Tymi newsami żyły dziś media! Filip Chajzer znika z "DDTVN", Agata Rubik pokazała mamę w bikini i wiele innych

Agata Rubik, Filip Chajzer, Agnieszka Kaczorowska
Czym żyły media w czwartek 08.06.2023 roku?
Źródło: MWMEDIA
Tych newsów nie możesz przegapić! W czwartek 8 czerwca Filip Chajzer wytłumaczył fanom, dlaczego znika z "Dzień Dobry TVN", Agata Rubik pokazała mamę w bikini, a Agnieszka Kaczorowska opowiedziała o edukacji religijnej córek. Co jeszcze się działo? Zapraszamy na nasze podsumowanie dnia w show-biznesie.

Co nowego działo się w polskim i zagranicznym show-biznesie? Redakcja cozatydzien.tvn.pl codziennie przygotowuje dla was newsy ze świata gwiazd. Opisujemy najważniejsze wydarzenia, których nie można przegapić! Poniżej zestaw najważniejszych wiadomości z czwartku 08.06.2023 roku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Córka Martyny Wojciechowskiej nie chce wchodzić do świata show-biznesu
Martyna Wojciechowska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o swojej dorastającej córce. Okazuje się, że Marysia nie chce iść w ślady ani mamy, ani taty i ma całkiem inny pomysł na przyszłą karierę. Podróżniczka zaznaczyła, że dziewczynka nie zamierza też wchodzić w świat show-biznesu i chociaż otrzymuje dla niej propozycje do sesji zdjęciowych, wszystkie odrzuca.

Agata Rubik pokazała zdjęcie mamy w bikini

Agata Rubik korzysta chwil spędzanych w Polsce po przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych. Celebrytka niedawno zaprosiła do warszawskiego domu swoją mamę i razem z nią oraz córkami spędzała błogie chwile nad basenem.

Wszystkie cztery panie kąpały się i opalały, korzystając z czerwcowych promieni słońca. Żona Piotra Rubika opublikowała ich wspólne zdjęcie na Instagramie, a fani zwrócili uwagę na wygląd jej mamy. Jolanta Paskudzka z dumą prezentowała się bowiem w bikini.

Czytaj więcej: Agata Rubik opala się z mamą w bikini. Wyglądają niczym "siostry bliźniaczki"

Agata Rubik
Agata Rubik opala się z mamą w bikini. Wyglądają niczym "siostry bliźniaczki"
Agata Rubik często wstawia do sieci rodzinne kadry, jednak najczęściej są na nich Piotr Rubik oraz ich dzieci. Tym razem celebrytka pokazała zdjęcia z mamą, która podczas opalania się zapozowała ze sławną córką w bikini. Fani zgodnie stwierdzili, że wyglądają jak siostry. Mama Agaty Rubik zachwyca figurą.

Marta Kubacka opublikowała rozczulające nagranie

Marta Kubacka wciąż przechodzi rehabilitację, ale wszystko wygląda na to, że czuje się coraz lepiej. Żona Dawida Kubackiego wróciła do aktywności w sieci i od czasu do czasu pokazuje, jak spędza czas z najbliższymi. Skoczek wspiera ukochaną na każdym kroku, w tym także w wykonywaniu obowiązków domowych oraz w opiece nad ich dwiema córeczkami.

Ostatnio starsza z dziewczynek poprosiła swojego sławnego tatę, by narysował jej na tablicy żyrafę. Marta Kubacka przyglądała się wysokiemu z boku i nie kryła rozbawienia. Sytuację nagrała za pomocą telefonu, a filmik następnie opublikowała na InstaStories.

Czytaj więcej: Dawid Kubacki bawi się z córką. Marta Kubacka pokazała urocze nagranie

Dawid Kubacki o żonie
Dawid Kubacki bawi się z córką. Marta Kubacka pokazała urocze nagranie
Dawid i Marta Kubaccy odpoczywają po ostatnich trudnych miesiącach w rodzinnym gronie. Żona polskiego skoczka opublikowała na Instagramie rozczulające nagranie męża, który bawił się z ich starszą córką. Przy okazji zażartowała z ukochanego.

Kim Cattrall zmieniła zdanie o operacjach plastycznych

Kim Cattrall, aktorka znana z serialu "Seks w wielkim mieście", zmieniła zdanie na temat operacji plastycznych. Wcześniej otwarcie przyznawała, że boi się takich zabiegów i chciała starzeć się zgodnie z upływającym czasem.

Teraz, po przekroczeniu 60. roku życia, zdecydowała się na skorzystanie z medycyny estetycznej. Aktorka uważa, że obecnie dostępne są liczne alternatywne zabiegi, które można wypróbować, jednak kluczowe są pieniądze oraz właściwy chirurg.

Czytaj więcej: Kim Cattrall o operacjach plastycznych. "Trzeba mieć pieniądze i odpowiedniego chirurga"

Kim Cattrall kiedyś i dziś
Kim Cattrall o operacjach plastycznych. "Trzeba mieć pieniądze i odpowiedniego chirurga"
Kim Cattrall, aktorka znana z serialu "Seks w wielkim mieście", zmieniła zdanie na temat operacji plastycznych. Wcześniej otwarcie przyznawała, że boi się takich zabiegów i chciała starzeć się zgodnie z upływającym czasem. Teraz, po przekroczeniu 60. roku życia, zdecydowała się na skorzystanie z medycyny estetycznej. Aktorka uważa, że obecnie dostępne są liczne alternatywne zabiegi, które można wypróbować, jednak kluczowe są pieniądze oraz właściwy chirurg.

Filip Chajzer znów znika z "Dzień Dobry TVN"

Jakiś czas temu Filip Chajzer zniknął jednak z anteny "Dzień Dobry TVN" i tłumaczył to wówczas problemami zdrowotnymi. Minęło trochę czasu i fani dziennikarza znów mogli go oglądać przed kamerą. Widzowie mieli nadzieję, że ich ulubieniec czuje się już lepiej. Niestety realizatorzy programu nie mają dobrych wieści.

Okazuje się bowiem, że Filip Chajzer znów musi opuścić szeregi "Dzień Dobry TVN". Szefowie śniadaniówki wydali w tej sprawie specjalne oświadczenie i wyznali, że w trakcie dyżurów zastąpią go inni dziennikarze. Niedługo później głos zabrał sam zainteresowany. Dziennikarz w rozmowie z Pudelkiem przyznał, że ponowne zniknięcie z anteny było jego własną decyzją. 

Czytaj więcej: Filip Chajzer znów znika z "Dzień Dobry TVN". Tłumaczy fanom podjętą decyzję

Filip Chajzer
Filip Chajzer znów znika z "Dzień Dobry TVN". Tłumaczy fanom podjętą decyzję
Filip Chajzer znów znika z anteny "Dzień Dobry TVN". Niedawno przedstawiciele stacji wydali w tej sprawie oświadczenie i zaznaczyli, że 38-latka zastąpią inni prezenterzy. Teraz głos w sprawie zabrał sam Filip Chajzer. Zwrócił się do fanów.

Beata Tadla opowiedziała o relacji z synem i ageizmie

Beata Tadla w najnowszym wywiadzie z Dagmarą Olszewską otwarcie wypowiedziała się na temat dwóch istotnych kwestii - ageizmu i relacji z synem. Dziennikarka podkreśliła, że w społeczeństwie ważna jest równowaga między młodzieńczym entuzjazmem a doświadczeniem osób starszych.

Wyznała, że pragnie żyć w społeczeństwie, gdzie oceniamy drugiego człowieka nie przez pryzmat zmarszczek czy wieku, ale jako jednostkę pełną potencjału. Czy sama doświadczyła ageizmu?

Czytaj więcej: Beata Tadla o relacji z synem i ageizmie. Mówi o siwych włosach i zmarszczkach

Beata Tadla
Beata Tadla o relacji z synem i ageizmie. Mówi o siwych włosach i zmarszczkach
Beata Tadla w najnowszym wywiadzie z Dagmarą Olszewską otwarcie wypowiedziała się na temat dwóch istotnych kwestii - ageizmu i relacji z synem. Dziennikarka podkreśliła, że w społeczeństwie ważna jest równowaga między młodzieńczym entuzjazmem a doświadczeniem osób starszych. Wyznała, że pragnie żyć w społeczeństwie, gdzie oceniamy drugiego człowieka nie przez pryzmat zmarszczek czy wieku, ale jako jednostkę pełną potencjału. Czy sama doświadczyła ageizmu?

Agnieszka Kaczorowska zdradziła, czy jej córki będą uczęszczać na religię

Agnieszka Kaczorowska w rozmowie z Plejadą wyjawiła, że jej córki nie zostały ochrzczone i nie są z mężem Maciejem Pelą związani z Kościołem. W nowym wywiadzie udzielonym Plotkowi podzieliła się opinią na temat edukacji religijnej w szkole. 

Aktorka podkreśliła, że nie krytykuje wiary ani instytucji Kościoła. Wkrótce będzie musiała jednak podjąć decyzję, do jakiej szkoły zapisać córeczki. Czy zdecyduje się na edukację religijną?

Czytaj więcej: Agnieszka Kaczorowska nie ochrzciła córek. Pośle je na religię w szkole?

Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska nie ochrzciła córek. Pośle je na religię w szkole?
Agnieszka Kaczorowska, mama dwóch córek, zawsze chętnie dzieli się doświadczeniami związanymi z macierzyństwem. W najnowszym wywiadzie udzielonym serwisowi Plotek aktorka poruszyła kwestię uczestnictwa jej dzieci w edukacji religijnej w szkole. Warto zaznaczyć, że dziewczynki nie zostały ochrzczone. Czy zatem będą chodziły na religię?

Justyna Kowalczyk zdobywa szczyty trzy tygodnie po śmierci męża

Pomimo ogromnej tragedii, która spotkała Justynę Kowalczyk, sportsmenka nieustannie stara się być silna dla syna. Hugo skończy dwa lata za kilka miesięcy. W trakcie poruszającego przemówienia na pogrzebie Kacpra Tekielego sportsmenka złożyła obietnicę, że wraz z ich ukochanym dzieckiem nie przestaną zdobywać gór.

Obecnie Justyna Kowalczyk przebywa w Tatrach, gdzie trzy tygodnie po śmierci męża pokazała, jak radzi sobie w okresie żałoby. Zawodniczka zdobyła Kępę Kondracką, wspinając się na wysokość ponad 2 tysięcy metrów nad poziomem morza. Jest to jeden z popularniejszych szczytów tatrzańskich, łatwo dostępny z różnych szlaków.

Czytaj więcej: Justyna Kowalczyk zrobiła to trzy tygodnie po śmierci męża. Przejmujące nagranie

Justyna Kowalczyk
Justyna Kowalczyk zrobiła to trzy tygodnie po śmierci męża. Przejmujące nagranie
Justyna Kowalczyk pokazała na Instagramie, jak radzi sobie w trudnym okresie żałoby po zmarłym mężu. Kacper Tekieli zginął w lawinie w szwajcarskich górach. Pozostawił po sobie nie tylko ukochaną, ale także dwuletniego syna Hugo. Oboje często towarzyszyli mu w wyprawach w góry. Justyna Kowalczyk mimo tragedii nadal zdobywa szczyty.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jan Pirowski o karierze i naturze buntownika. "Skręcałem w te niewybrane przez nikogo ścieżki" [TYLKO U NAS]

Jan Pirowski o karierze i naturze buntownika. "Skręcałem w te niewybrane przez nikogo ścieżki" [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha chciałby wrócić do popularności sprzed lat? "To jest bardzo niebezpieczne" [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha chciałby wrócić do popularności sprzed lat? "To jest bardzo niebezpieczne" [TYLKO U NAS]

Aleksandra Popławska chciałaby wystąpić z córką na ekranie? Zaskakujące słowa [TYLKO U NAS]

Aleksandra Popławska chciałaby wystąpić z córką na ekranie? Zaskakujące słowa [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o łączącej je relacji. "Obie mamy charaktery" [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o łączącej je relacji. "Obie mamy charaktery" [TYLKO U NAS]

Sylwia Bomba przeżyła w młodości dramat. "Płakałam godzinami"

Sylwia Bomba przeżyła w młodości dramat. "Płakałam godzinami"

Agnieszka Woźniak-Starak zaskakująco o karierze. "Zostałam wrzucona na głęboką wodę" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak zaskakująco o karierze. "Zostałam wrzucona na głęboką wodę" [TYLKO U NAS]

Monika Miller z partnerem o chorobie, relacji z Leszkiem Millerem i dzieciach. "Bardzo bym chciała bliźnięta" [TYLKO U NAS]

Monika Miller z partnerem o chorobie, relacji z Leszkiem Millerem i dzieciach. "Bardzo bym chciała bliźnięta" [TYLKO U NAS]

Krzysztof i Karolina Skibowie tylko nam zdradzają, o co się kłócą. "Ostatnio chciałem być macho" [TYLKO U NAS]

Krzysztof i Karolina Skibowie tylko nam zdradzają, o co się kłócą. "Ostatnio chciałem być macho" [TYLKO U NAS]

Leon Myszkowski ma wyjątkowe plany na walentynki. Czym zaskoczy ukochaną? [TYLKO U NAS]

Leon Myszkowski ma wyjątkowe plany na walentynki. Czym zaskoczy ukochaną? [TYLKO U NAS]

"Hotel Paradise 8" - znamy nowych uczestników. Kim są Martyna i Michał? [TYLKO U NAS]

"Hotel Paradise 8" - znamy nowych uczestników. Kim są Martyna i Michał? [TYLKO U NAS]

Dorota Wellman wspomina najbardziej wyjątkowe walentynki. "Nie mylcie tego z..." [TYLKO U NAS]

Dorota Wellman wspomina najbardziej wyjątkowe walentynki. "Nie mylcie tego z..." [TYLKO U NAS]

Olivier Janiak o wychowaniu synów. "Dopóki mają taką potrzebę, to myślę, że nie jest najgorzej" [TYLKO U NAS]

Olivier Janiak o wychowaniu synów. "Dopóki mają taką potrzebę, to myślę, że nie jest najgorzej" [TYLKO U NAS]

Klaudia Kardas o karierze i kulisach związku z Jackiem Kopczyńskim. "Nie ja zabiegałam o spotkania" [TYLKO U NAS]

Klaudia Kardas o karierze i kulisach związku z Jackiem Kopczyńskim. "Nie ja zabiegałam o spotkania" [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o wspólnych rytuałach. Niektóre są... nietypowe [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o wspólnych rytuałach. Niektóre są... nietypowe [TYLKO U NAS]

Bartosz Gomoła o roli Antka w "Na Wspólnej". "Różnimy się relacjami z kobietami" [TYLKO U NAS]

Bartosz Gomoła o roli Antka w "Na Wspólnej". "Różnimy się relacjami z kobietami" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska o dzieciństwie i braku wsparcia. "Nie widzieli we mnie nikogo" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska o dzieciństwie i braku wsparcia. "Nie widzieli we mnie nikogo" [TYLKO U NAS]

Sztuka "Nienasyceni" prowokuje do refleksji nad relacjami. Maciej Zakościelny o błędach w związkach

Sztuka "Nienasyceni" prowokuje do refleksji nad relacjami. Maciej Zakościelny o błędach w związkach

Natalia Niemen o 12 latach terapii. "W wieku 48 lat nadal powielam pewne schematy relacyjne" [TYLKO U NAS]

Natalia Niemen o 12 latach terapii. "W wieku 48 lat nadal powielam pewne schematy relacyjne" [TYLKO U NAS]

Francuski hot-dog Sebastiana Olmy. Z gruszką i karmelizowaną cebulką smakuje wyjątkowo
Materiał promocyjny

Francuski hot-dog Sebastiana Olmy. Z gruszką i karmelizowaną cebulką smakuje wyjątkowo

Julia Chatys o roli w "Na Wspólnej" i nękaniu w szkole. "Ten czas był dla mnie okrutny" [TYLKO U NAS]

Julia Chatys o roli w "Na Wspólnej" i nękaniu w szkole. "Ten czas był dla mnie okrutny" [TYLKO U NAS]

Luna o hejcie i nowej muzyce. "W show-biznesie czuję się jak kosmitka" [TYLKO U NAS]

Luna o hejcie i nowej muzyce. "W show-biznesie czuję się jak kosmitka" [TYLKO U NAS]

Mata gościem programu "Autentyczni". Znamy datę emisji

Mata gościem programu "Autentyczni". Znamy datę emisji

Ola Ciupa o kobiecości, najdroższych rzeczach z szafy i kupowaniu na kredyt. "Donatan się ze mnie śmiał" [TYLKO U NAS]

Ola Ciupa o kobiecości, najdroższych rzeczach z szafy i kupowaniu na kredyt. "Donatan się ze mnie śmiał" [TYLKO U NAS]

Kasia Klich o powrocie do branży, miłości i życiu po 50. "Zaczyna się moja walka sądowa" [TYLKO U NAS]

Kasia Klich o powrocie do branży, miłości i życiu po 50. "Zaczyna się moja walka sądowa" [TYLKO U NAS]

Uczestnik "Top Model" powalczy o Eurowizję. Jego utwór wzbudził kontrowersje

Uczestnik "Top Model" powalczy o Eurowizję. Jego utwór wzbudził kontrowersje

Dorota Szelągowska otworzyła się na temat dzieci. "Dużo bardziej boję się o moją córkę" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska otworzyła się na temat dzieci. "Dużo bardziej boję się o moją córkę" [TYLKO U NAS]

Bogna Sworowska zdradziła swój sekret. Wiemy, jak zachowuje dobrą formę. "Wiek to tylko numer" [TYLKO U NAS]

Bogna Sworowska zdradziła swój sekret. Wiemy, jak zachowuje dobrą formę. "Wiek to tylko numer" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska zrezygnowała z macierzyństwa. "Zderzam się z potwornym hejtem" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska zrezygnowała z macierzyństwa. "Zderzam się z potwornym hejtem" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska wspomina swój debiut na scenie. "Nie należał do najłatwiejszych" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska wspomina swój debiut na scenie. "Nie należał do najłatwiejszych" [TYLKO U NAS]

Edyta Folwarska ostro o sobie w "Królowej przetrwania". "Nie zdawałam sobie sprawy, że taka wredna..." [TYLKO U NAS]

Edyta Folwarska ostro o sobie w "Królowej przetrwania". "Nie zdawałam sobie sprawy, że taka wredna..." [TYLKO U NAS]

Aneta Glam-Kurp o "Królowej przetrwania". Co było dla niej najtrudniejsze? [TYLKO U NAS]

Aneta Glam-Kurp o "Królowej przetrwania". Co było dla niej najtrudniejsze? [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska o hejcie. "Jeśli mają się te wiadra wylewać na moją głowę, to niech tak będzie" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska o hejcie. "Jeśli mają się te wiadra wylewać na moją głowę, to niech tak będzie" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Janem Pirowskim. "Powiedział, że się mnie trochę boi"

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Janem Pirowskim. "Powiedział, że się mnie trochę boi"

Marcela Leszczak i Michał Koterski zaskakująco o synu. Pójdzie w ich ślady? [TYLKO U NAS]

Marcela Leszczak i Michał Koterski zaskakująco o synu. Pójdzie w ich ślady? [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska wspomniała swoje nastoletnie lata. "Wydawało mi się, że jestem pępkiem świata" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska wspomniała swoje nastoletnie lata. "Wydawało mi się, że jestem pępkiem świata" [TYLKO U NAS]

