Programy

Programy

Hotel Paradise to format, który zdobył serce wielu widzów. Program typu reality show, w którym występują młodzi i piękni ludzie szukający miłości, przyjaźni oraz pieniędzy, wzbudza duże emocje. A dzieje się w nim dużo, bowiem co tydzień dołączają nowi uczestnicy, którzy mogą za każdym razem namieszać w życiu uczuciowym pozostałych bohaterów.

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najbarwniejszych postaci w świecie show-biznesu, która wzbudza ogromne emocje fanów. Małżeństwo z Jackiem Rozenkiem, a później byłym partnerem Dody, Radkiem Majdanem, śledzili wszyscy. Małgorzata doczekała się trojga dzieci, a obecnie można ją oglądać w programie "Projekt Lady". 

Gogglebox. Przed telewizorem to wyjątkowy format, w którym ludzie dyskutują i oceniają programy telewizyjne… siedząc przed telewizorem, a jednocześnie będąc uczestnikami reality show. Program emitowany jest od 2004 r. na antenie TTV i doczekał się już 15 serii. Jego uczestnicy zyskali rzesze fanów, którzy doceniają ich poczucie humoru i szczerość.

Agnieszka Skrzeczkowska i Karolina Brzuszczyńska dały się poznać szerszej publiczności w programie "Top Model". Na casting przyszły już po zaręczynach i choć wtedy wydawało im się, że ślub wezmą w Barcelonie — plany się zmieniły. Dziewczyny wydały książkę "Lesby", w której opisały drogę do odkrycia swojej seksualności i odnalezienia szczęścia. W rozmowie z Aleksandrą Głowińską opowiedziały o wymarzonym ślubie i weselu, planowaniu macierzyństwa i włamaniu do mieszkania.

Magda Gessler to jedna z najbardziej charakterystycznych gwiazd telewizyjnych. Jej życie to gotowy scenariusz na film, bowiem może poszczycić się ona zarówno fascynującym życiem osobistym, jak i zawodowym. Obecnie restauratorka nadal święci triumfy w programach na antenie TVN, ale i jest wyjątkowo szczęśliwa jako mama, babcia i partnerka wyjątkowego mężczyzny.

Filip Chajzer to jedna z barwniejszych osób w świecie dziennikarskim. Prezenter telewizyjny i radiowy budzi ogromną sympatię widzów, podobnie jak jego sławny tata, Zygmunt Chajzer. Prywatnie jest mężem i tatą 4-letniego Aleksandra. 

Hubert Urbański największą sławę zdobył jako prowadzący popularny program telewizyjny na antenie TVN Milionerzy. Mało kto wie, że próbował on także swoich sił jako aktor i że w życiu prywatnym jest ojcem aż czterech córek.

Marcin Prokop to jeden z najwyższych i najzabawniejszych prezenterów telewizyjnych, którego uwielbiają widzowie. Zawsze elegancki i doskonale przygotowany do pracy, pełni oprócz roli prowadzącego programy, także funkcję konferansjera, felietonisty i pisarza.

Agnieszka Chylińska to jedna z najbardziej charakterystycznych gwiazd muzyki rockowej, ale i także osobowość telewizyjna. Zmieniająca się jak kameleon wokalistka długo szukała swojego miejsca w show-biznesie. Obecnie doskonale spełnia się jako jurorka programu "Mam talent", zaskakując co sezon nową fryzurą i stylem. Jak wyglądała droga Agnieszki Chylińskiej na szczyt?

Program Dzień Dobry TVN towarzyszy widzom każdego dnia, od poniedziałku do niedzieli. Jest pięć par prowadzących, którzy pojawiają się w studiu i prowadzą z gośćmi interesujące rozmowy na przeróżne tematy. Są to zarówno eksperci, gwiazdy ze świata show-biznesu, jak i inspirujący ludzie czyniący dobro albo zachęcający do inspirujących działań.

Klaudia El Dursi szturmem zdobyła serca widzów. Jej życie zmieniło się diametralnie, gdy zgłosiła się do programu "Top Model", by sięgnąć po marzenia. Postanowiła zawalczyć o siebie, choć była starsza od wielu uczestników programu i ma już dwoje dzieci. Okazało się, że to była dla niej przepustka do wielkiego medialnego świata.

Nie jest tajemnicą, że Julia Gołębiowska, uczestniczka 6. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" jest w szczęśliwym związku. Czeka ją jeszcze rozwód z Tomkiem, ale już rozpoczyna nowe życie u boku mężczyzny, z którym połączyło ją coś wyjątkowego. W rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z serwisu cozatydzien.tvn.pl, Julia Gołębiowska opowiedziała o nowym związku, reakcji rodziny i internetowym hejcie.

Przygotowania do ślubu Marietty Witkowskiej, zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji "Hotelu Paradise" nabierają tempa. Gwiazda w rozmowie z Dagmarą Olszewską z cozatydzien.tvn.pl zdradziła datę planowanej ceremonii, tajniki swojej relacji i plany na przyszłość. - Nigdy wcześniej tego nie czułam, nie spotkałam się z taką dojrzałością - powiedziała.

Oliwia Ciesiółka dała się poznać szerszej publiczności dzięki udziałowi w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Jej losy śledziło tysiące widzów, którzy do tej pory wspierają ją w mediach społecznościowych. Teraz w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską, uczestniczka powiedziała, jak trudne jest samotne macierzyństwo.

Telewizja TVN7 wyemitowała polską edycję formatu "M.O.M - Milf or Missy". Główną rolę odgrywają tu dwaj panowie, których dzieli duża różnica wieku i którzy poszukują dla siebie idealnej partnerki, bez względu na to, w jakim będzie wieku. A wszystko to na oczach widzów, którzy obserwują randkowanie, perypetie miłosne i mogą kibicować ulubionej parze.