Programy

Filip Ferner z "Top Model" to "młody Tysio". Czy uda mu się spełnić marzenie o byciu modelem?

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Filip Ferner z "Top Model"

Filip Ferner to jeden z uczestników, którzy dostali się do domu "Top Model". Co o nim wiemy?

Filip Ferner zachwycił jury programu "Top Model" swoją urodą. Orzekli, że jest bardzo podobny do... Marcina Tyszki. Na castingu dostał ksywkę "młody Tysio". Chłopakowi udało się dostać do programu.

Filip Ferner z "Top Model" – kim jest, skąd pochodzi, wiek, wzrost

Filip Ferner ma 20 lat i urodził się na Ukrainie. Od wielu lat mieszka w Polsce, aktualnie w Warszawie. Jego życie w ostatnim czasie zmieniło się z powodu wojny. Udało mu się sprowadzić część rodziny do Polski. Zaangażował się w pomoc rodakom i razem z mamą pracuje na infolinii dla Ukraińców. Od 2 lat w wolnych chwilach zajmuje się modelingiem.

Rok temu też zgłosił się na casting do "Top Model", jednak bez skutku. Tym razem mu się powiodło. Jurorzy na castingu dostrzegli nawet jego podobieństwo do Marcina Tyszki. Na boot campie zauważyli jednak, że wzrost 198 cm może stanowić problem w jego przyszłej karierze. A to dlatego, że ubrania zwykle są szyte na modeli do 190 cm wzrostu.

"Top Model 11" - uczestnicy: Filip Ferner
"Top Model 11" - uczestnicy: Filip Ferner Źródło: TVN/Marcin Tyszka
Joanna Krupa o związku
Joanna Krupa o związku Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Filip Ferner z "Top Model" – Instagram

Filip Ferner na profil na Instagramie. Znajdziecie go pod nickiem @filipferner. 19-latek chwali się w mediach społecznościowych zdjęciami z sesji zdjęciowych.

"Top Model" – gdzie i kiedy oglądać?

11. sezon programu "Top Model" można oglądać w telewizji TVN i w Playerze w każdą środę o 21.35.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości