Programy

Uczestnicy 5. edycji "Hotelu Paradise" zabrali głos w sprawie zbliżenia Oliwii i Kuby, które szerokim echem odbiło się w mediach. Eliza Milewska, solidaryzując się z Dominiką, jedną z najlepszych programowych koleżanek, zdecydowała się na komentarz i nie przebierała w słowach. "Dla mnie takie coś jest niedopuszczalne”.

Gracja Kalibabka to jedna z najbardziej charakterystycznych uczestniczek 9. sezonu "Top Model". Choć nie zaszła daleko, szybko zapadła w pamięć szerszej publiczności. Za pośrednictwem mediów społecznościowych pokazała teraz swoją naturalną sylwetkę. Internauci zarzucili jej, że z taką wagą nie nadaje się już na modelkę.

Qczaj w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedział o życiu po rozstaniu z partnerem. Popularny trener przyznał, że myślał przez chwilę, by zainstalować aplikację randkową i za jej pośrednictwem poznać kogoś spoza show-biznesu. Celebryta nie ukrywa, że to, jak do miłości podchodzą polskie gwiazdy, mocno go razi. - Szczęście potrzebuje ciszy - podkreślił. Otworzył się na nowe uczucie?

Powiedzieć, że w "Hotelu Paradise" dzieje się niespodziewane to jak nie powiedzieć nic. Zdziwione miny uczestników na długo zapiszą się w historii programu. Zadanie indywidualne, które wyłoniło jednego zwycięzcę, spowodowało, że prawdopodobnie jedyna szczerze zauroczona mieszkanka panamskiej willi musiała opuścić telewizyjny raj.