Julia von Stein pokazała, jaki grób zrobi ojcu. Projekt zdumiewa 

Julia von Stein
Julia von Stein
Źródło: Player
W 19. odcinku 3. sezonu "Diabelnie boskich" Julia von Stein znów dała popis kreatywności. Tym razem przygotowała niespodziankę dla swojego ojca. Zaprojektowała mu grobowiec jego marzeń. Jak zareagował?

Julia von Stein jest znana widzom TTV z programów takich jak "Diabelnie boskie", "99 - gra o wszystko. VIP", czy "Damy i wieśniaczki". Chętnie dzieli się codziennością i pokazuje, jak wygląda praca w branży funeralnej. Jednak choć na co dzień obcuje ze śmiercią, ten temat nie jest dla niej łatwy.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Julia von Stein o wdzięczności i pracy w branży funeralnej
Julia von Stein o wdzięczności i pracy w branży funeralnej
Julia Von Stein z "Królowych życia" o pracy i rodzinie.

"Diabelnie boskie 3" odcinek 19. – Julia von Stein zaprojektowała ojcu grób

W 19. odcinku 3. sezonu "Diabelnie boskich" Julia von Stein, znana z kreatywności, ponownie zaskoczyła swoim niebanalnym podejściem. Tym razem postanowiła przygotować niespodziankę dla swojego ojca. Zaprojektowała mu grobowiec marzeń w kształcie... piramidy. Ojciec Julii od razu wyraził pewne uwagi co do projektu, ale przede wszystkim był pod wrażeniem.

Julia von Stein przed kamerą wyraziła refleksje na temat śmierci bliskich. W rodzinie wielokrotnie poruszano temat preferencji dotyczących pochówku, ale Julii nadal trudno jest sobie wyobrazić tę sytuację w rzeczywistości.

"Wiem, że gdyby ojciec umarł, to bym się z tym nie pogodziła. Nie byłabym w stanie. Nie wiem, dlaczego, bo dopiero od jakiegoś czasu mam z nim dobrą relację, jest moim najlepszym przyjacielem. Jakby mama odeszła, to rodzina by się chyba rozpadła. Ona wszystkiego pilnuje, jest mózgiem. Nikt w rodzinie nie ma takiej mądrości jak mama" - powiedziała bohaterka programu.

Grobowiec ojca Julii von Stein
Grobowiec ojca Julii von Stein
Źródło: Player

"Diabelnie boskie" – 3. sezon w TTV i Playerze

W 19. odcinku "Diabelnie boskich" Ania postanowiła zająć się rodzinnymi sprawami. Wyruszyła do Szczawnicy, gdzie mieszkała jej mama. Tam miała nadzieję spotkać się z bliskimi. Laluna z kolei podziwiała efekty metamorfozy mieszkania mamy. Co jeszcze się wydarzyło? Oglądajcie koniecznie!

Nowy sezon programu TTV "Diabelnie boskie" wystartował 1 marca. Emisja dwóch odcinków w piątki o 22.05 na antenie TTV i w Playerze.

W 3. sezonie reality show "Diabelnie boskie" występują znane już bohaterki - Alex MorzyńskaIza Macudzińska-Borowiak, Katarzyna "Laluna" Lirsz, Julia von Stein oraz Carina Lundmark. Do grona bohaterek programu dołączyły także nowe twarze. To Anna Renusz znana z programów TTV oraz całkiem nowa postać - Małgorzata Łukaszczyk.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości