Krzysztof Radzikowski na sensualnych zdjęciach z partnerką. Dzielą wspólną pasję

Krzysztof Radzikowski z partnerką
Krzysztof Radzikowski z partnerką
Źródło: materiały TTV
Krzysztof Radzikowski z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" i jego partnerka Michalina Pyszkiewicz wzięli udział w sensualnej sesji zdjęciowej, która prezentowała ich wspólną pasję, jaką jest jazda na motocyklu. Fani byli zachwyceni romantycznymi kadrami celebrytów.

Krzysztof Radzikowski to uczestnik programu "Gogglebox. Przed telewizorem", w którym występuje w duecie ze swoim przyjacielem Dominikiem Abusem. Celebryta popularność zdobył jednak wiele lat wcześniej, gdy występował na zawodach dla strongmanów. Krzysztof Radzikowski był wówczas uważany za jednego z najlepszych siłaczy na świecie. Mężczyzna jakiś czas temu przeszedł na sportową emeryturę i poświęcił się życiu rodzinnemu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Partnerka Krzysztofa Radzikowskiego zostanie gwiazdą?
Krzysztof Radzikowski z "Gogglebox. Przed telewizorem" o tajemniczej ukochanej i późnym ojcostwie.

Krzysztof Radzikowski na wyjątkowych zdjęciach z partnerką

Krzysztof Radzikowski nie ukrywa, że jest bardzo spełniony w życiu. W późnym wieku został ojcem, jednak jak sam tłumaczył, było to jego świadomą decyzją. Wcześniej bowiem celebryta był skupiony głównie na sukcesach sportowych. Wszystko zmieniło się, gdy się ustatkował i poznał miłość swojego życia, Michalinę Pyszkiewicz.

Uczestnik "Goggleboxa" chętnie chwali się ukochaną w sieci. Fani Krzysztofa Radzikowskiego zawsze są pod wrażeniem urody jego partnerki i prawią jej liczne komplementy. Tak było też i tym razem, gdy sportowiec pokazał efekty sesji zdjęciowej z motocyklem w towarzystwie Michaliny. Nie da się ukryć, że kadry robią wrażenie.

Dzielić pasję z ukochaną osobą - bezcenne 
- napisał Krzysztof Radzikowski.

Internauci byli pod wrażeniem opublikowanych fotografii.

"Ale sztuka. Michalina też bomba";

"Piękna sesja";

"Pięknie wyglądacie" - czytamy w komentarzach.

Krzysztof Radzikowski opowiedział o ukochanej

Krzysztof Radzikowski to nie tylko sportowiec, a w ostatnim czasie także gwiazdor telewizji TTV, ale przede wszystkim - głowa rodziny. Mężczyzna od lat jest związany z piękna Michaliną Pyszkiewicz, która skradła jego serce. Zakochani wychowują razem syna, który jest ich oczkiem w głowie.

Krzysztof Radzikowski i jego partnerka uchodzą za bardzo zgraną parę i chętnie pokazują się razem w mediach społecznościowych. Jakiś czas temu mężczyzna w rozmowie z Dagmarą Olszewską przyznał, że chociaż jego ukochana ma dobre zadatki na prawdziwą gwiazdę, w rzeczywistości jest bardzo nieśmiała.

- Czy ona ma zadatki na gwiazdę? Może ma zadatki, ale ona jest raczej skromną, cichą osobą i bardzo długo nie chciała, żebym pokazywał jej zdjęcie. Jak urodził nam się syn, postanowiłem pokazać całą rodzinę. Ale ona nie chce mieszać się w ten świat. Profil na Instagramie ma swój, prywatny. Dodaje zdjęcia tylko dla siebie i znajomych. To też mi się w niej podoba — powiedział. 

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: materiały TTV

podziel się:

Pozostałe wiadomości