Programy

Adama z "HP" czeka poważna operacja. "Płakać mi się chce na samą myśl"

Programy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz

Adam Podwapiński z 6. edycji "Hotelu Paradise" walczy o swoje zdrowie. Uczestnik show zdradził, że czeka go poważna operacja. Jego aktywność fizyczna jest teraz bardzo ograniczona. Mężczyzna opowiedział, co mu dolega. Nie ma najlepszych wieści i jest zrozpaczony najbliższą przyszłością.

Adam z "HP" udostępnił obserwatorom na Instagramie możliwość zadawania mu pytań. Jedno z nich dotyczyło największego marzenia uczestnika, które spełni w najbliższym czasie. Nikt nie spodziewał się takiej odpowiedzi. Adam zaskoczył fanów, pisząc o tym, że marzy teraz o powrocie do sprawności.

Uczestnicy "Hotelu Paradise" opowiedzieli o pierwszych chwilach z hejtem
Uczestnicy "Hotelu Paradise" opowiedzieli o pierwszych chwilach z hejtem Oliwia Gruszecka i Kuba Sobczak opowiedzieli o kulisach 5. edycji "Hotelu Paradise". Za co są najbardziej wdzięczni?

"Hotel Paradise". Adam Podwapiński walczy o zdrowie. Czeka go operacja

Adam wyznał szczerze, że nie jest w najlepszej formie. Jego zdrowie jest zagrożone, dlatego uczestnik show musi przejść operację. Niestety musi też uzbroić się w cierpliwość, bo powrót do całkowitej sprawności wymaga czasu.

Aktualnie moim najbliższym marzeniem jest bycie w pełni zdrowym. Od ponad roku nie mogę trenować tak na 100 procent, nawet codzienne czynności sprawiają mi ból. Czeka mnie operacja/zabieg dwóch kolan. Będę miał wyjęty prawie rok z życia. Płakać mi się chce na samą myśl

Adam uspokoił fanów. Będzie o siebie walczyć i motywować w ten sposób innych.

"Ale ja nigdy się nie poddam. Pokażę Wam mój upadek i wzlot. Mam w planie nagrać dla Was coś ciekawszego na ten temat" - zapowiedział.

Adam z "HP" czeka na poważną operację Źródło: Instagram @adam.hotelparadise6

Kim był w przeszłości Adam z "Hotelu Paradise 6"?

Adam Podwapiński ma 26 lat i pochodzi ze Szczecina. W przeszłości zajmował się sprzedażą samochodów, był też operatorem dźwigu, pracował w handlu. W jego życiu ważny jest sport. Mężczyzna gra w squasha, bilard, uprawia sporty wodne i ćwiczy na siłowni. Adam trenował także sporty sylwetkowe i startował w zawodach. Przez lata kształtował swoją sylwetkę.

Adam był w dwóch poważnych związkach. W "Hotelu Paradise" nie znalazł jeszcze kobiety, przy której zabiło mu mocniej serce. Jest otwarty na wszystkie kandydatki. Najbliższą relację stworzył z Angeliką. Mimo poważnego konfliktu nadal czuć między nimi chemię. Czy jest szansa na nagły zwrot akcji i ich powrót do pary?

Oglądajcie "Hotel Paradise 6" od poniedziałku do piątku o 20.35 na antenie TVN 7. Odcinki możecie śledzić również w Playerze.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale wciąż trudno nam przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @hotelparadise.tvn7

Pozostałe wiadomości