Hubert Urbański zdradził tajemnice "Milionerów", o których nikt wcześniej nie słyszał. Fakty i mity [TYLKO U NAS]

Hubert Urbański zdradził tajemnice "Milionerów", o których nikt wcześniej nie słyszał. Fakty i mity [TYLKO U NAS]

Marcin Prokop zaskoczył słowami o Julii Wieniawie. "Mogę się od niej sporo nauczyć" [TYLKO U NAS]

Marcin Prokop zaskoczył słowami o Julii Wieniawie. "Mogę się od niej sporo nauczyć" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska szczerze o relacji z mężem. "Wciąż jesteśmy świeżym związkiem" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska szczerze o relacji z mężem. "Wciąż jesteśmy świeżym związkiem" [TYLKO U NAS]

Monika Miller postanowiła usunąć pewien tatuaż. "To był mój pierwszy crush" [TYLKO U NAS]

Monika Miller postanowiła usunąć pewien tatuaż. "To był mój pierwszy crush" [TYLKO U NAS]

Edyta Golec o małżeństwie, dzieciach i karierze. "Rodzina szybko nas sprowadziła na ziemię" [TYLKO U NAS]

Edyta Golec o małżeństwie, dzieciach i karierze. "Rodzina szybko nas sprowadziła na ziemię" [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha o synu, który idzie w jego ślady. "Często podglądam jego koncerty". Szykuje się duet? [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha o synu, który idzie w jego ślady. "Często podglądam jego koncerty". Szykuje się duet? [TYLKO U NAS]

Marcin Tyszka przebranżawia się? "Co dalej z tego wyjdzie, zobaczymy..."

Marcin Tyszka przebranżawia się? "Co dalej z tego wyjdzie, zobaczymy..."

Natalia Siwiec szczerze o opuszczeniu ojczyzny. "Polakom brakuje tego luzu"

Natalia Siwiec szczerze o opuszczeniu ojczyzny. "Polakom brakuje tego luzu"

Blanka Lipińska o wyzwaniach w nowym roku. Myśli o karierze aktorskiej? [TYLKO U NAS]

Blanka Lipińska o wyzwaniach w nowym roku. Myśli o karierze aktorskiej? [TYLKO U NAS]

Małgorzata Ostrowska szczerze o mijającym roku. "Na prywatne życie nie było czasu" [TYLKO U NAS]

Małgorzata Ostrowska szczerze o mijającym roku. "Na prywatne życie nie było czasu" [TYLKO U NAS]

Edyta Herbuś podsumowała rok. "Im było mi trudniej, tym wychodziłam z tego silniejsza" [TYLKO U NAS]

Edyta Herbuś podsumowała rok. "Im było mi trudniej, tym wychodziłam z tego silniejsza" [TYLKO U NAS]

Monika Miller o przyszłości związku. Szykują się do zaręczyn? [TYLKO U NAS]

Monika Miller o przyszłości związku. Szykują się do zaręczyn? [TYLKO U NAS]

Tomasz Kot o zdobyciu roli pana Kleksa i synu. "W wielu momentach był ze mną"

Tomasz Kot o zdobyciu roli pana Kleksa i synu. "W wielu momentach był ze mną"

Bartłomiej Kasprzykowski o najgorszej plotce na swój temat. "Ostrzegali ją przede mną" [TYLKO U NAS]

Bartłomiej Kasprzykowski o najgorszej plotce na swój temat. "Ostrzegali ją przede mną" [TYLKO U NAS]

Karolina Malinowska i Olivier Janiak o początkach związku. Pobrali się po 3 miesiącach znajomości

Karolina Malinowska i Olivier Janiak o początkach związku. Pobrali się po 3 miesiącach znajomości

Co słychać u uczestników 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Wszyscy mają już dzieci

Co słychać u uczestników 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Wszyscy mają już dzieci

Majka Jeżowska szczerze o rozstaniu z byłym partnerem, który ją stopował. "Rozkwitłam"

Majka Jeżowska szczerze o rozstaniu z byłym partnerem, który ją stopował. "Rozkwitłam"

Krzysztof Skórzyński zdradził sekret Ewy Drzyzgi. Wszystko pokazano na wizji

Krzysztof Skórzyński zdradził sekret Ewy Drzyzgi. Wszystko pokazano na wizji

Najlepsze cytaty z programu "Kuchenne Rewolucje". "Dlaczego wy trujecie ludzi?" 

Najlepsze cytaty z programu "Kuchenne Rewolucje". "Dlaczego wy trujecie ludzi?" 

Ilona Felicjańska o świętach, synach i 50. urodzinach.  "Jestem dumna z siebie"

Ilona Felicjańska o świętach, synach i 50. urodzinach. "Jestem dumna z siebie"

Maria Seweryn nie przepada za jedną cechą swoich rodziców. "Ból głowy wywołuje" [TYLKO U NAS]

Maria Seweryn nie przepada za jedną cechą swoich rodziców. "Ból głowy wywołuje" [TYLKO U NAS]

Anita Lipnicka o córce oraz rozstaniach życiowych i  muzycznych. "Nie da się przejść przez życie, nie raniąc innych"

Anita Lipnicka o córce oraz rozstaniach życiowych i muzycznych. "Nie da się przejść przez życie, nie raniąc innych"

Michał Mikołajczak dołącza do grona uczestników "Czas na show. Drag Me Out"

Michał Mikołajczak dołącza do grona uczestników "Czas na show. Drag Me Out"

Joanna Krupa o współpracy z Ewą Chodakowską. "Jesteśmy mocnymi kobietami" [TYLKO U NAS]

Joanna Krupa o współpracy z Ewą Chodakowską. "Jesteśmy mocnymi kobietami" [TYLKO U NAS]

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy wszystkich par z 3. sezonu?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy wszystkich par z 3. sezonu?

Edyta Bartosiewicz pokazała syna. Są jak dwie krople wody?

Edyta Bartosiewicz pokazała syna. Są jak dwie krople wody?

Martyna Wojciechowska pokazała, jak teraz wygląda Kabula. "Niedaleko pada jabłko od jabłoni"

Martyna Wojciechowska pokazała, jak teraz wygląda Kabula. "Niedaleko pada jabłko od jabłoni"

Mery Spolsky o muzyce, kompleksach i życiu po 30-tce. "Mama walczyła, żebym taką pewność siebie miała" [TYLKO U NAS]

Mery Spolsky o muzyce, kompleksach i życiu po 30-tce. "Mama walczyła, żebym taką pewność siebie miała" [TYLKO U NAS]

Tych aktorów nie ma już w "Na Wspólnej". Wyjaśniamy, dlaczego zniknęli

Tych aktorów nie ma już w "Na Wspólnej". Wyjaśniamy, dlaczego zniknęli

Mateusz Banasiuk ma radę dla młodych aktorów. Czy sam czuje się spełniony? "Jestem głodny nowych wyzwań"

Mateusz Banasiuk ma radę dla młodych aktorów. Czy sam czuje się spełniony? "Jestem głodny nowych wyzwań"

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Jan Emil Młynarski o ojcu i dorastaniu. "Otarłem się o różne niebezpieczeństwa. Jak o tym myślę, mam dreszcze"

Jan Emil Młynarski o ojcu i dorastaniu. "Otarłem się o różne niebezpieczeństwa. Jak o tym myślę, mam dreszcze"

Aktorki z "Na Wspólnej" szczerze o swoich rolach. Mają wspólne cechy?

Aktorki z "Na Wspólnej" szczerze o swoich rolach. Mają wspólne cechy?

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska o problemach nastolatków. "Wszystkiego nauczyłam się od dzieci" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska o problemach nastolatków. "Wszystkiego nauczyłam się od dzieci" [TYLKO U NAS]

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?