Rodzina Julii von Stein wyprawiła wzruszający pogrzeb Gosi z programu "Damy i wieśniczaki"

"Diablenie boskie". Pogrzeb Gosi
"Diablenie boskie". Pogrzeb Gosi
Źródło: Player
W 12. odcinku 3. edycji "Diabelnie boskich" Julia von Stein musiała zmierzyć się z ogromną tragedią. W lutym tego roku zmarła Gosia z "Dam i wieśniaczek", z którą zaprzyjaźniła się uczestniczka podczas udziału w programie. Julia postanowiła wspomóc rodzinę zmarłej i zorganizowała pogrzeb.

W 12. odcinku "Diabelnie boskich" sprawdziliśmy też, co słychać u Cariny i Elliego oraz nowej uczestniczki. Jednak najbardziej poruszający był wątek pogrzebu Gosi z "Dam i wieśniaczek". Jak Julia von Stein wspominała zmarłą?

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Julia von Stein o wdzięczności i pracy w branży funeralnej
Julia von Stein o wdzięczności i pracy w branży funeralnej
Julia Von Stein z "Królowych życia" o pracy i rodzinie.

"Diabelnie boskie 3" odcinek 12. – Julia von Stein na pogrzebie Gosi

Julia von Stein brała udział w programie "Damy i wieśniaczki", gdzie zamieniła się miejscami z Jolą. Uczestniczka miała okazję poznać jej rodzinę m.in. mamę Gosię i ciocię Ewę. Bardzo zżyła się z nimi i regularnie ich odwiedzała. Ewę zatrudniła nawet w swoim domu pogrzebowym.

W nocy z 24 na 25 lutego 2024 r. Julia von Stein przeżyła dramatyczne chwile. Gwiazda stacji TTV otrzymała telefon o krytycznym stanie zdrowia pani Gosi, która przebywała w ośrodku opieki paliatywnej. Na szczęście udało jej się w porę dotrzeć do ośrodka, aby pożegnać się z przyjaciółką. Niestety chwilę później zmarła.

"Nigdy bym nie pomyślała, że poznam tak wspaniałą rodzinę. Myśmy tak się ze sobą zżyły, spędzałyśmy razem święta. Dla mnie one już są rodziną. Gosia była skromna, zawsze była wesoła, nigdy mnie nie oceniła i w tę ostatnią drogę mogłam jej podziękować za to ciepło, za to serce, które mi dała i za to, że zawsze z tylu głowy miałam, że parę kilometrów dalej mam rodzinę, która zawsze mnie przyjmie z otwartymi rękoma" - mówiła poruszona Julia von Stein przez kamerą.

W programie "Diabelnie boskie" pokazano, co zdarzyło się potem. Rodzina Gosi przyszła do domu pogrzebowego, aby poprosić o pomoc w przygotowaniu uroczystości. Julia zachowała profesjonalizm i postanowiła pomóc ubogim bliskim. Podarowała im najlepszą trumnę oraz wykonała makijaż pośmiertny Gosi.

"Ona ma mieć królewski pogrzeb" - tłumaczyła.

Później mogliśmy obserwować wielki smutek żałobników, którzy opłakiwali zmarłą podczas ostatniego pożegnania. Była to ogromnie poruszająca scena. Słowa Julii chwytają za serce.

"Będąc związanym z tą branżą, nie ma takiego momentu, że to staje się codziennością, że masz znieczulicę, że śmierć drugiej osoby nie robi na tobie wrażenia, szczególn kiedy umiera ktoś bliski [...] Styczność ze śmiercią miałam od małego dziecka, ale nigdy nie mam znieczulicy. Na śmierć nigdy się nie uodpornię" - stwierdziła.

"Diabelnie boskie" – 3. sezon w TTV i Playerze

W 12. odcinku "Diabelnie boskich" Gosia postanowiła pomóc córce w karierze wokalnej. Carina zaś tęskni za handlem na swoim bazarku, dlatego postanowiła oderwać myśli od tej sprawy i spędzić aktywnie czas z mężem. Zrobiła Elliemu niespodziankę i zabrała go na ekstremalną przygodę. Oglądajcie koniecznie!

Nowy sezon programu TTV "Diabelnie boskie" wystartował 1 marca. Emisja dwóch odcinków w piątki o 22.05 na antenie TTV i w Playerze.

W 3. sezonie reality show "Diabelnie boskie" występują znane już bohaterki - Alex MorzyńskaIza Macudzińska-Borowiak, Katarzyna "Laluna" Lirsz, Julia von Stein oraz Carina Lundmark. Do grona bohaterek programu dołączyły także nowe twarze. To Anna Renusz znana z programów TTV oraz całkiem nowa postać - Małgorzata Łukaszczyk.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości