Programy

Programy

"Lego Masters" to format TVN, na który czekały miliony fanów kultowych klocków. Nie ma dziecka,  a też często i dorosłego, który pasjami nie budowałby godzinami wymyślnych budynków czy pojazdów. Program okraszony często żartami prowadzącego, czyli Marcina Prokopa przeznaczony jest dla całych rodzin. Rozbudza w nich kreatywność, ale i udowadnia, że wyobraźnia nie zna granic, a cierpliwość i dobry plan często popłaca.

Michel Moran, choć ma pochodzenie hiszpańskie, jest uznawany za kucharza z Francji, bo to właśnie tu spędził większość życia. W Polsce zamieszkał z powodu miłości do swojej ukochanej żony. Serca polskich fanów zdobył jako juror w popularnym formacie "MasterChef" swoimi zabawnymi powiedzonkami, które na stałe weszły do słowników wielu Polaków, a "oddaj fartucha" jest znakiem rozpoznawczym programu.

Programy kulinarne cieszą się w Polsce niesłabnącym zainteresowaniem. Po "Kuchennych rewolucjach", czy "Ugotowanych" przyszedł czas na nowy niezwykły format, czyli "Masterchefa". Odbyło się już 10. edycji show, w którym miłośnicy kuchni stają w szranki i mierzą się o tytuł najlepszego kucharza wśród amatorów.

"Co za Tydzień" pojawia się na ekranach od 20 lat, a jego prowadzącym od początku istnienia programu jest Olivier Janiak. 4 lipca 2021 r. pojawiło się 1000. wydanie programu. W każdym odcinku widzowie mogą zobaczyć relacje z najważniejszych premier i spotkań towarzyskich oraz posłuchać wywiadów z topowymi gwiazdami ze świata filmu i muzyki.

Małgorzata Ohme od wielu lat związana jest z mediami, ale dopiero od kilku lat możemy ją oglądać w telewizji. Razem z Filipem Chajzerem prowadzi poranne programy „Dzień Dobry TVN”. Tworzyła relację z Rafałem Ohme, z którym mają dwoje dzieci.

Ewa Drzyzga to doświadczona dziennikarka, która przed laty prowadziła kultowy talk-show "Rozmowy w toku". Obecnie można ją oglądać w "Dzień Dobry TVN" u boku Agnieszki Woźniak-Starak. Prywatnie jest mamą i ma dwóch nastoletnich synów.

"Hotel Paradise" szybko spotkał się z aprobatą widzów. Uczestnicy pierwszej edycji show w zaskakującym tempie stali się celebrytami. Śluby, związki, rozstania — to wszystko, nawet po emisji chcieli śledzi fani formatu. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych uczestników pierwszej edycji został Adam Radziszewski. Niedługo, możemy spodziewać się jego pierwszej książki. 

Dorota Wellman to jedna z najbardziej charyzmatycznych dziennikarek i prezenterek telewizyjnych. Jej poczucie humoru, błyskotliwe riposty i ciekawe postrzeganie świata, a także umiejętność rozmawiania z ludźmi, którzy otwierają się przed nią i opowiadają najbardziej intymne historie życiowe, jest inspiracją dla wielu młodych dziennikarzy.

Andrzej Sołtysik przez wiele lat kojarzony był głównie z tematyką filmową, natomiast obecnie pojawia się cyklicznie w paśmie porannym Dzień Dobry TVN. Niedawno ożenił się i doczekał synka. Od 1997 r. związany jest ze stacją TVN.

"Top Model" to program, który spełnia marzenia. Udział w nim biorą osoby, które mają wyjątkową urodę i ogromne predyspozycje do pozowania przed aparatem i poruszania się na wybiegu. Udowadnia, że dziś dla polskich modelek i modeli świat stoi otworem i można obecnie robić karierę na całym świecie.

"Mam Talent!" to polski program telewizyjny typu talent show, oparty na brytyjskim formacie "Got Talent", który był emitowany od 13 września 2008 do 30 listopada 2019 r. na antenie TVN. Od 4 września 2021 roku ponownie mogliśmy oglądać zmagania osób, chcących pokazać całej Polsce, jaki mają talent.

"Kuchenne rewolucje" to program, którego misją jest pokazywanie właścicielom restauracji, jak należy podchodzić do klientów i serwowanego im jedzenia, a Polakom pokazuje pracę kucharzy od zaplecza. Dzięki niezwykle barwnej osobowości Magdy Gessler, format cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem fanów od 2010 r. 

Michał Kempa to przede wszystkim człowiek stand-upu, komik, który jednocześnie jest także dziennikarzem radiowym i telewizyjnym. Obecnie możemy go oglądać w programie "Mam Talent", gdzie u boku Marcina Prokopa występuje jako prowadzący.

Dorota Szelągowska to kobieta, która zaraziła całą Polskę miłością do remontów i dbania o szczegóły wystroju wnętrza. Inspiruje tysiące osób, pokazując, jak zrobić metamorfozę mieszkania, bez względu na jego powierzchnię. Mistrzyni doskonałych rozwiązań podbija serca widzów w programie "Totalne remonty Szelągowskiej".

Kuba Wojewódzki to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i barwnych dziennikarzy w Polsce. Od lat buduje swoją markę, ma autorski program, w którym spotyka się gwiazdami z pierwszych stron gazet, ale także pracuje w radiu, pisze felietony i jest jurorem w programach rozrywkowych.

"Projekt Lady" to zupełnie nowy format, który nie był znany wcześniej w Polsce. Wzbudził ogromne zainteresowanie, gdyż dotykał często trudnych tematów i kontrowersyjnych zachowań młodych osób. Kto prowadzi program i kim są mentorki, szkolące młode kobiety etykiety?

Damian Michałowski przez wiele lat związany był z radiem, to tam prowadził audycje i kontaktował się z widzami. Od 2020 r. pojawia się także na antenie TVN w programie porannym Dzień Dobry TVN, który współprowadzi w parze z Pauliną Krupińską-Karpiel. Prywatnie jest mężem i ojcem dwójki dzieci.