15-letnia córka Macudzińskich wyprowadziła się z domu. Iza wyjaśniła, dlaczego

"Diablenie boskie". Iza Macudzińska
"Diablenie boskie". Iza Macudzińska
Źródło: Player
W 11. odcinku 3. edycji "Diabelnie boskich" obserwujemy wizytę mamy Izy Macudzińskiej. Bohaterka razem ze swoim mężem Patrykiem Borowiakiem wychowuje córkę Elizę. Jak się okazało, 15-latka postanowiła się usamodzielnić i zamieszkać z sześciorgiem swoich przyjaciół w ogromnym domu. Jaki był powód wyprowadzki?

W 11. odcinku "Diabelnie boskich" sprawdziliśmy też, co słychać u Laluny oraz Ani i Tarzana. Jakie wątki poruszono w programie?

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

DIABELNIE BOSKIE IZA
Izabela Macudzińska o początkach w pracy. Nie miała łatwo
Izabela Macdzińska jest uczestniczką nowego programu "Diabelnie boskie". Opowiedziała o drodze do osiągnięcia sukcesu.

"Diabelnie boskie 3" odcinek 11. – Izabela Macudzińska o wyprowadzce córki 

W najnowszym odcinku "Diabelnie boskich" Izabela Macudzińska szykowała się na przyjazd mamy. Kiedy ta zawitała już w ich progi, zdziwiła ją nieobecność wnuczki. Iza wyjaśniła jej, że jej córka wyprowadziła się z domu. Zamieszkała w ogromnej willi wraz z sześciorgiem innych influencerów. Tworzą oni kanał w serwisie Youtube, a nawet wydali już pierwszy teledysk, na którym mogli zadebiutować w roli wokalistów i twórców tekstu.

Eliza Macudzińska może pochwalić się rzeszą obserwujących w mediach społecznościowych, na Instargramie oraz TikToku. Dziewczyna postanowiła iść dalej w show-biznes i postawić na karierę wokalną.

Iza wyjaśniła, co będzie dalej z edukacją córki. Otóż do domu influencerów będą przychodzić nauczyciele. Lekcje odbywać się będą też zdalnie. Młodzież będzie chodzić do tzw. szkoły w chmurze.

"To nie jest tak, że ona może robić, co chce. Cały czas trzymamy wodze nad tym. Kontrola musi być. Niech robi to, o czym marzyła, niech śpiewa, bo to daje jej niesamowitą szansę, ale też nie może zaniedbywać obowiązków. Chcę, żeby wyrosła na porządnego człowieka z zasadami i chcę tego dopilnować" - tłumaczyła uczestniczka "Diabelnie boskich".

Izabela Macudzińska stwierdziła też, że wyprowadzka dziecka w domu to nie jest łatwa decyzja dla rodziców, jednak chce dać szansę córce. Wyznała, że wciąż ma żal do mamy, że nie pozwoliła jej iść do liceum plastycznego, które było daleko od domu. Dzięki temu mogłaby szybciej osiągnąć sukces jako projektantka mody.

"Diabelnie boskie" – 3. sezon w TTV i Playerze

W 11. odcinku "Diabelnie boskich" Laluna odwiedziała lekarkę, która kontroluje efekty jej operacji bariatrycznej. Ania z kolei ciezyła się z wynajęcia nowego, wymarzonego lokalu, do którego chciała przenieść salon fryzjerski. Czy wszystko poszło zgodnie z planem? Oglądajcie koniecznie!

Nowy sezon programu TTV "Diabelnie boskie" wystartował 1 marca. Emisja dwóch odcinków w piątki o 22.05 na antenie TTV i w Playerze.

W 3. sezonie reality show "Diabelnie boskie" występują znane już bohaterki - Alex MorzyńskaIza Macudzińska-Borowiak, Katarzyna "Laluna" Lirsz, Julia von Stein oraz Carina Lundmark. Do grona bohaterek programu dołączyły także nowe twarze. To Anna Renusz znana z programów TTV oraz całkiem nowa postać - Małgorzata Łukaszczyk.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości