Córka Michela Morana wzięła ślub. Dumny tata pokazał zdjęcia z uroczystości

Autor:
Kamila
Jamrożek
Michel Moran

Michel Moran często podkreśla w wywiadach, że jest bardzo dumny ze swoich dzieci, które są dla niego najważniejsze. Córka restauratora Solene właśnie wyszła za mąż. Tata panny młodej pochwalił się zdjęciami z uroczystości na Instagramie.

Michel Moran to popularny szef kuchni, który pochodzi z Francji. Nic więc dziwnego, że właśnie w tym kraju ślub brała jego córka Solene. Restaurator podzielił się na Instagramie zdjęciami z tego dnia. Obserwatorów zachwyciła w szczególności suknia panny młodej.

Michel Moran pokazał zdjęcia ze ślubu córki

Michel Moran uwielbiany jest przez polskich widzów, których serca zaskarbił sobie, będąc jednym z jurorów w programie "MasterChef" oraz "MasterChef Junior". Szef kuchni dba o prywatność i rzadko pokazuje w mediach społecznościowych dzieci czy partnerkę. Tym razem zrobił jednak wyjątek. Okazja była bowiem wyjątkowa.

Michel Moran na swoim profilu na Instagramie opublikował zdjęcia ze ślubu córki Solene. Uroczystość odbyła się we Francji nad jeziorem Annecy, które uznawane jest za jedno z najpiękniejszych w tym kraju. Panna młoda na swój ślub włożyła imponującą suknię. Michel Moran nie krył wzruszenia.

"To był piękny dzień! Córka szczęśliwa! Dla mnie to było dużo emocji" - napisał pod zdjęciami opublikowanymi na Instagramie.

Pod postem natychmiast pojawiły się gratulacje od znajomych z branży

"Jest taki dzień. Gratulacje, ubóstwiam cię" - napisała Magda Gessler, z którą restaurator pracuje w programie "MasterChef".

"Gratulacje dla państwa młodych i szczęśliwych rodziców" - napisała z kolei prowadząca "Dzień Dobry TVN" Ewa Drzyzga.

"Tyle szczęścia i radości przez całe życie co w Dniu Zaślubin. Gratuluję całym sercem" - dodała Iza Zeiske z programu "Gogglebox. Przed telewizorem".

Także fani Michela Morana pospieszyli z życzeniami dla pary młodej.

"Miłości i samych radosnych chwil dla córki i jej męża", "Miłości i wytrwałości na nowej ścieżce życia!", "Bo życie powinno być takimi dniami usłane" - komentowali na Instagramie.

Michel Moran o najbardziej nielubianym przedmiocie w szkole
Michel Moran o najbardziej nielubianym przedmiocie w szkole Michel Moran o najbardziej nielubianym przedmiocie w szkole

Michel Moran - dzieci

Michel Moran jest ojcem dwójki dzieci. Andrea i Solene są owocami jego pierwszego małżeństwa. Jak przyznał, była żona utrudniała mu kontakt z synem Andreą. Pomimo wyroku sądu jego kontakty i widzenia były mocno ograniczane, jednak chłopak postanowił zamieszkać z nim i jego nową żoną Haliną.

"Mój syn miał wtedy dwanaście lat, a dwa lata później wystąpił do sądu we Francji, żeby móc zamieszkać ze mną i z moją żoną w Polsce. Sprawę sądową wygraliśmy i mój syn zamieszkał z nami. Mamy fantastyczne relacje. Dziś wiem, że warto było to dla niego zrobić" – mówił juror MasterChefa w jednym z wywiadów.

Jak przyznał Michel Moran w jednym z wywiadów także dla jego córki Solene "życie nie było łaskawe i to od najmłodszych lat. Już jako dziewczynka zachorowała na cukrzycę typu I, później zmagała się z anoreksją. Szef kuchni ma obecnie bardzo dobre relacje z dziećmi.

Drugą żonę Halinę Michel Moran w restauracji w Luksemburgu, gdzie pracował jako kucharz. Oboje byli po rozwodach i mieli po dwoje dzieci. To dla niej właśnie postanowił przeprowadzić się do Polski i tu zacząć na nowo życie. Michel Moran został już dziadkiem, jedna z córek jego obecnej żony, Haliny ma dwoje dzieci Klarę i Oskara.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości