Kulisy programu "MasterChef". Magda Gessler o łzach na planie. Urodziny Michela Morana i goście specjalni

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Tajemnice produkcji #2. Kulisy programu "Masterchef"

#TAJEMNICEPRODUKCJI Pora na odcinek pełen smakowitych wieści z planu jednego z najpopularniejszych kulinarnych talent show. Kalina Szymankiewicz z kamerą cozatydzien.tvn.pl zarejestrowała atmosferę na planie 11. sezonu programu "MasterChef". Nowe odcinki ruszają na antenie TVN od 4 września.

Zobaczcie, jak ekipa produkcyjna tworzy odcinek "MasterChefa". Będzie to wyjątkowa relacja z udziałem prowadzących "Dzień dobry TVN". Specjalnie dla cozatydzien.tvn.pl Filip Chajzer zdradził przepis na pyszną i prostą potrawę. Sprawdźcie też, która z telewizyjnych osobowości nie jest fanem gotowania.

Jak powstaje program "MasterChef"? Magda Gessler o finale, w którym uroniła łzy

Magda Gessler przyznała, że już po pierwszej czy drugiej konkurencji może przewidzieć, kto ma szansę na tytuł MasterChefa. W poprzedniej edycji zwyciężył Maciej Rogulski. Podczas finału emocje sięgnęły zenitu i uczestnik popłakał się, gdy dowiedział się o swoim zwycięstwie. Łzy wzruszenia uroniła wtedy również jurorka.

- To była ogromnie trudna walka i on z dnia na dzień, z konkurencji na konkurencję rósł w absolutną siłę talentu, smaku. Tego się nikt nie spodziewał. Patrzyłam na niego od początku i to była osoba, co do której trudno było cokolwiek wiedzieć. Na końcu zaskoczył nas wszystkich — wyznała Magda Gessler.

Na planie programu w Krakowie swoje 57. urodziny świętował Michel Moran. Juror "MasterChefa" opowiedział o relacjach między współpracownikami.

- Od 11 lat świętuję urodziny na planie. Zawsze 5 czerwca mamy jakieś nagranie. Nawet kiedyś był odcinek specjalny na to. Jesteśmy trochę jak rodzina. Nikt o mnie nigdy nie zapomniał, dostaje mnóstwo wiadomości, niespodzianki, kwiaty - pochwalił się nam juror.

Francuski restaurator z ulgą przyznał, że w domu nie musi martwić się o posiłki, bo smaczne dania serwuje mu jego ukochana żona. A gdzie znika całe jedzenie, które przygotowują uczestnicy "MasterChefa"? Odpowiedź znajdziecie w materiale wideo.

- Michela i Magdę znam dłużej niż własnego męża, niż wielu znajomych i przyjaciół, więc to nie jest wyłącznie relacja zawodowa. Uwielbiamy się, ale jesteśmy trójką zajętych ludzi, więc to nie jest tak, że spędzamy ze sobą dwa miesiące na planie, a potem w kolejny weekend już się widzimy. Ale dzwonimy do siebie i piszemy SMS-y - powiedziała Anna Starmach.

Gwiazdy "Dzień dobry TVN" o kulinarnych zdolnościach. Kto radzi sobie najlepiej w kuchni?

Bartek Jędrzejak otwarcie mówi, że z gotowaniem nie jest mu po drodze. Jednak prezenter pogody bardzo ceni spożywanie posiłków w gronie bliskich. Stara się jeść tak, aby cieszyć się każdą chwilą przy stole.

- Ja w ogóle nie gotuję. Nie umiem gotować, nie lubię, gotowanie bardzo mnie stresuje. Ale jeśli chodzi o kuchnię, to jestem idealny w sprzątaniu. Gdybym gotował np. z Magdą czy Michelem, to oni mogliby zrobić w kuchni bajzel, a ja natychmiast bym to posprzątał. Jestem pedantyczny, poukładany, więc ze mną dobrze by się w kuchni współpracowało - stwierdził przed kamerą cozatydzien.tvn.pl.

Żyjemy w pędzie. Jedzenie jest jedną z niesamowitych przyjemności w życiu, która daje relaks, spokój, odpoczynek, pobudza endorfiny. A ja jem w biegu. Nie pamiętam, kiedy ostatni raz tak rodzinnie siedziałem przy stole [...] Ten odcinek nauczył mnie tego, że trzeba celebrować jedzenie

Anna Kalczyńska jest fanką programu "MasterChef". Ogląda zmagania uczestników wspólnie z rodziną.

- Wszyscy laureaci trafiają później do "Dzień dobry TVN". Nie ukrywam, że sam program świetnie się ogląda. Bardzo to lubimy z moją rodziną. Często oglądamy w kuchni, nawet właśnie przygotowując posiłki - zdradziła.

Andrzej Sołtysik i Filip Chajzer opowiedzieli nam, jak radzą sobie w kuchni. Sprawdźcie, jakie jest popisowe danie pierwszego z nich. Drugi prowadzący "Dzień dobry TVN" zdradził przepis na prostego w przygotowaniu śledzia. Zobaczcie "Tajemnice produkcji" do samego końca!

"Tajemnice produkcji" to nowy cykl serwisu cozatydzien.tvn.pl, w którym odkrywamy, co dzieje się na planie seriali, filmów i najpopularniejszych programów telewizyjnych. Zapraszamy na rozmowy z twórcami, nie tylko reżyserami i aktorami, ale i ekipą realizatorską. Odkryj z nami tajemnice!

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: cozatydzien.tvn.pl

Pozostałe wiadomości