Gwiazdy

Monika Richardson o nowym związku. "Nie boję się zarzutów, że jestem skrajnie naiwna"

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Źródło:
Fakt
Monika Richardson na gali Skrzydła Ekologii.

Monika Richardson po trudnym rozstaniu z Zbigniewem Zamachowskim otworzyła się na miłość i szybko znalazła nowego partnera. W rozmowie z dziennikarzem "Faktu" Bartoszem Pańczykiem zdradziła, czy odchorowała już rozstanie z byłym mężem oraz jakie zmiany nastąpiły w jej życiu w ostatnim czasie.

Rozstanie Moniki i Zbigniewa Zamachowskich odbiło się szerokim echem w mediach. Po rozwodzie prezenterka wróciła do starego nazwiska i rozpoczęła nowy rozdział w życiu. Znalazła miłość i jest w szczęśliwym związku, a niedawno otworzyła własną szkołę językową. 

Monika Richardson o trudnym rozstaniu ze Zbigniewem Zamachowskim

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski zakończyli swój związek w marcu ubiegłego roku. Miesiąc później ta informacja obiegła media. W sieci pojawiły się zdjęcia aktora, który wyprowadzał się z domu. Wtedy dziennikarka potwierdziła rozpad małżeństwa.

Monika Richardson i jej były mąż Zbigniew Zamachowski.
Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski Źródło: PAWEL WRZECION/MWMEDIA

Zbigniew Zamachowski związał się z Gabrielą Muskałą. Na początku września ukazała się jego książka "Zbyszek przez przypadki", w której aktor opowiedział m.in. o relacji z żoną.

"Monika jest osobą nadopiekuńczą w tym sensie, że tak strasznie chce pomóc, że aż przeszkadza" – napisał o byłej żonie

W rozmowie z Faktem prezenterka wyjaśniła, że te słowa nie dotknęły jej osobiście, bo znała treść książki.

"Przez pół roku pracowałam nad tym, by Zamach się zgodził, by ta książka powstała. W związku z tym nic, co jest w tej książce, nie jest dla mnie niespodzianką" – powiedziała.

Zapytana o to, czy odchorowała już rozpad swojego małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim, dziennikarka wyjaśniła:

"I tak i nie. Mam wrażenie, że przez długi, długi czas, może zbyt długi, walczyłam o to, żebyśmy jednak byli razem. Jak teraz na to patrzę rok później, bo właśnie mija rok od wyprowadzki mojego męża, to myślę sobie, że mogłam sobie oszczędzić co najmniej 2,3 lata tej niepotrzebnej walki i takiego ciskania się" - stwierdziła.

Gwiazda długo walczyła o swoje małżeństwo. Wybaczyła nawet mężowi zdradę. Teraz przyznaje jednak:

"Mam taką tendencję, że jak ktoś mi mówi, że coś się nie uda, to odpowiadam: 'Ze mną się nie uda?! Ja wam udowodnię, zakaszę te rękawki i zrobię tak, że się uda'. W związkach mam tak samo i to jest bardzo zła cecha. Jak ktoś mówi 'nie', to trzeba to rozumieć i przyjąć jako 'nie'. Trzeba wiedzieć, kiedy odpuścić. To jest dla mnie lekcja z tego związku".

Zobacz wideo:

Małgorzata Ostrowska przyznała, że doświadczyła ageizmu
Małgorzata Ostrowska przyznała, że doświadczyła ageizmu Źródło: serwis: Co za Tydzień

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski – co się dzieje w ich związku?

Monika Richardson jest obecnie szczęśliwie zakochana. Jej nowy partner Konrad Wojterkowski to znany biznesmen i producent filmowy.

Monika Richardson i jej nowy partner Konrad Wojterkowski.
Monika Richardson i Konrad Wojterkowski Źródło: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

Gwiazda w opowiedziała o zmianach, które nastąpiły w jej życiu po tym, jak weszła w nowy związek. Wyznała, że uczy się odpuszczać, od pół roku jest w terapii i nie boi się próbować nowych rzeczy. Ostatnio zrobiła sobie nawet tatuaż!

"Uczę się. Uczę się też czegoś, czego chyba nigdy nie udało mi się osiągnąć w związkach, czyli partnerstwa" - powiedziała Faktowi.

"Nie boję się miłości i nie boję się wchodzić w nowy związek. Po to żyję na tym świecie, by tworzyć związek i rodzinę. Nie boję się zarzutów, że jestem skrajnie naiwna czy że jestem idiotką i źle prowadzę swoje życie, bo powinnam być sama. Jestem w terapii od pół roku. Z moją terapeutką bardzo dużo rozmawiamy o tym, że nie jest prawdą, że po związku należy nie być szybko w związku, bo tylko w ten sposób można się wyleczyć z zakończonego związku. Człowiek jest zwierzęciem stadnym, potrzebuje drugiej osoby, drugiego bijącego serca w domu i w życiu" – wyznała.

Dziennikarka nie chce na razie po raz kolejny wychodzić za mąż. Przyznaje, że miała trzy małżeństwa - jedno 6-letnie, drugie 12-letnie i ostatnio 10-letnie i wszystkie były wartościowe. Monika Richardson wraz z nowym partnerem stara się za to stworzyć pachworkową rodzinę dla swoich dzieci.

"Mam ogromną potrzebę scalenia naszych rodzin i stworzenia patchworku, którego nie udało mi się stworzyć w poprzednim związku. To dla mnie ogromny priorytet, by między nami, a naszymi dziećmi było dobrze. To taki trudny wiek dla młodego człowieka. Mamy dzieciaki w wieku lat 18, 20 i 21. Początek niezależności, która przecież jest pozorna, bo wszystkie dzieci są od nas zależne finansowo i mieszkają z nami..." - powiedziała.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło: Fakt

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości