Rodzinie zmarłej Gosi z "Dam i wieśniaczek" chcą odebrać dom. Julia von Stein interweniuje

 Julia von Stein
Julia von Stein
Źródło: Player
W 14. odcinku 3. edycji "Diabelnie boskich" rodzina Julia von Stein musiała zmierzyć się z kolejnymi problemami, które dotknęły bliskich zmarłej Gosi z "Dam i wieśniaczek", z którą zaprzyjaźniła się uczestniczka podczas udziału w programie. Julia jak zwykle ruszyła na pomoc. Zamieszanie odbiło się jednak negatywnie na jej babci.

W 14. odcinku "Diabelnie boskich" sprawdziliśmy też, co słychać w Marbelli u Cariny i Elliego oraz w Gdyni u Ani i Tarzana. Do Julii docierają kolejne złe wiadomości. Pasmo nieszczęść dotykające ich przyjaciół z Żurowej zdaje się nie mieć końca.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Julia von Stein o wdzięczności i pracy w branży funeralnej
Julia von Stein o wdzięczności i pracy w branży funeralnej
Julia Von Stein z "Królowych życia" o pracy i rodzinie.

"Diabelnie boskie 3" odcinek 14. – Julia von Stein o problemach w rodzinie zmarłej Gosi

Julia von Stein brała udział w programie "Damy i wieśniaczki", gdzie zamieniła się miejscami z Jolą. Uczestniczka miała okazję poznać jej rodzinę m.in. mamę Gosię i ciocię Ewę. Bardzo zżyła się z nimi i regularnie ich odwiedzała. Ewę zatrudniła nawet w swoim domu pogrzebowym.

Pod koniec lutego 2024 r. Gosia, która przebywała w ośrodku opieki paliatywnej, zmarła. Jej rodzina przyszła do domu pogrzebowego Steinhoffów, aby poprosić o pomoc w przygotowaniu uroczystości. Julia wszystko zorganizowała, podarowała im najlepszą trumnę oraz wykonała makijaż pośmiertny Gosi.

To jednak nie koniec problemów przyjaciół Julii z Żurowej. Uczestniczka poinformowała mamę i babcię, że chcą im odebrać dom. Mieszkają w nim Jola z synkiem Kacperkiem i ciocia Ewa. Po śmierci Gosi po spadek zgłosiło się rodzeństwo zmarłego męża Gosi.

"Ja bym tę sytuację porównała do siebie. Jak byłam brzydka, to nikt się mną nie interesował, ale nagle jak się Juleńka porobiła i jest piękną kobietą, to nagle tyle osób do mnie jest. Tak samo jest z domem Jolki" - wyznała szczerze Julia von Stein.

"Diabelnie boskiej" chodziło o to, że kiedy Gosia wprowadziła się do domu, który jest przedmiotem sporu, nie było w nim nawet pokoju dla dziecka ani łazienki. Dobudowano je dzięki pomocy MOPS-u. Także rodzina Steinhoffów pomogła w zmianie dachu i odnowie lokum.

"Jak piszczało biedą, to nikogo nie interesowało, że trzeba remont zrobić" - denerwowała się Julia von Stein.

Stresowa sytuacja odbiła się najbardziej na babci uczestniczki, której skoczyło ciśnienie. Sytuacja wyglądała dramatycznie. Panie zastanawiały się, czy nie zawieźć seniorki na SOR. Na szczęście chwilę później emocje trochę opadły. Panie połączyły się z Ewą i zadeklarowały, że znajdą notariusza, który pomoże im rozwiązać sytuację.

"Diabelnie boskie" – 3. sezon w TTV i Playerze

W 14. odcinku "Diabelnie boskich" Ania postanawia uporządkować sprawy związane z rodzinną przeszłością, podejmuje przełomową decyzję dotyczącą odnalezienia ojca. Tymczasem miłość Kariny i Eli’ego zostaje wystawiona na ciężką próbę…. Oglądajcie koniecznie!

Nowy sezon programu TTV "Diabelnie boskie" wystartował 1 marca. Emisja dwóch odcinków w piątki o 22.05 na antenie TTV i w Playerze.

W 3. sezonie reality show "Diabelnie boskie" występują znane już bohaterki - Alex MorzyńskaIza Macudzińska-Borowiak, Katarzyna "Laluna" Lirsz, Julia von Stein oraz Carina Lundmark. Do grona bohaterek programu dołączyły także nowe twarze. To Anna Renusz znana z programów TTV oraz całkiem nowa postać - Małgorzata Łukaszczyk.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości