Wstrząsające nagranie P. Diddy'ego. Raper skatował swoją partnerkę

P.Diddy
P.Diddy
Źródło: Getty Images
P. Diddy jest obecnie w centrum medialnej burzy w związku z szokującymi zarzutami o przemoc, gwałt i handel ludźmi. Sytuacja rapera pogorszyła się po ujawnieniu drastycznego nagrania z 2016 roku. Na wideo możemy zobaczyć, jak artysta zachowuje się agresywnie wobec swojej ówczesnej partnerki.

Sean Combs, znany również jako P. Diddy lub Puff Daddy, to amerykański raper, producent muzyczny, aktor oraz projektant mody. W 1993 roku utworzył swoją wytwórnię muzyczną Bad Boy Records, co przyczyniło się do zdobycia uznania w przemyśle muzycznym. Pracował z takimi gwiazdami jak The Notorious B.I.G. czy Mary J. Blige.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

6102023_TAJEMNICEPRODUKCJI_DETEKTYWI_ODCINEK (1)
Tajemnice Produkcji #16 Kulisy serialu "Detektywi" z Anną Potaczek i Maciejem Dęboszem. Praca na planie, lokalizacje, ciekawostki
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

P. Diddy na szokującym nagraniu

Amerykańskie media żyją obecnie kolejnymi kontrowersjami związanymi z P. Diddym. Niedawno wyciekło wstrząsające nagranie z 2016 r. ukazujące popularnego rapera zaangażowanego w fizyczną konfrontację z jego ówczesną partnerką Cassie Venturą.

Materiał pochodzi z monitoringu hotelu InterContinential w Century City, Los Angeles i został udostępniony przez CNN. Na nagraniu widać jak raper rzuca się na kobietę, chwyta ją za szyję, rzuca na ziemię i kopie wielokrotnie. Później uderza ją niezidentyfikowanym przedmiotem.

Cassie Ventura twierdzi, że próbowała uciekać przed ówczesnym partnerem, ale mężczyzna dopadł ją i uderzył w twarz, co skutkowało podbiciem oka. Kobieta dodatkowo oskarża go o próby zatajenia dowodów poprzez zapłacenie hotelowi sumy 50 000 dolarów.

Douglas H. Wigdor, prawnik Cassie Ventury skomentował sprawę.

"Słowa nie są w stanie wyrazić odwagi i hartu ducha, jakim wykazała się pani Ventura, ujawniając tę sprawę" - stwierdził w oświadczeniu.

P. Diddy ma poważne kłopoty

P. Diddy już od jakiegoś czasu w kręgu zainteresowań federalnych śledczych w USA. Zaledwie kilka tygodni temu posiadłości rapera w Los Angeles i Miami zostały przeszukane. Media w Stanach od kilku miesięcy informują, że śledztwa wobec P. Diddy są powiązane z zarzutami o przestępstwa seksualne, w tym handel ludźmi.

Wcześniej P. Diddy został oskarżony przez jednego z producentów muzycznych o napaść i zmuszanie do seksualnych kontaktów z prostytutkami. Dodatkowo piosenkarka R&B, Cassie Ventura oskarżyła go o wieloletnie gwałty i bicie. Toczy się również sprawa przeciwko artyście o domniemany gwałt na 17-letniej dziewczynie. Obecnie, P.Diddy zaprzecza wszystkim oskarżeniom.

Portal TMZ jakiś czas temu doniósł, że raper został aresztowany na lotnisku w Miami tuż przed tym jak próbował uciec swoim prywatnym samolotem.

"On i kilka innych osób zostali zatrzymani przez federalnych na lotnisku. [...] Twórca hitu "Bad Boy For Life" rzekomo znajdował się w prywatnym odrzutowcu, kiedy Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego przybył na lotnisko i go zatrzymał" - twierdzi źródło serwisu.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Źyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości