Weronika Rosati ma starszego brata. Mężczyzna świetnie radzi sobie w branży

Autor:
Dominika
Kowalewska
Weronika Rosati

Weronika Rosati pochodzi ze sławnej rodziny. Jej mama jest projektantką mody, która stoi za wieloma kreacjami córki z czerwonego dywanu. Mało kto pamięta o tym, że aktorka ma starszego brata. Marcin Rosati stroni od blasku fleszy i jest specjalistą w swojej branży. Czym zajmuje się brat Weroniki Rosati?

O Weronice Rosati znowu jest głośno. Aktorka w 10. rocznicę wypadku samochodowego, w którym uczestniczyła wraz z Piotrem Adamczykiem, opublikowała przejmujący wpis. Wróciła pamięcią do traumatycznych wydarzeń i zwróciła się bezpośrednio do ekspartnera. Doszło do medialnej wymiany oświadczeń, w której to obie z zaangażowanych stron próbowały rzucić pełne światło na sprawę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Weronika Rosati o karierze w Stanach Zjednoczonych
Weronika Rosati o karierze w Stanach Zjednoczonych Weronika Rosati w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską dla serwisu cozatydzien.tvn.pl powiedziała o różnicach pomiędzy sukcesami aktorek i aktorów na arenie międzynarodowej. Źródło: Co za Tydzień

Weronika Rosati ma starszego brata. Czym zajmuje się Marcin Rosati?

W ostatnim czasie w mediach dużo mówi się o życiu prywatnym Weroniki Rosati. Te zresztą od początku jej kariery odmieniane było przez wszystkie przypadki. Począwszy od szumu wokół publikacji Andrzej Żuławskiego "Nocnik", w której konsekwencji aktorka skierowała sprawę do sądu, skończywszy na publicznej walce o opiekę nad córką, którą toczyła z Robertem Śmigielskim. Ostatecznie ekspartnerom udało się dojść do porozumienia.

Czytaj więcej: Weronika Rosati sama wychowuje córkę. "Dziecko powoduje wyrzeczenia"

Weronika Rosati pochodzi ze znanej rodziny — jest córką ekonomisty i polityka Dariusza Rosatiego (pół-Włocha) oraz projektantki mody Teresy Rosati. Aktorka ma ponadto o 12 lat starszego brata. Rodzina jest z niego bardzo dumna, szczególnie podkreśla to mama, która niejednokrotnie publikowała wpisy poświęcone pociesze.

"Spełniaj kolejne marzenia Marcinku! Bądź szczęśliwy synku!" - pisała z okazji urodzin w 2020 roku.

Kim jest brat Weroniki Rosati? Marcin Rosati ma 50 lat i realizuje się w zupełnie innej branży, niż siostra. Jest biznesmenem, który może poszczycić się bogatym doświadczeniem zawodowym w branży technologicznej. Ma na koncie współpracę z takimi firmami jak Phillips i Samsung. Doświadczenie zdobywał ponadto w branży bankowej, pracując zarówno na polskim, jak i na brytyjskim rynku. W 2020 roku media obiegła informacja o tym, że Marcin Rosati został wiceprezesem i dyrektorem zarządzającym InPost.

W sieci można znaleźć informacje o tym, że mężczyzna ceni sobie życie rodzinne. Jest zresztą dumnym ojcem 28-letniej córki i 15-letniego synka. W wolnym czasie lubi grać w piłkę nożną, a za swoje miejsce na Ziemi uważa Warszawę.

Weronika Rosati o wypadku sprzed lat

Weronika Rosati niejednokrotnie wracała pamięcią do feralnego wieczoru 17 września 2013 roku. Zdaniem aktorki wypadek, do którego wówczas doszło, przekreślił jej szansę na rozwój kariery. W wywiadach przyznawała, że wtedy był jej "złoty czas" - za nią rola w nagradzanym filmie "Obława", a przed nią wizja amerykańskiego snu. Po wypadku samochodowym czekała ją jednak żmudna rehabilitacja i walka o powrót do zdrowia. Tamte wydarzenie rzuciły się ponadto cieniem na związek aktorki — wówczas jej partner Piotr Adamczyk siedział za kierownicą.

Gwiazda co jakiś czas wspomina o wypadku, jednak tym razem postanowiła zwrócić się do byłego partnera. Zrobiła do przy okazji 10. rocznicy zdarzenia.

"Dla was to jakiś chaotyczny news sprzed lat pełen przekłamań medialnych, a dla mnie to była i jest tragedia życiowa, z którą się zmagam do dziś. Do tej pory muszę mieć raz w tygodniu rehabilitację, noga mnie boli w różnych okolicznościach i trauma wypadku i medialnego krzywdzącego szumu żyje we mnie do dziś" - napisała w instagramowym wpisie.

Auto wpadło w poślizg i wylądowało w rowie. Aktor wyszedł z wypadu bez szwanku, natomiast Weronika Rosati do dzisiaj mierzy się z jego konsekwencjami. W najnowszym wpisie poruszyła temat odpowiedzialności za tamte zdarzenia.

"Sprawa jest jasna: kierowca jechał za szybko, był pod wpływem negatywnych emocji (pozostanie to pomiędzy mną a nim) i spowodował wypadek, który okaleczył mnie na całe życie" - podkreśliła.

Skierowała również kilka słów do Piotra Adamczyka, a ten w rozmowie z mediami odniósł się do sprawy.

Czytaj więcej: Piotr Adamczyk odpowiada Weronice Rosati. Zabrał głos w sprawie wypadku sprzed lat

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości