Piotr Stramowski o relacjach z Katarzyną Warnke. Mówi o chodzeniu na noże

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke
Piotr Stramowski opowiedział o relacjach z Katarzyną Warnke
Źródło: MWMEDIA
Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke jakiś czas temu poinformowali, że biorą rozwód. Aktorzy wychowują wspólnie dziecko i nie chcą "prać brudów" w mediach. W ostatnim wywiadzie Piotr Stramowski zdradził, jak obecnie wyglądają jego relacje z byłą żoną.

Piotr Stramowski przez ostatni czas jest stale na celowniku mediów. Wszystko dlatego, że aktor niedawno rozstał się ze swoją wieloletnią partnerką, żoną i matką jedynego dziecka - Katarzyną Warnke. Fani pary nie mogli uwierzyć, że celebryci zdecydowali się na taki krok. Paparazzi non stop śledzą byłych małżonków. Jakiś czas temu media obiegły zdjęcia Piotra Stramowskiego w towarzystwie kobiety. Niedługo potem aktor potwierdził, że jego serce znów jest zajęte.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

12102022_STRAMOWSKI_HEJTCORKA
Piotr Stramowski o hejcie i wychowaniu córki. "Staram się i Kasia też"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Piotr Stramowski o relacjach z Katarzyną Warnke

Piotr Stramowski i jego nowa ukochana już jakiś czas temu zadebiutowali wspólnie na salonach. Niedawno zakochani pojawili się razem na premierze filmu "Barbie". Z tej okazji Piotr Stramowski znalazł kilka chwil, by odpowiedzieć na pytania dziennikarzy. Zdradził, że chęć publicznego pokazywania się z nową partnerką przyszła naturalnie.

"Od początku, kiedy uznaliśmy, że jest na to przestrzeń. To się dzieje naturalnie. Staramy się nie planować, tylko żyć tak, żeby wszystkim było dobrze i nikogo tym nie krzywdzić" - powiedział Piotr Stramowski w rozmowie z Jastrząb Postem.

Reporterka serwisu zapytała aktora także o relacje z Katarzyną Warnke. Aktorka bowiem niedawno udzieliła wywiadu, w którym bardzo ciepło wypowiadała się o swoim byłym mężu. Jak udało im się to wypracować?

Trzeba mieć bardzo dobre relacje i szanować drugą stronę, a przede wszystkim myśleć o tej najmniejszej istotce. Kiedy jest szacunek wzajemny, to wszystko jakoś się układa. Na pewno lepiej niż jak idzie na noże
- odpowiedział Piotr Stramowski.

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke uchodzili za zgraną parę

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski od lat uchodzili za jedną z najbardziej zgranych par polskiego show-biznesu. Aktorzy doczekali się dziecka, ale nigdy nie zdecydowali się na ślub i niechętnie opowiadali o swojej relacji. Fragmenty ich prywatnego życia fani mogli śledzić jedynie za pośrednictwem mediów społecznościowych. To właśnie też tam Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski poinformowali o swoim rozstaniu.

"Z przykrością pragniemy poinformować, że wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas mógł na nowo budować swoje życie. W trosce o dobro naszej córki, która jest dla nas najwyższym priorytetem, prosimy o poszanowanie naszej prywatności" - pisali na Instagramie.

Byli partnerzy do tej pory nie zdradzili, co było powodem ich decyzji. Aktorzy odmawiają udzielania odpowiedzi na takie pytania i starają się skupić na swoim życiu po rozstaniu. Piotr Stramowski ma już nową ukochaną, Katarzyna Warnke natomiast na razie jest singielką.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości