Programy

Agnieszka Łyczakowska o macierzyństwie. Postanowiła zaapelować do kobiet

Programy

Autor:
Urszula
Grabowska
Źródło:
https://www.instagram.com/agnieszka_lyczakowska/

Agnieszka Łyczakowska, uczestniczka czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" stanęła w obronie mam. Gwiazda we wpisie na Instagramie podkreśliła, że każda mama może mieć gorszy dzień.      

Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik zostali sparowani w czwartej edycji show "Ślub od pierwszego wejrzenia". Jako jedni z nielicznych pozostali w małżeństwie. Mają córkę - Antosię. Jak sami mówią w wielu wywiadach jest to ich długo wyczekiwane dziecko, gdyż para miała problem z zajściem w ciążę. Agnieszka Łyczakowska w "Dzień dobry TVN" opowiedziała, jak czuła się po poronieniu jednej z ciąż. 

"To była najdłuższa ciąża, straciłam ją w 12. tygodniu. Skończyła się szpitalem, zabiegiem. Poszłam do lekarza na wizytę i okazało się, że nie bije serduszko, a jeszcze tydzień wcześniej wszystko było super"- wyznaje. 

Podkreśliła też, jak partner może pomóc swojej ukochanej po stracie dziecka.

"Po prostu być obok. Nie ma dobrej recepty na okazywanie wsparcia, bo każda z nas jest inna i każda potrzebuje czegoś innego. Każdy dzień po stracie jest inny, w jednym potrzebujemy ciszy, w kolejnym przytulenia" - mówi Agnieszka Łyczakowska.

Agnieszka Łyczakowska o byciu mamą

Gwiazda od stycznia tego roku jest szczęśliwą i spełnioną mamą małej Antosi. Agnieszka Łyczakowska dokumentuje każdy moment z życia swojej córeczki na Instagramie. Gwiazda wrzuciła na swój profil w mediach społecznościowych zdjęcie, gdzie we wpisie zaapelował do mam.

Adam Sak ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" jest otwarty na nową miłość?
Adam Sak ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" jest otwarty na nową miłość? Adam Sak ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" jest otwarty na nową miłość? Wyjaśnił, jak wygląda obecnie jego życie Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Pamiętaj, jeśli nie masz tego wszystkiego ogarniętego (porządku w domu), nie denerwuj się i nie wprowadzaj w kompleksy. Są dni kiedy ma się przypływ energii i wszystko działa tak jak sobie zaplanujesz, są też dni kiedy plany leżą. Ale nikt nie może cię wpędzać w kompleksy. To twoje życie i to ty decydujesz" - pisze uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Agnieszka Łyczakowska pragnie w ten sposób zwrócić uwagę na to, że młode mamy mają dużo obowiązków na głowie i we wszystkim chcą być perfekcyjne. Chcą mieć zrobione wszystko na "tip top" w domu, a czasem tak się nie da. Opiekują się maluchem i czasem też drugim dzieckiem. Pogodzenie tego jest czasem trudne. Gwiazda podkreśla, że jeśli jakaś matka jednego dnia nie ma siły czegoś zrobić w domu, to nie znaczy, że jest gorsza od innych matek. Agnieszka Łyczakowska dodatkowo podkreśliła: "Mamy jesteśmy supermenkami".

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - nowa edycja

Wystartowała właśnie nowa edycja matrymonialnego reality show. Kolejne pary wzięły ślub i szukają miłości. Odcinki można śledzić na antenie TVN we wtorki o 21:35 i w serwisie Player.pl.

Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik od lat śledzą wszystkie edycje programu. Starają się utrzymywać relacje z uczestnikami niektórych edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Organizują wspólne wyjazdy i spotkania. W ubiegłym roku byli na wakacjach m.in. z Agatą Ząbczyk z 3. edycji show.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Przeczytaj też:

Autor:Urszula Grabowska

Źródło: https://www.instagram.com/agnieszka_lyczakowska/

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości