Żona Bruce'a Willisa ma apel do paparazzich. "Proszę, nie krzycz na mojego męża"

Emma Heming to żona Bruce'a Willisa
Emma Heming to żona Bruce'a Willisa
Źródło: Frazer Harrison/Getty Images
Żona Bruce'a Willisa wystosowała rozpaczliwy apel. Emma Heming zwróciła się do paparazzich, którzy śledzą każdy krok jej chorego męża, by uwiecznić jego pogarszający się stan zdrowia. "Wiem, że to twoja praca, ale może po prostu zachowaj swoją przestrzeń. Proszę, nie krzycz na mojego męża, nie pytaj, jak sobie radzi" - powiedziała.

Bruce Willis wycofał się z show-biznesu po tym, jak zdiagnozowano u niego afazję. Problemy z zapamiętywaniem tekstu odbiły się na jego pracy, co nie uszło uwadze krytykom filmowym, którzy nominowali go w kategorii najgorszego aktorka do Złotej Maliny. Dopiero później wyszło na jaw, że hollywoodzki gwiazdor jest bardzo chory i nie wejdzie już więcej na plan. Rodzina wydała oświadczenie w tej sprawie i co jakiś czas informowała fanów Bruce'a Willisa o jego stanie zdrowia. Na początku 2023 roku podano kolejną diagnozę, którą usłyszał słynny aktor. Była to demencja czołowo-skroniowa, na którą obecna medycyna nie zna lekarstwa. Teraz żona legendy kina akcji zwróciła się z apelem do paparazzich.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Karolina Gruszka choruje na stwardnienie rozsiane. "Próbuję to odczarować"
Karolina Gruszka to polska aktorka, która niedawno przyznała, że choruje na stwardnienie rozsiane. Gwiazda wzięła udział w kampanii społecznej i stara się edukować społeczeństwo. Jak sama przyznaje, jej przypadłość nie jest tak straszna, jak ją malują.

Emma Heming opiekuje się chorym Bruce'em Willisem. Wystosowała apel

Emma Heming opublikowała nowe nagranie na Instagramie i poprosiła paparazzich, by nie śledzili dłużej jej męża. Warto zaznaczyć, że od czasu ogłoszenia, co mu dolega, "łowcy zdjęć" podążali za Bruce'em Willisem krok w krok, by tylko przyłapać go na momencie, w którym nie dawał sobie rady. Chwilę później takie fotografie wprost zalewały sieć. Żona aktora, która opiekuje się nim na co dzień, nie mogła tego zostawić bez interwencji.

"Jeśli jesteś kimś, kto opiekuje się osobą z demencją, wiesz, jak trudne i stresujące może być wyprowadzenie kogoś na świat i bezpieczne nawigowanie nim, nawet jeśli chcesz tylko iść po filiżankę kawy" - powiedziała Emma Heming.

Żona aktorka nie owijała w bawełnę i zwróciła się bezpośrednio do fotoreporterów.

"To jasne, że jest jeszcze wiele nauki przed nami. Więc zwracam się do fotografów i ludzi z kamerami, którzy próbują uzyskać zdjęcia na wyłączność mojego męża. Po prostu zachowajcie przestrzeń" - zaapelowała.

Żona Bruce'a Willisa zwróciła się do paparazzich. Przechodzą trudne chwile

Emma Heming dobrze wie, na jakiej zasadzie działa Hollywood i show-biznes. Zaznaczyła, że rozumie paparazzich jako pracowników, którzy muszą przywieść dobre zdjęcia. Zaapelowała jednak, by dali jej mężowi więcej przestrzeni i wykonywali swoje obowiązki z daleka, nie podchodząc do niego.

"Wiem, że to twoja praca, ale może po prostu zachowaj swoją przestrzeń. Proszę, nie krzycz na mojego męża, nie pytaj, jak sobie radzi. Daj mu przestrzeń. Pozwól naszej rodzinie lub komukolwiek, kto jest z nim tego dnia, aby móc bezpiecznie przeprowadzić go z punktu A do punktu B" - zakończyła.

Niedawno rodzina Bruce'a Willisa wydała specjalnie oświadczenie, pod którym podpisały się jego obecna żona, była żona Demi Moore, a także pięć córek aktora. Najbliżsi gwiazdora poprosili media o szacunek dla niego, gdy razem z nimi będzie uczył się nowego życia.

"Nasza rodzina chciała zacząć od wyrażenia naszej najgłębszej wdzięczności za niesamowity wylew miłości, wsparcia i wspaniałych historii, które otrzymaliśmy od czasu udostępnienia diagnozy Bruce'a. W duchu tego chcieliśmy poinformować o naszym ukochanym mężu, ojcu i przyjacielu, ponieważ teraz głębiej rozumiemy to, czego doświadcza. Odkąd ogłosiliśmy diagnozę afazji Bruce'a wiosną 2022 roku, stan Bruce'a postępuje i mamy teraz bardziej konkretną diagnozę: demencja czołowa (znana jako FTD). Niestety wyzwania związane z komunikacją to tylko jeden z objawów choroby, z którą mierzy się Bruce. Choć to bolesne, to ulga w końcu mieć jasną diagnozę" - czytaliśmy w ostatnim oświadczeniu rodziny Bruce'a Willisa.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Frazer Harrison/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości