Żona Bruce'a Willisa gorzko o codzienności. "Nie dano mi wyboru"

Żona Bruce'a Willisa gorzko o codzienności
Żona Bruce'a Willisa gorzko o codzienności
Źródło: Getty Images
Żona Bruce'a Willisa wspiera aktora w walce z chorobą. Modelka Emma Heming zaangażowała się w opiekę nad ukochanym, choć nie ukrywa, że nie jest to dla niej najłatwiejsze.

Bruce Willis jest jednym z najpopularniejszych aktorów Hollywood. Fani pokochali go za rolę w sensacyjnych kasowych produkcjach, między innymi w kultowej już serii "Szklana pułapka". Ku zaskoczeniu fanów w 2022 roku aktor zakończył karierę. Wszystko przez pogarszający się stan zdrowia 68-letniego Bruce'a Willisa. Gwiazdor przebywa w rodzinnym domu, gdzie bliscy dbają o jego dobrobyt.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Fryderyki 2023
Fryderyki 2023. Ewa Bem zaprasza na rozdanie nagród
Źródło: Mat. prasowe/cozatydzien.tvn.pl

Żona Bruce'a Willisa gorzko o codzienności

Drugą żoną Bruce'a Willia w 2009 roku została 24 lata młodsza aktorka i modelka Emma Heming. Kobieta często zabiera głos w mediach społecznościowych, opowiadając o stanie zdrowia męża i rodzinnej codzienności. Wspiera ją była żona aktorka, z którą utrzymuje wyjątkowo zażyłe kontakty, co wzbudza niemałe zaskoczenie wśród fanów. Rodzina Bruce'a Willisa zjednoczyła się, by opiekować się ukochanym mężem oraz ojcem.

Przeczytaj też: Demi Moore wprowadza się do Bruce'a Willisa, by pomóc w opiece. "Jest zdeterminowana"

Niedawno Emma Heming na Instagramie przyznała, że choroba aktora wpływa na wszystkich członków klanu. Otworzyła się na ten temat ponownie w zapowiedzi rozmowy z Dianą Cose - założycielką Lorenzo's House, organizacji non-profit, która wspiera rodziny osób, które zmagają się z wczesną postacią demencji. Modelka przyznała, że jej codzienność nie należy do najłatwiejszych.

"Po prostu myślę, że to ważne, że dostrzegasz wszystkie strony tej sytuacji. Zawsze dostaję wiadomości, w których ludzie piszą: 'Och, jesteś taka silna. Nie wiem, jak ty to robisz'. Nie dano mi wyboru. W rzeczywistości każdego dnia mam chwile smutku" - powiedziała żona aktora.

Organizacja jest dla niej wsparcie w trudnych chwilach, z którymi mierzy się na co dzień.

"Jesteście błogosławieństwem, to co robicie, jest tak wspaniałe i tak potrzebne" - przyznała w rozmowie z Dianą Cose.

Bruce Willis zakończył karierę. Jak się czuje?

W ostatnich latach Bruce Willis brał udział w mało ambitnych produkcjach. Jego role oceniane były na tyle słabo, że za 2021 rok Bruce Willis otrzymał kilkanaście nominacji do Złotych Malin - nagrody przyznawane są za najgorsze filmy. Niedługo po ich rozdaniu rodzina aktora - w tym obecna żona Emma Heming oraz była partnerka Demi Moore - poinformowała o problemach zdrowotnych Bruce'a Willisa. Mężczyzna cierpi na afazję, która utrudnia mu pracę na planach filmowych. Ogłoszono zakończenie jego kariery.

"Zwracając się do fanów Bruce'a, jako rodzina chcielibyśmy poinformować, że nasz ukochany Bruce w ostatnim czasie zmagał się z problemami zdrowotnymi, a niedawno została u niego zdiagnozowana afazja, która wpływa na jego zdolności poznawcze. W rezultacie Bruce rezygnuje z kariery, która była dla niego bardzo ważna. Jest to wymagający czas dla naszej rodziny i bardzo doceniamy napływające wsparcie, współczucie i miłość. Przechodzimy przez to jako silna rodzina i pragnęliśmy włączyć w to fanów, bo wiemy, jak dużo dla was znaczy, tak samo jak wy dla niego. Bruce mawia 'Żyjcie na całego' i właśnie to mamy w planach. Emma, Demi, Rumer, Scout, Tallulah, Mabel, Evelyn" - przekazała w marcu Rumer Willis, córka gwiazdora.

Od tamtego momentu media prześcigają się w doniesieniach dotyczących stanu zdrowia aktora. W chorobie towarzyszą mu najbliżsi, w tym również była żona Demi Moore. Para stanęła na ślubnym kobiercu w 1987 roku i doczekała się trzech córek: Rumer Glenn Willis, Scout LaRue Willis i Tallulah Belle Willis. Związek ostatecznie rozpadł się w 2000 roku. W marcu 2009 roku Bruce Willis ponownie stanął na ślubnym kobiercu. Tym razem u jego boku znalazła się 24 lata młodsza aktorka i modelka Emma Heming, z którą również doczekał się córek.

Przeczytaj też: Żona Bruce'a Willisa skomentowała jego relacje z Demi Moore. Jej słowa zaskakują

Od pewnego czasu aktor przebywa w odosobnieniu. Bruce Willis cierpi na otępienie czołowo-skroniowe, znane jako FTD, które charakteryzuje się m.in. afazją, czyli zaburzeniami mowy.

Fundacja TVN 1,5%
Fundacja TVN 1,5%

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości