Anna Kalczyńska poinformowała fanów, że jej córka nabawiła się kontuzji kolana i musi chodzić w ortezie. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" podzieliła się z fanami szczegółami leczenia dziecka. Zdradziła, ile kosztuje prywatny zakup ortezy, a ile na NFZ. To duża różnica.
Oliwia Ciesiółka jest jedną z najbardziej znanych uczestniczek "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Internauci bacznie śledzą jej losy za pośrednictwem mediów społecznościowych. To właśnie oni jako pierwsi mogli zauważyć efekty jej niebywałej metamorfozy. Kobieta pokazała bowiem swoje dwa zdjęcia i zaznaczyła, że schudła aż 17 kilogramów.
Julia von Stein nie poddała się operacji plastycznej ze względu na sprzeciw mamy i skorzystała z mniej inwazyjnych zabiegów w walce o upragniony wygląd nosa. Bohaterka "Diabelnie boskich" jakiś czas temu przyznała się do kompleksu, a teraz pokazała efekt przed i po operacji.
Alan Andersz postanowił raz na zawsze zdementować plotki dotyczące wypadku sprzed lat. W 2012 roku aktor uczestniczył w imprezie urodzinowej kolegi z branży Antoniego Królikowskiego. W trakcie zabawy Alan Andersz spadł ze schodów i uderzył głową w donicę.
W ostatnich miesiącach Warszawę niespodziewanie odwiedził książę William, a teraz inny członek brytyjskiej rodziny królewskiej odwiedził stolicę Polski. Hrabia George Windsor miał do wykonania bardzo ważną misję i przekazał przedstawicielom naszego kraju drogocenną rzecz. Zwrócił się do Polaków w naszym ojczystym języku.
Rajska podróż Elizy i Jaya po Afryce zaczęła się od zachorowania na czerwonkę. Ich życiu zagrażało prawdziwe niebezpieczeństwo. Jakiś czas później na nowo zaczęli swoje wojaże i gdy wszystko wskazywało na to, że dalsza eksploracja pójdzie jak z płatka, Jay znów trafił do szpitala. Niestety na niebezpieczeństwo natrafił na jednej z plaż. "Nie czuję dotyku" - wyznał uczestnik "Hotelu Paradise".
Taylor Swift niedawno zagrała koncert w amerykańskiej Filadelfii. W pewnym momencie wśród tłumu pod sceną doszło do szarpaniny. Okazało się, że jedna z fanek wdała się w awanturę z ochroniarzami. Piosenkarka zareagowała i stanęła w obronie kobiety. "Przestańcie!" - krzyczała ze sceny. Film stał się internetowym viralem.
Katarzyna Dowbor od wielu lat występuje w telewizji i jest uznawana za jedną z ikon w swoim fachu. Mało kto jednak wiedział, że gwiazda zmaga się z nieuleczalną chorobą. W jednym z ostatnich wywiadów opowiedziała o tym jak schorzenie wpływa na jej codzienne życie. Nie jest łatwo.
Cezary Pazura jest dumnym ojcem czwórki dzieci. Najstarsza z nich od pewnego czasu jest szczęśliwie zakochana. Co o partnerze Anastazji Pazury sądzi jej tata? Okazuje się, że aktor ma z ewentualnym przyszłym zięciem całkiem dobre relacje.
"Hotel Paradise" powraca na ekrany w rewolucyjnej odsłonie "All Stars". Widzowie będą mieli okazję śledzić historię uczestników z poprzednich edycji show. Tym razem skupimy się na singlach, którzy wciąż pragną znaleźć prawdziwą miłość i zdobyć nagrodę. Jednym z uczestników jest Grzegorz Głuszcz.
Shakira i jej synowie jakiś czas temu przeprowadzili się do Miami w Stanach Zjednoczonych. Rodzina stara się odnaleźć w nowej rzeczywistości i całkiem dobrze jej to wychodzi. Wokalistka pochwaliła się, że Milan i Sasha poprosili ją, by nagrali wspólnie piosenkę. Fani są zachwyceni efektami.
Świetna wiadomość dla fanów Izabeli Kuny. Aktorka wcieli się w rolę Klary w nowym serialu Playera, opartym na jej własnych powieściach. Co wiemy o tej produkcji?
"77 aut, których nie kupicie" to nowy program na antenie TVN Turbo, który zabierze widzów w podróż w czasie – do przyszłości. Poznamy samochody, których nie da się kupić. Nie dlatego, że są piekielnie drogie - po prostu nie są na sprzedaż. To auta koncepcyjne, które pokazują, w jakim kierunku będzie zmierzała przyszłość motoryzacji.
Maciej Stuhr gościł niedawno w podcaście "WojewódzkiKędzierski". Rozmowa szybko została okrzyknięta jednym z najlepszych wywiadów roku. W wywiadzie nie zabrakło bowiem tematów związanych z wojną w Ukrainie, pracą, sztuką i rodziną. Aktor odniósł się też do sprawy głośnego wypadku ojca i jego stanu zdrowia. Jerzy Stuhr przebywa obecnie na oddziale intensywnej opieki medycznej i porusza się na wózku inwalidzkim.
"Jestem z Polski" to jeden z najpopularniejszych programów podróżniczych stacji TVN Style. Jest emitowany na antenie już od kilkunastu sezonów i nadal cieszy się niesłabnącą sympatią widzów. Seria zabiera oglądających w najprawdziwszą podróż dookoła Świata, a przewodniczkami tych wypraw są inspirujące kobiety, które postanowiły opuścić Polskę i zamieszkać poza granicami kraju, często w najdalszych zakątkach globu.
Joanna Krupa w związku z amerykańskim Dniem Matki opublikowała na swoim koncie na Instagramie wzruszający post. Gwiazda do wpisu dodała kilka zdjęć rodzicielki. Fani modelki zachwycili się urodą pani Jolanty.
Nie cichną echa po wielkim finale pierwszej edycji "True Love". Uczestnicy powoli wracają do codzienności, weryfikując zapoczątkowane w programie znajomości. Kamil w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl wyjawia, z kim utrzymuje kontakt. Okazuje się, że z jednym z uczestników połączyła go szczególna więź.
Demi Moore w listopadzie skończy 61 lat. Jedna z najjaśniejszych hollywoodzkich gwiazd, oprócz sukcesów zawodowych, może też pochwalić się niebywałym wyglądem. Świadczyć o tym mogą nowe zdjęcia, na których pozuje w bikini. Aż trudno uwierzyć, że jest już babcią.
Julia Kamińska w jednym z najnowszych wywiadów opowiedziała o problemach zdrowotnych, z którymi od lat się zmaga. Aktorka nie ukrywa, że przez swoje schorzenia musiała wiele czasu spędzić w szpitalach. Co jeszcze zdradziła?
Rafał Cieszyński od lat jest uznawany za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów. Niedawno wyszedł naprzeciw oczekiwaniom swoich wiernych fanek i opublikował zdjęcie z szatni na siłowni, prezentując swoje muskuły. "Jest co podziwiać" - czytamy w komentarzach. Jedna z koleżanek aktora po fachu podała jednak pod wątpliwość prawdziwość pokaźnych mięśni. Zobaczcie sami.
Ralph Kaminski w tym roku postanowił wesprzeć maturzystów, przed którymi egzaminy z przedmiotów na poziomie rozszerzonym. Aby dodać im otuchy, wrócił pamięcią do czasów szkolnych i opublikował zdjęcie z zakończenia roku w ostatniej klasie liceum. Jak bardzo zmienił się Ralph Kaminski?
Monika Mrozowska od lat jest obecna w polskim show-biznesie. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 175 tysięcy osób. Liczba ta z każdym dniem się powiększa. Internauci są bowiem ciekawi, jak aktorka radzi sobie w roli samodzielnej mamy. Niedawno udzieliła szczerego wywiadu, w którym jasno określiła, że macierzyństwo nie jest jej życiową misją.
Co wydarzyło się w polskim show-biznesie w poniedziałek, 15 maja? W środowisku gwiazd nastał czas kradzieży. O przykrym incydencie opowiedziała Anna Mucha i Michał Koterski. W mediach społecznościowych pojawiły się też dawno niewidziane twarze z ulubionych programów widzów TVN. Sprawdziliśmy również co słychać u uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia".
Andrzej Seweryn bardzo ceni sobie życie rodzinne i praktycznie każdą wolną chwilę spędza ze swoimi bliskimi. Słynny aktor nie tylko jest ojcem, ale także dziadkiem i ostatnio pochwalił się w sieci nagraniem ze swoją wnuczką. Fani nie ukrywali wzruszenia.
Kate Winslet podczas niedawnej gali BAFTA zdecydowała się na wygłoszenie poruszającego przemówienia. Gwiazda w swojej mowie stanęła w obronie dzieci i zwróciła się do osób na wysokich stanowiskach. Emocjonalnemu wystąpieniu aktorki towarzyszyły łzy.
Michał Koterski został okradziony w jednym z wiedeńskich hoteli. Aktor w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiadał o tym, jak doszło do tej sytuacji i nie ukrywał, że bardzo mu przykro, ponieważ skradziono prezenty dla jego syna i ukochanej. "Zawsze staram się przywieźć bliskim jakiś drobny upominek z podróży" - wyjaśnił.
#SZAFYGWIAZD Malwina Wędzikowska wychowała się na łódzkich second-handach. Chociaż w jej rodzinnym domu był deficyt finansowy, zawsze była najlepiej ubraną nastolatką w okolicy. Kostiumografka dziś z odwagą mówi o sobie, że jest kobietą spełnioną, a jej droga do sukcesu może imponować. Gwiazda bowiem w przeszłości była bezdomna, często odbierana inaczej, długo szukała harmonii w życiu. "Byłam w takim punkcie otchłani, który wymagał włożenia dużej pracy, żeby zrozumieć, po co ja tu jestem" - powiedziała w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą. Przedpremierowo publikujemy fragment rozmowy z Malwiną Wędzikowską, który już niedługo ukaże się w ramach cyklu "Szafy gwiazd".
Anna Mucha zaskoczyła wszystkich wyznaniem pod jednym z najnowszych zdjęć, które wrzuciła do sieci. Gwiazda zdradziła w nim, że jakiś czas temu straciła swój telefon, w którym było pełno prywatnych zdjęć. Na urządzeniu znajdowały się także intymne fotografie aktorki.
Piotr Sadowski wziął udział w 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Mężczyzna rzadko publikuje w sieci posty i nie wykorzystał swojej sławy do tego, by stać się influencerem. Od czasu do czasu daje znać jednak fanom, co u niego słychać. Jak wygląda obecnie?
Mateusz "Big Boy" Borkowski opublikował zdjęcie z czworonożnym przyjacielem. Bohater programu "Gogglebox. Przed telewizorem" zażartował z wyglądu psa, a internauci zwrócili uwagę na nadwagę zwierzęcia.