Sylwia Bomba potwierdziła doniesienia o śmierci byłego partnera. Jacek Ochman osierocił córkę

Jacek Ochman, były partner Sylwii Bomby, nie żyje
Jacek Ochman, były partner Sylwii Bomby, nie żyje
Źródło: Instagram @sylwiabomba/https://www.instagram.com/p/BsDwHVHnWon/
Były partner Sylwii Bomby nie żyje. Jacek Ochman zmarł we wtorek 26 lipca. Gwiazda TTV potwierdziła medialne doniesienia. "Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi..." - czytamy.

Sylwia Bomba jest osobowością telewizyjną, której popularność przyniósł program "Gogglebox. Przed telewizorem". W show celebrytka z poziomu własnej kanapy komentuje inne produkcje telewizyjne, seriale oraz filmy. Sylwia Bomba uznawana jest za jedną z najbardziej charyzmatycznych gwiazd stacji TTV.

Jacek Ochman nie żyje

Kilka lat temu Sylwia Bomba związała się z biznesmenem Jackiem Ochmanem. Para niedługo później ogłosiła, że spodziewają się dziecka i już w grudniu 2018 r. na świecie pojawiła się ich córka Tosia. Jednak ich związek nie przetrwał próby czasu i para rozstała się rok temu.

Teraz w mediach pojawiły się druzgocące wiadomości. Pierwsze informacje o śmierci byłego partnera Sylwii Bomby pojawiły się w mediach 27 lipca. Sylwia Bomba zdecydowała się zabrać głos i potwierdzić smutną wiadomość.

"Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi... Z głębokim smutkiem potwierdzam, że w dniu 26.07.2022 roku odszedł od nas Jacek Ochman, tata Antosi. Żadne słowa nie wyrażą tego, co teraz czujemy. Bardzo dziękujemy za wszystkie płynące do nas wyrazy współczucia, kondolencje i modlitwy. Przedstawicieli mediów prosimy o uszanowanie czasu naszej żałoby" - napisała gwiazda "Gogglebox".

Jacek Ochman nie żyje. Były partner Sylwii Bomby osierocił córkę
Jacek Ochman nie żyje. Były partner Sylwii Bomby osierocił córkę
Jacek Ochman nie żyje. Były partner Sylwii Bomby osierocił córkę
Źródło: Instagram @sylwiabomba/https://www.instagram.com/sylwiabomba/
Spot kampanii społecznej Playera i fundacji ITAKA z Justyną Wasilewską

Sylwia Bomba i Jacek Ochman - związek, rozstanie

W jednym z wywiadów Sylwia Bomba wyznała, że Jacka Ochmana poznała w galerii handlowej. Ich miłość zaczęła się od wspólnej kawy. Jacek Ochman był starszy od partnerki o 14 lat. W 2018 roku para doczekała się córki Antoniny. Niestety, związek nie przetrwał próby czasu i w lipcu 2021 roku Sylwia Bomba poinformowała o rozstaniu.

"Od kilku miesięcy nie jestem w związku z tatą Antosi. Każdy dzień upewnia mnie, że moje odejście to była dobra decyzja" - pisała wówczas na swoim instagramowym profilu.

Dodała, że nie planuje publicznie komentować decyzji i zdradzać powodów rozstania.

"Wszelkie szczegóły tej sytuacji pozostawiam dla siebie. Ze względu na szacunek do przeszłości oraz mojej córeczki nigdy więcej nie zabiorę głosu w tej sprawie" - napisała.

W rozmowie z magazynem "Party" przyznała, że przez wiele miesięcy próbowała naprawić relacje z partnerem, jednak bezskutecznie. Zależało jej, by córka miała pełną, kochającą się rodzinę.

"Walczyłam o tę miłość do końca. Chciałam, by moja córka miała pełną rodzinę. Nie udało się, ale zrobię wszystko, by była szczęśliwa. […] Teraz chcę zamknąć przeszłość i zacząć nowy etap. Wierzę, że jeszcze będę szczęśliwa. Jacek jest dla Tosi najlepszym tatą i oboje dołożymy starań, by ich kontakty się nie zmieniły" - powiedziała.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @sylwiabomba/https://www.instagram.com/p/BsDwHVHnWon/

podziel się:

Pozostałe wiadomości