Programy

Programy

„Pałacowe Love” to nowy, autorski format randkowy Player Original. Młode pary, które wezmą udział w tym kostiumowym reality show, na cztery tygodnie przeprowadzą się do pałacu w Walewicach. To właśnie tam cofną się w czasie o 200 lat, by odcięci od pokus współczesnego świata sprawdzić siłę swoich związków i zawalczyć o nagrodę główną!

Kasia niespełna rok temu wzięła udział w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Po cichu liczyła na to, że skoro wszystkie konwencjonalne sposoby na znalezienie tego jedynego zawiodły, to może być ostatnia szansa na miłość. Tak się jednak nie stało. W rozmowie z Aleksandrą Głowińską odniosła się do gorzkich słów byłego męża, uchyliła rąbek tajemnicy swojego prywatnego życia i wyznała, że miejsce w jej sercu jest już zajęte.

W "Hotelu Paradise" po raz kolejny nie zabrakło emocji. Piżamkowy miszmasz zakończył się fiaskiem dla adoratorów Karoliny. Walczyli o dzielenie z nią sypialni i... chybili! Za to Klaudia mogła przebierać w mężczyznach, a wybrała tego, który stał najbliżej. Co jeszcze działo się w drugim odcinku 5. sezonu "Hotelu Paradise"? Klaudia El Dursi zadbała o to, by nikt nie narzekał na nudę!

W wiosennej ramówce TVN zadebiutuje nowy program z gwiazdami. "Mask Singer" to show, które zaskakuje swoją formą. Nie ma w nim jurorów, a są detektywi. Wśród nich Julia Kamińska, która w rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o swojej nowej roli i współpracy z innymi gwiazdami. Dlaczego warto oglądać "Mask Singer"? Sprawdźcie to w naszym wideo.

21 lutego na antenie Siódemki swoją premierę miał pierwszy odcinek 5. sezonu "Hotelu Paradise". Mieszkańcy hotelu zapoznali się z willą, w której spędzą najbliższe tygodnie i ze sobą nawzajem. Jedna z uczestniczek szczególnie przypadła do gustu męskiej części ekipy. Aż trzech panów chciało dzielić z nią sypialnię. Co jeszcze wydarzyło się w pierwszym odcinku "Hotelu Paradise"?

Już od dziś na antenie TVN7 rozpoczyna się kampania informacyjna związana z koncesją TVN7. W spocie gwiazdy stacji zapraszają do wspólnej zabawy, a także przypominają, że największy kanał rozrywkowy w Polsce może w niedługo zakończyć nadawanie.

"Totalne remonty Szelągowskiej" to wyjątkowy program, który zmienia nie tylko wnętrza, ale także życie bohaterów. Dorota Szelągowska robi remonty tym, którzy każdego dnia wkładają serce i energię w pomaganie innym ludziom. Jednym z nich jest słynny ratownik medyczny "Borkoś", który poświęcał się dla innych, a teraz sam potrzebuje pomocy.

Klaudia El Dursi wita widzów w "Hotelu Paradise" od czterech sezonów, a już w poniedziałek 21 lutego przywita nas w piątej odsłonie uwielbianego przez widzów TVN7 reality show. Jak na przestrzeni czasu ocenia swoją pracę? Czy wciąż stresuje się, wychodząc na plan? I jaki jest sekretny system pracy, o którym nikt dotąd nie wiedział? Tego dowiecie się, oglądając nasz materiał.

Magdalena Welc była sensacją trzeciej polskiej edycji programu "Mam Talent". Na scenie wystąpiła mając zaledwie 12 lat i zdziwiła wszystkich swoją dojrzałą barwą głosu. Obecnie zakończyła już edukację i realizuje się artystycznie. Nad czym obecnie pracuje i jak wygląda młoda wokalistka?

"40 kontra 20" to jeden z miłosnych reality-show, w którym uczestnicy dostarczali widzom sporą dawkę emocji. Były wzruszające momenty, wyznanie uczuć i prawdziwe łzy. Patrycja i Bartek nadal są parą i szczerze podsumowali relacje między uczestnikami show. W rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl wyjawili, komu kibicowali w starciu o serce Roberta Kochanka.