Programy

Adrian Nkwamu w "Top Model". Czy z mistera uda się zrobić modela?

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Adrian Nkwamu z "Top Model"

Adrian Nkwamu to jeden z uczestników, którzy dostali do domu "Top Model". Co o nim wiemy?

Adrian Nkwamu do tej pory startował w konkursach piękności, na których udało mu się nawet wywalczyć tytuł I Vice Mistera Polski. Czy uda mu się przestawić na profesjonalny modeling?

Adrian Nkwamu w "Top Model" – kim jest, skąd pochodzi, wiek, wzrost

Adrian Nkwamu ma 20 lat. Pochodzi z Jawora, ale mieszka w Warszawie. Ma brata bliźniaka. Jego tata pochodzi z Tanzanii. Ciężkim doświadczeniem w życiu Adriana było zetknięcie się z rasizmem w szkole podstawowej. Adrian kocha sport -trenuje sporty walki, piłkę nożną, ćwiczy na siłowni. W 2020 roku zdobył tytuł I Vice Mistera Polski.

Na boot campie jurorzy mieli wątpliwości, czy 20-latkowi uda się pozbyć nawyków nabytych na konkursach piękności. Podczas sesji zdjęciowej i na wybiegu pokazał jednak, że modowe pozy nie są mu obce. Dzięki temu zapewnił sobie miejsce w domu "Top Model".

"Top Model 11" - uczestnicy: Adrian Nkwamu
"Top Model 11" - uczestnicy: Adrian Nkwamu Źródło: TVN/Marcin Tyszka
Joanna Krupa o związku
Joanna Krupa o związku Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Adrian Nkwamu z "Top Model" – Instagram

Adrian Nkwamu na profil na Instagramie, gdzie chwali się swoimi osiągnięciami i efektami profesjonalnych sesji zdjęciowych. Znajdziecie go pod nickiem @adrian_nkwamu.

"Top Model" – gdzie i kiedy oglądać?

11. sezon programu "Top Model" można oglądać w telewizji TVN i w Playerze w każdą środę o 21.35.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości