Gwiazdy

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał z "19+" zostaną rodzicami. "W końcu los się do nas uśmiechnął"

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Gwiazdy serialu "19+" oraz "Ameryki Express" spodziewają się dziecka

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał z serialu "19+" wkrótce zostaną rodzicami. Para znana również z programu "Ameryka Express" spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Ciążę trzymali w tajemnicy, podobnie jak wcześniej swój ślub. Dopiero teraz Małgorzata Heretyk pokazała brzuszek i podzieliła się swoją radością.

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał poznali się na planie serialu TVN "19+", wzięli ślub, a teraz pochwalili się kolejną radosną nowiną. Przez jakiś czas ukrywali ciążę. W końcu zdecydowali się ujawnić i pokazać, jak czuje się i wygląda przyszła mama.

Małgorzata Heretyk i Maciej Musiał zostaną rodzicami. Utrzymywali to w tajemnicy

Małgorzata Heretyk i Maciej Musiał to para kojarzona z serialem "19+", który opowiada o absolwentach klasy maturalnej i ich dojrzewaniu oraz wkraczaniu w dorosłość. Małgorzata Heretyk i Maciej Musiał trafili do produkcji na samym początku jej istnienia, czyli w 2016 roku. W sierpniu 2020 wzięli ślub, ale nie poinformowali o nim od razu. Podobnie jest z ciążą. Małgorzata Heretyk dopiero po jakimś czasie zdecydowała się pokazać wyraźnie już zaokrąglony brzuszek.

"Jesteśmy ogromnie szczęśliwi i wdzięczni za ten SKARB. Cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami tą cudowną wiadomością" - napisała na Instagramie.

Maja Hyży bała się o czwartą ciążę
Maja Hyży bała się o czwartą ciążę Źródło: Co za Tydzień

Małgorzata Heretyk z "19+" jest w ciąży. Z mężem starali się o dziecko

Aktorka z serialu "19+" zamieściła na Instagramie dwa zdjęcia z sesji ciążowej. Na jednym z nich dumnie trzyma USG, na którym widać maluszka. Małgorzata Heretyk zapowiedziała, że na jej profilu będzie pojawiać się coraz więcej postów dotyczących jej ciąży. Gwiazda przyznała też, że nie spodziewała się tak licznej reakcji fanów.

"Dziękujemy za wszystkie wiadomości i za liczne gratulacje. Nie spodziewaliśmy się aż takiego odzewu! To bardzo miłe! Czujemy się dobrze, rośniemy zdrowo" - poinformowała na Instagramie.

"Na szczęście nie towarzyszą nam te wszystkie ciążowe dolegliwości" - wyznała aktorka w rozmowie z "Dzień dobry TVN".

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał bardzo chcieli zostać rodzicami, dlatego informacja o tym, że w końcu im się udało, była dla nich czymś wyjątkowym i długo wyczekiwanym.

"Tata dowiedział się od razu, planowaliśmy dzidziusia i się o niego staraliśmy. Nie mogliśmy się doczekać, kiedy w końcu się uda!! Troszkę musieliśmy wykazać się cierpliwością, ale w końcu los się do nas uśmiechnął" - powiedziała Małgorzata Heretyk dla "Dzień dobry TVN".

Przeczytaj więcej:

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości