Ralph Kaminski nagra utwór z Michałem Szpakiem? "Nie chodzimy na kawki, ale jestem z niego dumny"

Ralph Kaminski nagra piosenkę z Michałem Szpakiem?
Ralph Kaminski nagra piosenkę z Michałem Szpakiem?
Źródło: MW MEDIA
Ralph Kaminski i Michał Szpak to jedni z najbardziej popularnych muzyków młodego pokolenia. Mało kto wie, że panowie są ze sobą spokrewnieni, jednak w mediach pojawiały się pogłoski, że muzycy nie przepadają za sobą. Teraz w najnowszym wywiadzie Ralph Kaminski wyznał, że być może nagra coś ze swoim krewnym. Co na to Michał Szpak?

Michał Szpak zyskał ogólnopolską popularność w 2011 r. w programie "X-Factor", w którym zajął drugie miejsce. Jego ekstrawagancki ubiór, fryzura, a także makijaż zelektryzowały polską publikę. Jurorzy nie dawali mu wielkich szans, gdy pojawił się na scenie, jednak kiedy zaśpiewał utwór Czesława Niemena "Dziwny jest ten świat" wszyscy zamilkli.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ralph Kamiński zaprosił fanów na koncert w bajkowej scenerii
Ralph Kamiński zaprosił fanów na koncert w bajkowej scenerii
Ralph Kamiński porwał publiczność na festiwalu w Karkonoszach

Ralph Kaminski o relacji z Michałem Szpakiem

Michał Szpak był jedną z pierwszych osób w polskim show-biznesie, które nie bały się eksperymentować z wyglądem i zawsze stawiały na bycie sobą. Po 12 latach jego aktywnego udziału w mediach ludzie przyzwyczaili się do jego wizerunku.

Kilka lat temu na polskiej scenie muzycznej pojawił się Ralph Kaminski, który podobnie jak Michał Szpak wyróżniał się z tłumu polskich artystów. Muzyk zaciekawił fanów swoim stylem, a także piosenkami, jak np. utwór "Pies", w którym artysta... szczeka.

Już niebawem będziemy mogli zobaczyć Ralpha Kaminskiego w roli prezentera. W sobotę 24 czerwca mieszkańcy stolicy oraz widzowie TVN będą mieli okazję zobaczyć muzyka w roli prowadzącego podczas tegorocznej edycji koncertu Wianki nad Wisłą, który odbędzie się w Multimedialnym Parku Fontann w Warszawie. 

Ralph Kaminski nagra utwór ze znanym krewnym?

Mało kto wie, że Ralph Kaminski i Michał Szpak są ze sobą spokrewnieni, jednak panowie rzadko mówią o tym w mediach. Na przestrzeni lat pojawiły się nawet pogłoski, że panowie za sobą nie przepadają. Ostatnio Ralph Kaminski został o to zapytany. W rozmowie z serwisem Jastrząb Post ukrócił plotki.

Na pytanie, czy nagra coś z Michałem Szpakiem, odpowiedział:

"My jesteśmy młodzi, nie kończymy swoich karier i myślę, że kiedyś po prostu musimy. Michał jest wspaniałym artystą, ja jestem z niego ogromnie dumny, że robi coś swojego, bardzo autorskiego i występ i duet z tak genialnym performerem, jakim on jest, to jest czysta przyjemność, więc może kiedyś" - powiedział.

Ralph Kaminski dodał, że od zawsze bardzo kibicuje swojemu krewnemu.

"My mamy dwa osobne nurty, ale tam jacyś muzycy się przewijają, Michał się fajnie rozwija, znajduje swój język, ja mu ogromnie kibicuję. Nie chodzimy na kawki, ale zawsze, jak go spotkam na ulicy, to sobie rozmawiamy, jestem z niego dumny" - dodał.

Na pytanie, czy Ralph Kaminski kibicował kuzynowi podczas gdy ten występował na Eurowizji, ten odparł:

"Na maksa, pytałem się go, jak jest na Eurowizji, jak to wygląda od kulis, bo to właśnie kulisy mnie gdzieś tam najbardziej interesują, jestem bardzo dumny, że Michał odniósł taki sukces na Eurowizji" - dodał.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości