na każdym etapie sprawdziłam wszystkie rady i to trzykrotnie" - przekonywała w rozmowie z reporterem "Pudelka".

Podczas wywiadu prezenterka udzieliła cennej wskazówki innym mamom. Zwróciła uwagę na to, co czują kobiety po urodzeniu pierwszego czy kolejnego dziecka.

"Najważniejszym i to niezależnie, czy masz, czy nie masz świty, jest to, żeby nie robić sobie za dużej presji. My kobiety mamy taką tendencję, aby bardzo dużo od siebie wymagać, żeby wszystko robić jak najlepiej, bardzo często kosztem siebie. Chodzi o to, żeby działać, ale też nie mieć takiego poczucia, że kilka miesięcy po urodzeniu dziecka jesteśmy wypalone, nie mamy siły, wydaje nam się, że nie pójdziemy o krok dalej. Urodzenie i wychowywanie Henryka w zwariowanych czasach spowodowało, że zdałam sobie sprawę, że można wiele rzeczy odpuścić, a dzięki temu dziecko jest szczęśliwe i uśmiechnięte" - przyznała.

Małgorzata Rozenek-Majdan o seksie po trzeciej ciąży

W wywiadzie z "Pudelkiem" Małgorzata Rozenek-Majdan poruszyła temat ochoty na seks po urodzeniu dziecka. Odniosła się do wyznania Maffashion, która przyznała niedawno, że po urodzeniu synka poszła w "oddawanie bliskości i uwagi dziecku". Małgorzata Rozenek-Majdan przyznała, że miała podobnie po pierwszej ciąży.

"No po pierwszym dziecku też nie, ale już po trzecim... Już się tak bardzo nie przejmuję. To, co bym chciała najbardziej, żeby z tego kursu płynęło, to to, że każdy rodzaj macierzyństwa jest dobry. Nie ma czegoś takiego, jak bycie 'lepszą mamą' tylko dlatego, że spędzamy więcej czasu albo spędzamy go mniej, albo rozwijamy umiejętności dziecka, ale puszczamy je na żywioł. Każde macierzyństwo jest dobre, bo miłość jest zawsze dobra. Jak kochasz swoje dziecko, to nie możesz go 'zepsuć'" - wyznała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości