Gwiazdy

Wojtek Cugowski o pogodzeniu kariery z rodziną. "Żona wie, że czasami może mnie nie być dłużej w domu"

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Wojciech Cugowski o życiu rodzinnym, żonie i swoim wizerunku

Wojciech Cugowski funkcjonował w mediach jako członek zespołu Bracia, który tworzył przez 20 lat z bratem Piotrem. Muzyk skupia się teraz na solowej karierze, która jest spełnieniem jego marzeń. Wojtek Cugowski jednak twardo stąpa po ziemi. Co sądzi o swoim wizerunku scenicznym? Czy może liczyć na wsparcie w domu?

Wojtek Cugowski wydał solową płytę pt. "Nie czekaj na znak". Nie każdy wiedział, że nie tylko grał na gitarze, ale i śpiewał od zawsze. W zespole Bracia nie był głównym wokalistą, bo taki był naturalny podział ról. Muzyk wyjaśnił, jak przez lata dogadywał się z bratem Piotrem i dlaczego po wielu sukcesach zawiesili zespół Bracia.

Wojtek Cugowski o wizerunku na scenie i rodzinie. Kto wspiera go w domu?

Wojtek Cugowski stroni od skandali i celebryckiego życia. W rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z cozatydzien.tvn.pl odpowiedział na pytanie, czy nie marzył o życiu w blasku fleszy, czy tłumie fanek w trasie koncertowej, przeplatanej imprezami.

- Rzeczywiście wizerunek grzecznego... może tak. Ja jestem człowiekiem dość spokojnym, bardzo sobie cenię życie rodzinne, domowe. To jest dla mnie absolutna baza życiowa. Na tym buduję całą resztę. Często ludzie mówią, że teraz wystąpi gwiazda, a ja się niezbyt dobrze z tym czuję, choć w jakimś stopniu rozumiem ten mechanizm. Myślę, że jestem człowiekiem bardzo mocno stąpającym po ziemi. Cenię sobie rodzinę, miłość, wsparcie, szacunek - powiedział muzyk.

Obejrzyj wideo z Wojtkiem Cugowskim.

Wojtek Cugowski o karierze i życiu rodzinnym. Jakie wsparcie otrzymuje od żony?
Wojtek Cugowski o karierze i życiu rodzinnym. Jakie wsparcie otrzymuje od żony? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Wojtek Cugowski o wsparciu żony. Czym zajmuje się Krystyna Cugowska?

Żonie Wojciecha Cugowskiego nie jest obce środowisko muzyczne. Krystyna Cugowska prowadzi studio wokalne Bluelife-Art i samej zdarza jej się zaśpiewać, nawet w duecie z mężem. Małżeństwo ma nastoletnią córkę Weronikę, która szkoli głos pod opieką mamy. Wojtek Cugowski w czerwcu będzie świętował z żoną kolejną rocznicę ślubu.

- Znamy się z Krysią 18 lat. Staż jest poważny. Powiem szczerze, że bardzo to sobie chwalę. Moja żona również jest muzykiem i doskonale rozumie, jakie to jest zajęcie. Krysia prowadzi szkołę wokalną w Lublinie. Doskonale wie, że czasami może mnie nie być dłużej w domu itd. Jest zdecydowanie dla mnie wsparciem. Jesteśmy szczęśliwym małżeństwem i myślę, że tak zostanie - mówił.

Tak wyglądali, gdy się poznali prawie 20 lat temu.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe

Pozostałe wiadomości